Adrenalin

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod a 26. 7. 2006 11:32

mate za sebou nejake adrenalinove akcie? co z toho skratka treba zazit?

nemusi to byt len sportoveho charakteru.. i pichanie adrenalinu nemusi byt na zahodenie :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod vizitix 26. 7. 2006 14:17

Já jsem byl ve špindlu na tý obří houpačce.... bomba... doporučuji
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 26. 7. 2006 14:43

ma niekto skusenost so zoskokom z lietadla? ci uz s padakom alebo bez? to prve chcem urcite skusit. bojim sa vysok, myslim ze to zdesatnasobi efekt :mrgreen:
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S-Tony 26. 7. 2006 14:45

Největší adrenalin jsem v životě zažil u státnic na vysoké škole.
I bungee-jumping je proti státnicim dětská atrakce.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 26. 7. 2006 18:11

Já jsem byl na padáku taženej za lodí.... taky good.... asle přímo že bych skákal to njeeee
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 26. 7. 2006 19:06

bohuzel na neco takoveho nejdou prachy, ale kdyz padate z nejakeho vetsiho mostu (10 metru staci) do vody, tak to je docela fajn, a jeste je lepsi, kdyz dopadnete, a voda vam saha po krk :-D - ne to uz si delam srandu, to tak maximalne z tri metru
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Matysek 31. 7. 2006 16:44

Zkusil jsem bungee a jedine co si z toho opravdu budu na vzdy pamatovat jsou odrene nohy od lana....

Vrele doporucuji "Certaky" .... ale VARUJI !!!!! tam jde o zivot, pokud nepojedete s profesionaly a nemate vybaveni ... zapomente ve stylu raftaci. Vybaveni a raft se da pujcit, ale chce to Gajdu, ktery je ma najete a zkusenou posadku. Bohate pro doplneni adrenalinu bude stacit Troja na kajaku nebo horni Labe :-) ci ma mila "Navarovska soutezka na rece Kamenici" :-)))
Definice moderatora Zive? Zookeeper. Vyhledat zbloudilou ovecku, ustajit, vycesat, nakrmit a zalozit chudince nadaci. Ovecka prece nemuze 5 minut myslet. Vsichni mame povinnost oveckam uvarit, precist pohadku a prispet do nadace.
Matysek
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 13. 8. 2006 11:21

Jízda na posledním vagonu metra :hm ale jde to provozovat jen na tech starých, ruských... Jinak to sem byl ješte mladej a blbej :)
anonymni

Odeslat příspěvekod Ally 13. 8. 2006 14:33

Adrenalin mi stoupá stejně ryhle jako hladina řeky Moravy za barákem. Netřeba zažít.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jim 15. 8. 2006 00:18

jízda 230 v Octavii... :oops:
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod crashpc 15. 8. 2006 09:35

jo, přesně, rychlá jízda.... no a adrenalin? - pokud to neni vysloveně nebezpečný, neni čeho se bát - adrenalyn není. pokud to může bejt nebezpečný, snažim se jít od toho. pokud do toho musim, sem slušne vyklepanej ale nemam strach. jen v klídku čekám kdy mě to zabije :lol:
A proč to dělá? ; Přežírám se do bezvědomí ; To se budeš dvit i vočima!
crashpc
Nadšenec

Odeslat příspěvekod martin_o5 28. 2. 2008 18:36

vizitix píše:Já jsem byl na padáku taženej za lodí.... taky good.... asle přímo že bych skákal to njeeeeo/quote]

Na dovolené? Taky jsem byl a nahoře je to docela nuda.
Nevypadá to, ale zkus se nechat táhnout za člunem na "větší duši" (proboha ne banán) Je to větší rychlost než se zdá a voda je vážně tvrdá :twisted:
"Štěstí je jako malé dítě. Musíte ho neustále podpírat a pomáhat mu"
martin_o5
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 2. 2008 20:47

Jízda něco okolo 220-230 km/h na motorce bez helmy, už nikdy ... (byl jsem spolujezdec)

Pak možná zpomalení v bavoráku známého (bývalý testovací jezdec) z cca 180 na 30 během cca 4 sec. :roll:


Jinak kamarád má příbuzné v Chicagu a byl tam prý v nějakém parku s atrakcemi na "simulátoru utrženého výtahu". Je to taková tyč, okolo ní sedačky a pod sebou krom sedačky nemáte nic a teď vás to vyveze nahoru a pak už asi nemusím říkat co následuje :D ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 28. 2. 2008 21:37

Mám adrenalinové zážitky spíše z dětství. Šlo mi téměř vždy o život.... Když jsme lozili v po zrezlých hraničních věžích. Když jsme lezli do vojenského areálu a mysleli si, že je opuštěný. Když jsme lozili v bývalým vojenským útvaru. Když jsem házeli ostré náboje do ohně a pak čekali na ránu. Když jsme prolízali staré chodby z XX století. Když jsme málem podpálili les - tady byl adrenalin to hasit. Moc vtipný to není, ale docela se tomu směju :)
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 14. 3. 2008 23:59

Odpalování ostrých nábojů šutrama, taky nějaké zapalování budovy a tak dále. Vždycky to naštěstí dopadlo dobře, to jsou takové klukoviny ze základky... Nebo první cigareta - to jsem měl taky adrenalin :mrgreen:
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků