BeatBox

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Dieg0 28. 6. 2006 12:09

Počúvate?Ovládate?Ja počúvam a z toho sa učím.BeatBox sa učím už niečo cez mesiac.ČO vy?Dúfam že niesom sám 8-)
Dieg0
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 28. 6. 2006 13:32

spolužáci ano, já ne...
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 29. 6. 2006 05:39

Já si pro sebe soukromě občas zabítboxuju. Jednou jsem se zapomněl při vyučování, a když jsem se probral, viděl jsem třídní, jak na mně vyjeveně hledí a zjevně nechápe. Od té doby před lidma ne :)
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dieg0 29. 6. 2006 11:21

Na mne sa spolužiaci smejú že to stále robím a robím to ja pred učiteľmi a nejak extra ma to netankuje že ma počujú alebo že sa smejú.Beatujem asi mesiac a teraz idem dostať mikrofón
Dieg0
Návštěvník

Odeslat příspěvekod rockham 8. 7. 2006 20:00

A máte nějaký dobrý rady pro začátečníky?? alebo nějaké info? zkouším, zkouším, ale pokrok sem nezaznamenal..
peace
rockham
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 9. 7. 2006 20:53

Rady asi ne (sám jsem i po pěti letech začátečník, neb bítboxuju jen pro zábavu, ne s cílem se zlepšit), řekl bych jen dívat se a poslouchat lidi co to umí, snažit se odkoukat a cvičit.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rockham 9. 7. 2006 22:40

No jasný já taky nebudu nidky mástr, jen pro zábavu jak říkáš.. Našel sem stránky beatboxing.cz tam je pár návodů..
peace
rockham
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dieg0 10. 7. 2006 07:48

No tka najprv ako začiatočník by si si mal pokukať nejaké videá a z tých sa učiť.Kukať čo pri tom alebo hentom triku robia a tak.Ja som sa z videí učil asi mesiac teraz sa učím svoje zvuky.Proste skúšam skúšam a keď nájdem nový zvuk tak ho trénujem.Už viem minimálne 12 zvukov.
Dieg0
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Dieg0 11. 7. 2006 11:15

Kto sa chce naučiť beatbox tak mi môžťe zavolať na skype : dieg0SVK
Dieg0
Návštěvník


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků