Způsob seznamování

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 8. 2006 17:15

Mě to třeba nenakopne, ani nezahřeje na srdíčku. Možná kdysi dávno jo, ale tedka ne.. Na co mi je přezdívka, když stejně to není pravda :hm
anonymni

Odeslat příspěvekod Jim 15. 8. 2006 20:28

no, musím říct, že seznamky přes net zatím nic moc.... :?

lepší je si někam vyrazit... :wink:
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 8. 2006 20:30

No hlavne na seznamkach, si kazdej muze napsat co chces a fotku taky jakou chce a realita je pak opacna ale aspon je to dobra sranda :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2006 13:12

No a hlavně na seznamkách nevíš jestli si tebe někdo nedělá ***** ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 8. 2006 13:43

Tu ***** jsem poznal na vlastni kuzi, nebo to delaji holky tak, ze kluk na ne ceka a kdyz se jim nelibi, tak proste odejdou ....
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2006 13:56

Ale tak to děla i opačné pohlaví. Co sem zaslech, tak prostě jdou na ten sraz. Prozvoní tu slečnu a podle toho jaká vezme telefon a podívá se na něj se rozhodne jeslti do toho pújde nebo nepújde...
anonymni

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 8. 2006 14:08

Tak ja jsem to zadny neudelal a to sem mel prez dve desitky srazu i kdyz je pravda, ze kdyz je ,, oskliva ,, tak reknu ze musim byt za hodinu doma, rozhodne je to vuci tomu cloveku vic fer....
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 16. 8. 2006 14:09

Tak to je pěkná konina. Takové lidi nechápu. Když už příjdu tak si tu sklenici vína vypiju a trochu si pokecám. Třeba se mi ta holka líbit nebudem, ale zase se mi může hodti jinak. Umí třeba něco co se mi bude hodit. Třeba zjistím že umí dobře hrát na klavír a když budu někoho potřebovat, tak vím na koho se obrátit atd :-)
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ares952 16. 8. 2006 17:22

tak tohle bych v zivote neudelal ani ja :pozor2
Naděje je motorem duše
Ares952
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod r.polasek 17. 8. 2006 14:17

Nejlepší je sbalit kámošku bejvalky :) To je fakt sranda :) Doporučuju :)
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crashpc 17. 8. 2006 14:27

rofl.... no myslim že je to blbej podraz. dokonce bych jí i čřek že to s ní nepotáhnu. je to uplně normální.
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Michal P 21. 2. 2007 18:37

Při pročítání fóra jsem narazil na téma kde se baví o inzerátu v annonci a tím si vzpoměl jak jsem si kdysi dával inzerát na seznámení.
Pár holek se mi tenkrát ozvalo a s jednou jsem se tehdy sešel, když na to teď vzpomínám tak si vzpomínám jak mi bylo trapně. Procházeli jsme se po Praze, sraz jsme měli na Můstku B pod schody na přestup a odtud jsme vyrazili směr Petřín. Celou cestu popisovat to nebudu, jen jsem jí pozval na zmrzlinu, už ani nevím jestli jsme si povídali, za ruce jsme se nedrželi, to vím jistě. Nakonec jsem jí doprovodil na Kačerov k autobusu, kde mi řekla že si to chození musí rozmyslet a že se mi ozve.
Samozřejmě se neozvala a můj první a poslední pokus o seznámení přes inzerát skončil. Tenkrát mi bylo asi 16 - 17, byl jsem ještě panic a strašný střevo, dneska se ani nedivím že jsem neuspěl.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod r.polasek 21. 2. 2007 19:21

Z toho si nic nedělej. Ale aspoň máš dobré, že jsi natrefil na někoho, po kom jsi chtěl, aby se ještě ozvala. Já jsem měl i opačné štěstí, že sem chtěl z toho rande utéct po pěti minutách.
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 21. 2. 2007 19:47

Byla celkem hezká, pamatuju si že to byla zdravotní sestra, a její problém v seznamování byl podobný mému - nesmělost.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod r.polasek 21. 2. 2007 19:58

Tak to ste si moc nepokecali, co? :D
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků