Bar

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Rose Red 14. 7. 2006 13:34

Tak jsem se kouskovaně díval na BAR, jelikož na ČT běžel perfektní film,tak jsem každé dvě minuty přepínal na Primu. Pak ten film na ČT skončil a já už se dodíval na ten BAR na Primě. Ale vůbec nechápu, proč měli nevím jak to říci BARmani zúčtování,když tam jsou jenom sotva tři dny a ještě se nestačili poznat. Když byli Vyvoleni 2,tak zúčtování proběhlo až po 14 dnech. A ti hned ve středeční rekapitulaci zúčtovali, ovšem na rozdíl od VV to nebylo živě, jediné co bude na živo bude sobotní pořad. Bohužel já se v sobotu na Primu dívat nebudu, protože na NOVĚ dávají perfektní scifi film Jádro.

Ale zřejmě s Barem přestanu, protože mi to příjde ta reality show trošku nerozumná. VV2 byli rozhodně lepší.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 14. 7. 2006 19:37

Tak než VV tak to raději Bar. Tam aspoň něco dělají. Ale ta exhibice Vyvolených byla úplně k ničemu.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 15. 7. 2006 11:44

Než nekonečné reprízy známých filmů - zahraničních i našich, už jsou lepší reality šou, kde se přece jen odehrává jakýsi aktuální virtuální svět (ve spojení s bulvárem a internetem). já jsem spíše divák ČT, ale třeba konkrétně když se podívám do dnešního programového schéma, tak pokud bych sledoval TV, podíval bych se v daném čase na Bar.

spíše ale uvažuju že se tam půjdu podívat osobně a stanu se "slavným"....no,asi nejsem takový vůl :D
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 15. 7. 2006 12:54

Takze pakarna ve stylu VV.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dragonnx 18. 7. 2006 00:08

Byl jsem na to zvědavej, ale nakonec se nedívám. Akorát jsem happy, že vypadla ta pííííp Vyskočilová :) .
Neopunk & Emo = my music love
Dragonnx
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rose Red 18. 7. 2006 12:36

Jo Vyskočilová, to je pipinda,kterou hrozně nesnaším, ona vůbec nemusí promluvit a dělá na mne špatný dojem. Jinak moje sestřenice považuje všechny reality show na úroveň Matrixu ( všechno je to jen vymyšlený, a žádná realita ).
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 18. 7. 2006 14:40

Když už tam není Anife, tak se možná někdy kouknu, jaký to vlasně je. Hlavně, že vyhlašovala, že vyhraje a ostatním už málem z výhry kupovala zájezdy. :mrgreen:
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 18. 7. 2006 23:16

To mě také překvapilo, že Anife vypadla jako první, ale z toho jejího chování jsem jí to i přál :wink: ... viděl jsem to asi 3x :) ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 19. 7. 2006 17:31

Další blbost na scéně.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dom1n1ck 21. 7. 2006 19:35

Blbost to úplně neni, ale že by mě to nějak extra nadchlo. Ale jo, příjemnej oddych.
dom1n1ck
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 24. 7. 2006 09:27

Koho vlastně vyhodili tuto sobotu? Neviděl jsem...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků