Mám problém: Nemohu si najit holku

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Kalfa 31. 7. 2006 08:35

mno, to já měl taky tenhle problém, jednoho dne jsem byl doma sám, a tak přišla kámoška se svym klukem a její kámoškou, ještě ten den to skončilo masáží zad, která se pak změnila spíš ve velice příjemný hlazení, tak jsem ji večeer napsal sms, druhej den jsme byli na bruslích, večer jsem jí nic nenapsal a kámoška řikala že byla smutná, tak jsem ji napsal že na ní musím furt myslet a ona že je to vzájemný, třetí den jsme šli taky nějak ven, a to jsem si sedl do tramvaje a najednou koukám, celá tramvaj prázdná a ona si stejnak sedla na mě... to už mi jaksi bylo jasné že to k něčemu spěje, vystoupily jsme ještě s tou kámoškou a kámošem ve stromovce, tam mi nastavila ruku, tak jsme za ruku prošli celou stromovku v dešti . bylo nám to jedno, při loučení už jsme se cucaly, mno a dneska je to 3 měsície a 15 dnů co jsme spolu :-))
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 31. 7. 2006 10:36

Mno kalfa blahopreji :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 31. 7. 2006 10:45

xaero: dík... tím jsem jen chtěl říct, že holka přijde většinou v tu chvíli když to vůbec nečekáš... nevěš hlavu... tohle je první holka dalo bys se říct, u který mi to takhle vyšlo
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Northillus 14. 8. 2006 19:17

vyhladaj psychologa, urcite Ti pomoze.
Northillus
Čtenář

Odeslat příspěvekod james11 14. 8. 2006 20:33

mrkni sem:
http://www.svadeni.cz

nebo

http://www.qark.net

pro začátek ti to bude stačit :)
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 8. 2006 20:41

No ty vole to sou starosti :tleskani :) Ne fakt, lepší je to neřešit než se trápit ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod PachezZ 14. 8. 2006 21:09

Lukas[CZE]: ono se to treba neresi dokud je cloveku dobre jenze pak se cloveku neco po***e a vsechny tyhle veci te žrát zacnou... posledni dobou se mi to deje
Ford Probe 2.0 16v rv.95 85kW
Ford Probe 2.5 24v rv.95 120kW
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 15. 8. 2006 00:13

PachezZ:mluvíš mi z duše, občas jsem to zažíval... :(
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod anonymni 15. 8. 2006 07:18

Jako máte pravdu taky sem to občas zažíval, ale řek sem si že proč se takovou kravinou zabívat. Na holky mám času ještě určitě dost a určitě ještě nějakou potkám, takže proč se tím zbytečně trápit a dělat si zle?? Naučil sem se udělat si radost z úplně běžných věcí a je mi skvělě a to že holku nemám, mě ani v nejmenší netrápí ;)
anonymni

Odeslat příspěvekod sir_joseph 15. 8. 2006 08:29

Ti poradím, kup si motorku.. Moc to nestojí a naženeš baby.. Tak to dělá kámoš.. :)
sir_joseph
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mobil-man 15. 8. 2006 09:34

anebo notas...na to taky baby letej:D
i kdyz na tu motorku asi vic...ale vem si, ze kdyz takhle nekde pred holkama vytahnes NB a zacnes delat "neco hrozne inteligentniho", tak je to taky dostane. Ale musis umet psat rychle...nejlepe vsemi 10, to taky dost zabira.
Mobil-man
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Wracker 15. 8. 2006 09:47

motka je dobra, ale minimalne 80 000 na starsi ceberu 600 f ( honda CBR 600F;) (silnice) ale na holky se ta investice vyplati :))... na ntb by to bylo zajmavy :D
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 15. 8. 2006 09:47

Hmn ta motorka taky nicmoc....pokud nebudes mit supersporta za 200 klacku :D
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod crashpc 15. 8. 2006 10:03

jj na ntb by to šlo. ale tak oni se chytnou navšechno, jenže mě fakt nezajmá moc holka třeba taková která by na mě letěla protože sem korba (nejsem. sem na tom ok ale v tričku toho neni až tak vidět) když přilítne za nouťasem, záleží taky jak... no a le to už je otázka výběru. s holkama nemam problém - ne že by mě nezajmaly ale vůbec je neřešim stejně jako pár jedinců zde. je mi 19, a mam svůj klidnej život (dost hardcore ale já si klid vždy zjednám, i když při tom udělám hafo bordelu :lol: ) a neunesl bych kdyby mi holka řekla že chce abych dnes nešel do posilky. asi bych jí řekl ahoj....
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod james11 15. 8. 2006 15:11

2crashpc: tak tak moje řeč
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků