Stydlivý kluk má šanci se seznámit?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 8. 2006 09:12

To by umrzla, ale kdyz je 30 stupnu :) ? tak bud zmrzku nebo bazen
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2006 12:11

No, pokud jí znáš dobře tak bazén, v opačném případě bych raději volil zmrzku. Víš přece jaké holky jsou, myslí si o sobě že su tlusté atd atd ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 8. 2006 13:44

Zatim jsem nepoznal holku, co by rikala ze neni tlusta :))
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2006 18:55

Tak pane, jak to dneska šlo :) Zkoušel si to? :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 8. 2006 19:01

No , moc holek sem nepoznal, az na jednu s kocarkem ta se na me usmala jak nic exxtra a co ty ? zkousel jsi hazet usmevy ? :) jinak pan no :))
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2006 19:03

S kočárkem?? :) Sakra :))

No já byl dneska na kole, takže krom chlapa na přívozu se na mě neusmál nikdo :lol: Pak už sem se léčil doma :)
anonymni

Odeslat příspěvekod crashpc 16. 8. 2006 19:04

huh. na mě dnes hodila úsměv jedna mladší prodavačka v bille, až sem si myslel že jí o něco de a že je úchylná :lol: > abych to uvedl na pravou míru. lidi mě tipujou na 15 let a je mi 19, a tý prodavačce bylo odhadem 25, což je sakra mazec. ale kdyby šla, proč ne že? :twisted:
asi tam začnu chodit častějš :hm
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2006 19:05

crashpc: Třeba si řekla. Jéé to je ale hezkej zajíček :mrgreen: :) :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Carismatico 16. 8. 2006 19:16

Lecil z ceho ? tö byl ten chlap na privozu tak odstrasujici :)

crash pc : se mas vidis starsi je leckdy lepsi nez mladsi :) nechces mi rict adresu ? :) nebo nekupoval sis ochranu?, u toho se kazda usmeje :)
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 8. 2006 19:20

byl sem pak strašně unavenej :)
anonymni

Odeslat příspěvekod crashpc 16. 8. 2006 20:13

Lukas: no zajíček, huh... proč ne, byla to docela slušná bloncka "dobrej matroš" :lol: takže bych se nijak nebránil. no a když je odvážná střelit takovýho "zajíčka" o to víc vzrušující zážitek by to byl...

carreaum17: ne, nekupoval jsem si kondomy. kupoval jsem sýr, tvaroh... no prostě takový ty dobře výživný věci co maj dost energie a bílkovin...
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bungo 16. 8. 2006 21:30

Ta zmrzka je fajn napad a dobry zacatek. A pokud nebude mit zajem, neni to tak velka investice.
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod r.polasek 17. 8. 2006 14:23

Do seznamování se musí po hlavě. Uvidíš fajn holku, zvedni se a jdi za ní - moc o tom nepřemýšlej, ale bacha jestli nemá namakaného kluka ;)). Sedni si k ní, představ se a hned vidíš jestli by to šlo nebo ne. Zkus být vtipný. Když se ti podaří ji aspoň trošku rozesmát, uvidíš že by to šlo, když ne jsi v hajzlu a je to trapas. Pak jdi na další :D:D:D:D:D
Nemám rád blbce, primitivy, socany a lidi, kteří nerozlišují I a Y.
r.polasek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ammadeus 17. 8. 2006 20:06

carreaum17 píše:No pokusim se, ale je to dobry napad diky, jenze stejne kdyz vyrazim nekam prahu, treba ted jsem byl v beskydech, tak se na me usmivalo tolik holek a v praze az na jednu zadna, jsou v Praze divny, a rika to vic lidi, co neni hlavne z Prahy, myslis, ze je divny holku pozvat na zmrzlinu ?

To není pravda - holky v praze jsou stejn jako všude jinde... řekl bych že jsou ještě trošku odvážnější. (nejsem pražák tak to dokážu posoudit). --vlastní zkušenost.. šel jsem po praze a pražský holky mě zastavovaly a balily. Tady u nás to zvostane většinou na klukovi :) No jinak k radě .. já si to nejdřív tak trošku voťuknu zadívám se na ní a jak se ti podívá do oči tak třeba jen nadzvedni obočí a pousměj se a jestli zareaguje tak muzes pokracovat :) jestli ne tak nevim nevim :) Ale neboj většina holek reaguje ....
Techno fever...
Ammadeus
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 17. 8. 2006 23:03

r.polasek : je to dobrej napad thx, ale stejne budu mit ten blbej pocit z toho, ze to treba nevyjde nebo ze se ztrapnim, ale jsou takovy typci, co je jim jedno, ze ta holka tam sedi s frajerem, a klidne ji bali :))) Ty to tak delas s tim prisedavanim ? Jak jsi napsal ?

Ammadeus : nechces udelat change bydliste ? :) ja kdyz nekam vyjedu treba do Brna tak se na me skoro kazda holka usmeje ale v Praze, se kazda tvari vazne nezajem ...Ale i kdyz se zadivam na nejakou holku tak se treba ani neotoci ale zkusim to dikes..
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků