Hudba, ke které se už nehlásím

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ally 19. 8. 2006 16:36

Přiznáte dnes nějakého interpreta, kterého jste dříve milovali, ale dnes se za to málem stydíte?
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 8. 2006 16:44

Marilyn Manson :cry: Jako nestydím, ale už ho neposlouchám... Vůbec mě to nebere...
anonymni

Odeslat příspěvekod Skinny 19. 8. 2006 16:49

poslouchal jsem dost takových, pak zkomerčněli a poslouchal je každý druhý, ne že bych jim to nepřál ale já poslouchám spíš ty méně známé kapely
jeden příklad: v roce 1999 jsem začal poslouchat Green Day, tehdy o nich neměl skoro nikdo páru a v roce 2004 nebo 05 vydali american Idiot a už je poslouchá každý druhý ale já už moc ne, občas si pustím nějaké starší cd, ale za to že jsem je poslouchal se nestydím
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 19. 8. 2006 22:10

U mně to neexistuje. Co se mi líbílo jendou, líbí se mi navždy. I když to je třeba z mého dnešního pohledu úplná kravina!
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 20. 8. 2006 08:04

praveze skor naopak. volakedy som sa za to hanbil a dnes to mam v pazi :)
ale zacala sa mi pacit trosku ina hudba tak uz mi to nijak nic nehovori a doma si to nepustam aj ked East 17, 2 unlimited, Dr. alban obcas dam ;)
Spice girls, backstreet boys uz ne aj ked wannabe sa celkom da. asi si si idem pripomenut... :mrgreen:

S-Tony: blbost. vsetko sa meni. ziadne navzdy neexistuje.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 20. 8. 2006 10:06

Mě se kdysi líbila skupina Kelly Family. Dnes vůbec nechápu proč (a to jsem tehdy nebyla žádná puberťačka)
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 20. 8. 2006 10:08

Petr Kotvald :D:D Ale to mi bylo 10... Potom uz davno neholduju nu-metalu...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Weslo 20. 8. 2006 10:16

S-Tony píše:U mně to neexistuje. Co se mi líbílo jendou, líbí se mi navždy. I když to je třeba z mého dnešního pohledu úplná kravina!l/quote]


přesně takhle to mám taky
Weslo RepRezent® vegetarián a odpůrce týrání zvířat ©
Weslo
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 20. 8. 2006 10:23

Chaozzz :-)
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 20. 8. 2006 11:05

Nestydim se za nic co jsem poslouchal. A to jsem poslouchal kdysi si klidne poslechnu i dnes.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veverqa 20. 8. 2006 13:55

savage garden. nie ze by som sa za to nejak hanbila ale teraz by som ich uz asi velmi nepocuvala :)
veverqa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 20. 8. 2006 16:53

Jestli se k nějaké muzice nehlásím tak to je Patrasová, Melen, Horňák a Šmoulové. A taky vlastně už moc nemám rád českou tvorbu z let 1960 až 1982. Jinak si občas rád poslechnu skoro vše.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 20. 8. 2006 18:56

Evropa 2.. tohle rádio už bych si dneska nepustil
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 20. 8. 2006 18:58

veverqa: savage garden su fasa. to su taki novodobi roxette. celkom fasa music. taka nenarocna ale da sa to
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vencos 21. 8. 2006 11:51

Dneska už nemám rád Fajn Radio. 1.Sem zestárnul a 2. Hrjaou samý komerční disko sra*ky(a nejenom disko) :roll:
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků