Stydlivý kluk má šanci se seznámit?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vencos 18. 8. 2006 08:44

Teď v Beskydech sem potkal jednu pěknou holku, koukal sem po ní, ona po mě, snad se i usmála, vypadala i na docela chytrou holku(mohla to bejt tak 14-tka), JENŽE s sebou měla rodiče!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: Jinak třeba všechny holky s kterejma sem chodil, byly nejdřív kámošky, pak teprv se to rozjelo... Jen vo jednu sem usiloval přes 3 roky a nakonec z ní (po tech třech letech) vypadla věta která mi ai měla říct že namám šanci. Ale bylo to pochopitelný, když je o měsíc starší než já...(tu co snad eště mám teď je o tři) Jinak patřím taky spíš k těm stydlivějším, ale alkohol dělá divy :mrgreen:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 25. 8. 2006 22:49

carreaum17 píše:Nebot jsem sam stydlivy, potreboval bych poradit nebo helfnout jak se seznamit s holkou?, je to dost slozity, vy co jste stydlivy, prihlaste se, a napiste jak jste na tom vy, i vy co nejste stydlivy

Hmm.. ja sem na tom bledě. sem taky mrtě stydlivej a nejsem schopnej třeba nějakou holku oslovit.. je to na prd no, ale co stim udelam? Při nejhoršim si nikdy nezapicham, no.. s tim už sem se nějak smiřil :|
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 25. 8. 2006 23:28

nechci delat chytryho..ale co vytahnou treba nejakou partu a jit zakalit do nejakyho klubu?? tam je nadhernejch holek, ze si ani nestacis vybrat ( teda aspon v praze 8-) ;) a tam je to jedno..jedna nema zajem dalsi..takhle sem k jedny prisel jen ji oslovil a ona mi rekla, ze neni holka jen na jednu noc..dalsi me podezirala, ze tam sem porad a balim jen porad dalsi holky :D:D proste to chce trochu rozjet..nechce? dalsi..a porad dal :)))
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 26. 8. 2006 18:58

Wracker sice mas dobrej napad, a kdyz sem sel poprvi na diskoteku tak jsem si rikal, proste hafec holek atd nejakou sbalim proste pohodicka, a prijdu tam samy pekny baby, jenze co se nestane, stejne jsem ***** a k holce zvlast pekny si netroufnu ani k ni prijit natoz ji neco rict, proste kdyz je nekdo stydlivej tak je svym zpusobem odepsanej tak to vidim ja.

A ja se seznamuji jen na chatech, na nic jinyho si netroufnu, i kdyz me to poradne s...e
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 26. 8. 2006 22:09

no prave musis..ja uz sem tak voprsklej, ze k ni prijdu ze zadu a chytnu za boky a nacknu si ji na sebe pak s ni chvilku tancuju dle situace ji pak na neco pozvu :))) koukal sem, ze si z prahy tak vyras do karlovejch lazni v patek 5 pater a i cizinky a kocicky jako snad nikde jinde :))) ver mi mam od tamtud zkusenosti ;)))
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dani-Filth 27. 8. 2006 00:00

Heh docela risk.. Chytnout ji a dostanes ranu od ni nebo od jejiho pritele :) Ovsem ale nic neztratis, ale ja bych na to nemel :cry:
Dani-Filth
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 27. 8. 2006 00:21

risk je zisk ;) to nejak vidis jestli tam s nekym je..a bud taky chce nebo nechce :)) vetsinou jim to ani neni neprijemny...kdz sem se tam "trosku" vozral na kamosovejch narozkach tak sem tam tancoval za ***** s 2 holkama najednou a jeste jim sahal pod tricka :mrgreen: nic natom neni jen se nestydet :))))
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 27. 8. 2006 07:26

jo, taky sem takovej že "nic nepotřebuju" a vlastně mi nestojí za to kohokoli konfrontovat. dělám to tak že naženu (nebo někdo někde nažene) dav lidí na nějakou akci, ať už je to kalba nebo ne (stejně se to dycky zvrhne v kalbu) no a tam to de ráz na ráz :twisted:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Carismatico 27. 8. 2006 09:23

Wracker : ty jsi dobrej, ale mohl bych to zkusit risk je zisk :) i kdyz po odchodu budu asi vypadat jak jetej boxovaci pytel :) nejsou Karlovky fetacky doupe ? :))
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 27. 8. 2006 10:20

Aby to nedopadlo jako v Prcičkách :mrgreen:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 27. 8. 2006 10:24

carreaum....... nikdy sem tam nic takovyho nevidel a vetsinou to rikaji ty co tam vzivote nebyli....
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 28. 8. 2006 22:48

carreaum17 píše:Wracker sice mas dobrej napad, a kdyz sem sel poprvi na diskoteku tak jsem si rikal, proste hafec holek atd nejakou sbalim proste pohodicka, a prijdu tam samy pekny baby, jenze co se nestane, stejne jsem ***** a k holce zvlast pekny si netroufnu ani k ni prijit natoz ji neco rict, proste kdyz je nekdo stydlivej tak je svym zpusobem odepsanej tak to vidim ja.

Hej! To seš na to uplně stejně jako ja.. i když teď už asi lip co? jak čtu ten thread vejš tak už máš asi po problému, ne?
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 30. 8. 2006 21:22

No mam po problemu, ale jeste to neni vztah ktery ma pevny zaklady, a jestli se s ni rozejdu tak uz na holky fakt prdim, nez jsem tuhle nasel tak mi to trvalo skoro rok a stalo me to hodne sil a casu, a nebudu si hrat na neco co nejsem jsem jednou stydlivej tak takovej holt budu no :(
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 31. 8. 2006 11:24

Nechces se pridat k Petrovi.KKK a jeho sebevrazednejm sklonum, ze ne? :-D
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod milan.smart 31. 8. 2006 11:42

Vencos píše:...JENŽE s sebou měla rodiče!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll:
-/quote]

JJ, to mě taky vždyzky štve, že dkyž je poblíž nejaká slušně vypadající holka tak tam jsou buď její nebo moji rodiče a to je pak blbý.
Jenže když hledám slušnou a třeba stydlivější holku tak bych měl asi počítat s tim, že bude často s rodičema, že
 MacBook Air 13"  iPhone X
Panasonic TX-65FX780 ● Panasonic TX-50AX800 ● Panasonic PT-AE3000 ● Sony PS4
milan.smart
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků