Jste zamilovaní?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vencos 18. 8. 2006 08:56

Já sem byl dlouho zamilovanej(tři roky) do jedný spolužačky. To bejvala eště hodná holka(až do konce devítky). Od tý doby co hledá kluky ve věkový kategorii 18+(jí je 15), sem se na ní nakonec ******al.
Tedˇsice holku mám, ale 1. nevim jestli spolu eště chodíme :mrgreen: 2. Jí nemiluju a nikdy nebudu!! Takže tedˇzůstávám nezamilován...(I když, možná...)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TA 18. 8. 2006 23:01

Vencos : dievča máš, ale nevieš, či s ňou chodíš a ani ju nemiluješ??? To sa dá ako?
Live long and prosper!

Zachráňme košické trolejbusy!
TA
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 8. 2006 23:04

TA píše:Vencos : dievča máš, ale nevieš, či s ňou chodíš a ani ju nemiluješ??? To sa dá ako?a/quote]
Prostě ho nemá :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Vencos 19. 8. 2006 09:49

Pred koncem skolniho roku sme spolu zacly chodit(asi poctvrty). pak odjela na mesic do chorvatska, pak na tejden prijela, jenze ja ji nemohl zavolat, kvuli prekrocenymu flexistropu:( parkrat sem u ni zvonil, jenze nikdo neotviral, tak asi nebyla doma. pak sem ji nekolikrat volal, furt vyplej mobil... Takze asi z my strany byl o ni evidentni nezajem(kvuli VF) takze dva mesice o sobe nic nevime:'-(
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 20. 8. 2006 02:31

Kalfa píše:
Jim píše:
PachezZ píše:Ted jo ale nevim jestli je to oboustraný :)>/quote]

to se mi taky stalo....nakonec to skončilo... :(

možná je to nakonec dobře... 8) /quote]

nehorší je na tom věta: víš, mám Tě ráda, ale jinak než Ty mě, ale to nebrání tomu abychom byli kamarádi.... :(>/quote]


:? jj, takový vztahy jsou na prd...stejně pak časem uvadají až se přestanete stýkat..... proto ted, když holka nemá zájem, tak to ukončím jednou provždy a hotovo... :) a ani se kupodivu moc nebrání...
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 20. 8. 2006 07:57

Jim píše: :? jj, takový vztahy jsou na prd...stejně pak časem uvadají až se přestanete stýkat..... proto ted, když holka nemá zájem, tak to ukončím jednou provždy a hotovo... :) a ani se kupodivu moc nebrání...o/quote]
:tleskani :tleskani

jj, když mě odmítne tak o ní rázem stratím zájem a vůbec mi to nevadí :|
anonymni

Odeslat příspěvekod Honny 20. 8. 2006 20:12

teď... je to stále zmatený... takže asi podle všeho ne... jinak bych to věděl... snad...
x_X
Honny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 21. 8. 2006 19:33

Ja sem to taky dlouho nevedel, pri zpetne analyze jsem zjistil, ze sem byl... tak premejslej ;-)
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 22. 8. 2006 08:04

Jim píše:
Kalfa píše:
Jim píše:
PachezZ píše:Ted jo ale nevim jestli je to oboustraný :)>/quote]

to se mi taky stalo....nakonec to skončilo... :(

možná je to nakonec dobře... 8) /quote]

nehorší je na tom věta: víš, mám Tě ráda, ale jinak než Ty mě, ale to nebrání tomu abychom byli kamarádi.... :(>/quote]

:? jj, takový vztahy jsou na prd...stejně pak časem uvadají až se přestanete stýkat..... proto ted, když holka nemá zájem, tak to ukončím jednou provždy a hotovo... :) a ani se kupodivu moc nebrání...o/quote]


jo to se mi stalo s jednou holkou taky, ona mi řekla toto a dokončila žechce abych si jí víc všímal než dřív, ale že budem kamarádi... snažil jsem se chvilu, ale pak se na to s přehledem vys.rel, páč to byla stejně taková ta fintička ufintěná hnusná ;) njn měl jsem blbej odhad....
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veverqa 22. 8. 2006 10:56

nikdo1 píše:
nehorší je na tom věta: víš, mám Tě ráda, ale jinak než Ty mě, ale to nebrání tomu abychom byli kamarádi....k/quote]
Presne tak. Neco takovyho mi taky prislo. Podobny vety dokazou nastvat...


a co by mala ine povedat? co by si urobil ty keby za tebou behala baba ktora je sice fajn ale nic viac? prosto baba s ktorou sa da pokecat a zabavit ale nechces s nou nic viac. co ine jej mas povedat? :?
veverqa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 8. 2006 11:15

veverqa píše:
nikdo1 píše:
nehorší je na tom věta: víš, mám Tě ráda, ale jinak než Ty mě, ale to nebrání tomu abychom byli kamarádi....k/quote]
Presne tak. Neco takovyho mi taky prislo. Podobny vety dokazou nastvat...


a co by mala ine povedat? co by si urobil ty keby za tebou behala baba ktora je sice fajn ale nic viac? prosto baba s ktorou sa da pokecat a zabavit ale nechces s nou nic viac. co ine jej mas povedat? :?
Že nikdy nic nebude, at se stím smíří a ne tyhle věty...
anonymni

Odeslat příspěvekod veverqa 22. 8. 2006 13:25

no ved to povedala :) mam ta rada ale ako kamarata = nebudeme spolu chodit.
veverqa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 22. 8. 2006 20:55

veverqa píše:
nikdo1 píše:
nehorší je na tom věta: víš, mám Tě ráda, ale jinak než Ty mě, ale to nebrání tomu abychom byli kamarádi....k/quote]
Presne tak. Neco takovyho mi taky prislo. Podobny vety dokazou nastvat...


a co by mala ine povedat? co by si urobil ty keby za tebou behala baba ktora je sice fajn ale nic viac? prosto baba s ktorou sa da pokecat a zabavit ale nechces s nou nic viac. co ine jej mas povedat? :?

To mas pravdu, v teto situaci asi nastve kazda veta...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 23. 8. 2006 10:35

citace:
nehorší je na tom věta: víš, mám Tě ráda, ale jinak než Ty mě, ale to nebrání tomu abychom byli kamarádi....

Za tuto větu bych vraždil a už mi to jedna holka udělala. Fakt kráva, za to by zasloužila plesknot po zadku :)

S takovou holkou už to pak nemá cenu. Nejvíc mě na tom dojímá že ty holky fakt pak chtějí být kamarádky, jenže te kluk už je bere pořád jako objekt sexuálních choutek.. Bída a děs s těma ženkýma :(
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 23. 8. 2006 10:51

Lepší je říct na rovinu že Tě nechce a je to... to pak s ní nejde mluvit jako s kamarádkou :(
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků