Zranili jste se při sportu?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Lukas063 20. 6. 2006 13:29

To máš ještě dobrý, po přečtení předchozích příspěvku . :lol:
Lukas063
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 20. 6. 2006 14:07

v posledni dobe akorat vymknuty zapesti a par odrenin..od ty doby ssem se rozhod, ze budu radsi chlastat...vozralimu se nic nestane..kamos by moh vypravet kdyz se rao probudil po kalbe tak mel na 2x zlomenej prst 8-))) :mrgreen:
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tommy11 25. 6. 2006 22:03

Jo jednou sem přepadl přes řidítka na kole. Pěkně sem si zedřel záda a rozbil rameno, do dnes mam jizvy a to je to už tak 4 roky.
Tommy11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 25. 6. 2006 22:30

Zlomil ruku na lyzich jinak nikdy nic :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nadia.v 10. 7. 2006 22:30

Tak s timhle mam zkušeností........... :lol: sice to neni vubec zadny zraneni,ale ja mam vzdycky nejmin tri modriny na rukou po kazdym treninku..........ono to nekdy zanecha stopu,kdyz vas nekdo slehne ocelovym proutkem do ruky :lol: nastesti se mi pri sermu jeste nic vaznejsiho nestalo.....zatim :D
nadia.v
Čtenář

Odeslat příspěvekod VladaP 11. 7. 2006 00:38

No, já si naštěstí eště nikdy nic nezlomil, jen sem měl takovej, "menší", výron na kotníku, když sem ve škole skočil místo 8 schodů 10 a dopadl blbě neplánovaně patou na poslední schod, chodit se dalo, ale pak sem se už ani nevešel do boty, tak sem v nemocnici dostal takovej ošklivej bílej futrál na nohu.

Taky mam takovej divnej malíček na ruce, jednou sem chytal míč a od tý doby když se do toho malíčku nějak šikovně, nejlépe míčem a podobně jako poprvé praštim, tak zase nateče. Navíc mi od tý doby v něm hezky křupe :)

Jinak kdo mě zná (viď XAEr0 :) ), by moh dosvědčit že skoro neni den abych si něco neudělal :D Třeba teď bych sem mohl hodit fotku mýho loktu po jednom skluzu na fotbale na umělym povrchu :)

A taky jsem jednou hezky slít z kola, a jeden kámoš, viď XAEr0 :) mě málem eště přejel. Naštěstí to odneslo jen kolo, na kterym byla slušná osma + zničená brzda, a moje dlaně, lokty, prsa, a kolena. Hlava byla v pořádku, i když tak nevypadá :)

Nojo, mam se holt čim chlubit no... :twisted:

Edit: XAEr0 nepřejel mě, jen moje kolo ;)[/i]
Alcatel OneTouch 303 > Nokyja 3410 (poslat SMS - musel jsem třísknout do stolu, volání nepřipadalo v úvahu, Nokyja - connecting people in services :)) -> Sony Ericsson T630
_________________
Chybami se člověk učí... jsem tedy nejchytřejší na světě ;)
VladaP
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kalfa 31. 7. 2006 08:55

jen naštíplej palec ze skákání z lyží
Včera jsem umřel, dnes zase sedím v práci,
vždycky jsem tušil, že to tak bude,
že umřu a howno se stane....
05/01/09 pro mě skončil život :'(
Kalfa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod BadBoyJohnny 1. 8. 2006 08:27

Jednou zlomená ruka při pádu z tříkolky do sklepa,od té doby jen poškrábané lokty a kolena :cry:
Nokia N73 MiniSD 1GB-operátor O2
Nokia 7250i (náhradní mobil)
BadBoyJohnny
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spage 9. 8. 2006 12:56

zlomenej predni zub, trikrat vyvrknutej pravej kotnik, asi ctyrikrat ruka v sadre a spousta dalsich odrenin a narazenin
I'm gonna fight 'em all
A nation army couldn't hold me back
They're gonna rip it off
Taking their time right behind my back
spage
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků