Brigáda

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Ally 12. 7. 2006 17:24

Já jsem to neviděla, odpadla jsem hned po CSI.

OT - Kinderman - mám pocit, že si někde psal , že je ti 12 let. No tak 15 sorry, ale to není o moc víc.
Naposledy upravil Ally dne 12. 7. 2006 17:26, celkově upraveno 1
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod M. 12. 7. 2006 17:25

Jo kdyby to bylo aspon i s orginalnim zvukem, mohl jsem se cvicit...
Nejak me to nezaujalo a navic je k tomu takovej divnej dabing.
"Systém GPS není určen pro přesné určování polohy
a nikdy byste neměli výhradně spoléhat na data
o poloze získaná z přijímače GPS a rádiových sítí pro
zjišťování polohy nebo navigaci."
M.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kindrman 12. 7. 2006 17:53

Mě se ještě, jak už tu někdo říkal, líbili ty jejich šusťákovky a takový skromny žití....

je mi 15 a ke 12 je to kousek někdy mám pocit že mi je i míň :)))
Kindrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod ConPower 12. 7. 2006 21:43

Kindrman píše:no 1. díl byl o tom že se kluk vrátil z války a z jeho holky se stala kur.va no a von se popral s nějakym klukem ale nevim co byl začl/quote]


To byl Moucha, vlivný boss. :mrgreen: Jo, rozesmál jsem se, jak jsem slyšel, že někomu říkají "Včelko" a pak se tam objevil Moucha. :mrgreen: :mrgreen:
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Rose Red 14. 7. 2006 13:38

Tak já nevím, já jsem tomu seriálu nepřišel na kloub. Vůbec nevím o čem je řeč, přitom ten seriál je krátký a pořád tam řeší vztah těch dvou kluků co se tam poprali a jednomu z nich prý hrozí trestní stíhání, k vůli vraždě. Včera jsem se na to díval,ale stejně nechápu jak někdo může o tom seriálu říci, že se jedná o ruskou verzi Kmotra, o mafii a gangsterech se tam ještě nemluví, jenom o partách dvou táborů. Je vidět, že se jedná o ruskou produkci, kdyby to byl americký seriál,hned by tam bylo větší napětí. Mne to tedy rozhodně neoslovilo a to už budou dávat třetí díl. Já se řídím heslem, jakmile mne ten seriál po dvou dílech nezaujme, tak je škoda času se na ten seriál koukat.
Ale radši se budu dívat na ten scifi seriál Invaze co dává Prima. Je to lepší než ten ruský seriál Brigáda.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kindrman 14. 7. 2006 19:56

kdyby to byl USA serial tak je tam 10 mrtvejch a furt se střílí....
Kindrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 19. 7. 2006 14:21

Tak Invazi si teď točím na DVD a zároveň koukám na Brigádu, snad ze všech dílů,kterou NOVA dávala byl asi pro mne nejlepší ten třetí díl. Moc jsem se nasmál, jak šel ten ruský milicionář k tomu domu, jak tam dělali sexuální orgie a jak je pak šmíroval. Škoda že se ten kluk co po něm pátrá ruská policie se nepodíval z okna dolů směrem do leva, viděl by tam skrčeného milicionáře. Na konec v nejlepším to skončilo,když ten milicionář uviděl jeho fotku na policejní stanici a pak šli titulky. Ale zatím mi to připadá jako ruská telenovela než seriál o mafiánech,možná proto jsem trošku zklamanej z brzkého očekávání. Očekával jsem hned od prvního dílu, že to bude western ruského typu. No nic, uvidíme jestli se ten mladík zamiluje do té houslistky.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kindrman 20. 7. 2006 20:39

Rose Red: mě se ještě líbilo jak šel za ní na ten konzert a jak tam sebral tu kytku z tý sochy :D
Kindrman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Rose Red 22. 7. 2006 13:16

Tak teďka začíná to být zajímavý, napřed to Sašu postřelili a pak cut a najednou se děj odehrává po roce a půl už jako mafián jak tam obelstili to chlápka, co se těšil, až najde ve vagónech hliník. A nejlepší byl závěr dílu.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 11. 8. 2006 08:13

docela dobrej seriál
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carismatico 15. 8. 2006 17:53

Presne hlavne je originalni, lepsi nez nejaky krimaky z nemecka co jsou si podobny...
Xperia S White + Wave 3 + Galaxy S II + S III

Mobilní poradenství a konzultace, více v "zeměkouli" :D
Carismatico
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 30. 8. 2006 13:21

Tak co, jak se vám líbil konec ??

Byl sice takovej smutnej, ale dobře udělanej
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lup1nek 30. 8. 2006 13:22

[quote="Ladislav Beneš";Tak co, jak se vám líbil konec ??

Byl sice takovej smutnej, ale dobře udělaneja/quote]
Jak to skoncilo ? :D sem na posledni uplne zapomel :(
Jsi tak užitečný, jako automat na kondomy ve Vatikánu.
Lup1nek
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 30. 8. 2006 13:56

no konec takovej divnej,ale musime si zvykat :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kindrman 30. 8. 2006 16:30

no přišlo mi to takový divný....smutný ale pěkný.
Kindrman
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků