Lost

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 24. 8. 2006 10:39

Lexx: Star-Gate desatou radou konci a dale pojede jen SGA. Stejne jsem zatim videl jen 8. radu a Atlantis ani ne jednu. SGA me teda moc zatim nechytlo...
C.I.S.I.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 24. 8. 2006 10:40

btw plakat na 3. sezonu. Uz se nemuzu dockat

Obrázek
C.I.S.I.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 8. 2006 10:55

No ja doufam ze se do toho scenaristi nezapletou a nevypustej nejakou slataninu, protoze tech dosavadnich otazek, moznych teorii a zahad je fakt dost, tak bude tezky to skloubit dohromady v nejaky slusny forme... Navic mne dost stve ta 13tydnova pauza uprostred vysilani...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 24. 8. 2006 18:57

C.I.S.I. píše:Star-Gate desatou radou konci...

Tak to jsem vůbec netušil :-O Já skončil v půlce devátý řady SG1 a v půlce druhý řady SGA, ale už se na to pomalu chystám :-)

Lost: Já zas doufám, aby všechny záhady byly objasněny, aby to neskončilo bez konce a vysvětlení :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod happy_cz 27. 8. 2006 15:55

Caues,
ted tu asi fandum Lost trochu zazlobim, ale po vcerejsim lost maratonu jsem trosku v rozpacich. 1 serie byla docela dobra, ale cim dal tim vic mi je to jak nastavovana kase :roll: Usnul jsem u 10. epizody druhe rady ...
Cely serial mi pripada hodne vykalkulovany - jen aby se neco delo, "zahadnymi tvory" pocinaje, "the others" konce. Unavne mi pripadaji i neustale flashbacky, ktere z meho pohledu serial zbytecne natahuji (i kdyz nektere z nich jsou vynikajici), tusim, ze nakonec flashbacky to cele vysvetli, ale jako z celku jsem vcelku zklaman.
Zpocatku me Lost vubec nebrali, manzelka se ale nad timto serialem rozplyvala, takze jsem si dal na AXN celou prvni sezonu a fakt jsem byl nadsen. Ale druha sezona me tedy vubec nechytla :/
PS: Vi nekdo, proc ti druzi unasej deti ? Krom toho ze si rozsiruji rady ?
happy_cz
Čtenář

Odeslat příspěvekod C.I.S.I. 27. 8. 2006 20:21

happy: Ne, to se stale nevi. Jinak doporucuju vydrzet u toho maratonu az do konce :wink: Obcas si to tam ted taky prepnu.
C.I.S.I.
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 3. 9. 2006 22:11

tak jsem mel dneska tu cest videl uvodni dil a musim rict,ze to vypada pekne
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 9. 2006 22:42

Vypadá, ale mě ten seriál nijak neoslovil již dříve...tak jsem z toho takový rozpačitý :lol: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 9. 2006 06:31

Tak jsem viděl úvodní díl a nevím, myslel jsem že to je jen katastrofický, ale ten lední medvěd nebo co to bylo mě uvedl do rozpaků jestli to není moc sci-fi.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod marz 4. 9. 2006 08:34

co ledni medved, ale co nejaka za potvora, co sezrala toho kapitana??? to spis pripomina nejake sci-fi!! Ale mne sccience fiction bavi, takze to asi budu sledovat. Vypada to mazane!!!!
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 4. 9. 2006 08:49

!!!SPOILER!!!

no jo jenomže ať už jde o medvěda, velikou ******nou příšeru a potom tam bude ještě záhadný vraždící kouř tak všechno tam bude jenom jednou a už to nikdy v seriálu neuvidíme, najednou se tam začnou řešit mezilidský vztahy a na nebezpčí na ostrově se tak nějak zapomene ...
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 9. 2006 09:17

Mě sci-fi taky baví, ale ne to co se tváří jako realita, třeba Starwars.
Chtěl jsem o tom přemýšlet jako o "realitě", takhle můžu čekat že se objeví marťani.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod vratu 4. 9. 2006 09:20

Puštené jsem to měl asni ne 10 minut... jako ten běžící motor letadla, pak ty ohromné výbuchy. Větší blbost jsem neviděl. Ať žijou Gilmorky, Lost je slátanina prvního druhu!
KEEP SMILING !!! :mrgreen:
vratu
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ares952 4. 9. 2006 09:25

dubing nic moc teda, original je mnohem lepsi
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 4. 9. 2006 09:30

No co kvalitní stroj vydrží hodně :), v televizi je takovejch blbostí víc, až na ty "efekty" to vypadá nadějně.
...
Michal P
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků