Koupak

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod skvedo 8. 7. 2006 11:29

kolikrat jste byli od zacatku prazdnin na koupaku, kde a jak se vam tam libilo?
Mb:SE K550i + Navibe GB735 GPS
PMP: Cowon iAudio D2 4GB+16GB SDHC+Boxwave ClearTouch™ Anti-Glare + SENNHEISER MX 65 VC Street II
NB: Lenovo Tp SL410+ 19" LCD LG W1952TQ-PF; Kubuntu 11.04
skvedo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PachezZ 8. 7. 2006 12:59

na koupáku sem byl jednou v životě (na nějakym výletě se základkou ještě) a víckrát bych nešel :))
Pískovna rulezz :-)) tam sme furt a chystáme se v brzký době jít přes noc , ohýnek buřtíky a koupání :)

teda jestli mylsíš koupákem takový to kam choděj lidi z měst kde platěj vstup , sou tam hlava na hlavě a ještě je buzeruje nejakej plavčík :))
PachezZ
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 8. 7. 2006 13:08

Tak na koupaku jsem jeste letos nebyl. Kousek par km od baraku mame sterk, tak obcas zajedu tam. A je to ok :)
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skvedo 8. 7. 2006 14:16

mae-geri píše:Tak na koupaku jsem jeste letos nebyl. Kousek par km od baraku mame sterk, tak obcas zajedu tam. A je to ok :)

kdyby bylo mozne tak je to super, ale u nas nic takeho neni :(
Mb:SE K550i + Navibe GB735 GPS
PMP: Cowon iAudio D2 4GB+16GB SDHC+Boxwave ClearTouch™ Anti-Glare + SENNHEISER MX 65 VC Street II
NB: Lenovo Tp SL410+ 19" LCD LG W1952TQ-PF; Kubuntu 11.04
skvedo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 9. 7. 2006 08:52

Koupak nikdy, mam z nej fobii 8) cakani, jekot, hlava na hlave.....aaaaaa nikdy....
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 9. 7. 2006 12:17

Byl jsem na koupaku asi ctyrikrat, ale uz se tam nechystam. Vubec me to nebavi. Nuda, nuda.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skvedo 9. 7. 2006 12:28

Samuel Gordon píše:Byl jsem na koupaku asi ctyrikrat, ale uz se tam nechystam. Vubec me to nebavi. Nuda, nuda.

musis tam jit s kamosama jako parta :wink:
Mb:SE K550i + Navibe GB735 GPS
PMP: Cowon iAudio D2 4GB+16GB SDHC+Boxwave ClearTouch™ Anti-Glare + SENNHEISER MX 65 VC Street II
NB: Lenovo Tp SL410+ 19" LCD LG W1952TQ-PF; Kubuntu 11.04
skvedo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 9. 7. 2006 14:22

Uz to bude hodne dlouho,nejlepsi je mit vlastni bazen :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 9. 7. 2006 15:36

Nechodim, nejsem blazen! Milion lidi, rvouci deti, rozdovadeni pubertaci, cikani rozhlizejici se kde co ukradnou...
Kdyz koupat, tak jedu na prehradu nebo nejaky rybnik z nejake "nepristupne" strany (rozumnej, ne od plaze) kde ma clovek klid.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 9. 7. 2006 19:20

tak uz jsem byl letos dvakrat u more, ale na koupaku jsem jeste nebyl
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 9. 7. 2006 19:24

Koupak, koupak . . . . . . Myslim jsem tam byl naposled tak pred peti sesti rokama... Od te doby akorat semtam na sterku.
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 7. 2006 08:20

Na koupák nechodím, sem tam zajdu k rybníku :wink: ...jinak bazén :)...vlastní
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 7. 2006 10:17

Na koupališti jsem byl včera. Chodím tam hlavně kvůli možnosti dobrámu skákání do vody a kvůli tobokoši a skluzavce.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod marz 12. 7. 2006 17:39

na koupaku jsem byl zatim jednou, v pondeli, zitra jdu asi zas, a nechodim tam jen kvuli koupani, chodim tamn s kamosema, mame tam paradni fotbal (bez bot na travniku na male branky), nohejbal, volejbal, bowling - samozrejme vsechno je v cene vstupneho, sem tam zahrajem "na roha" (kdo to zna?? :-)), dobry bufet, vstupne jen 15 Kc dospely, jsme mala vesnicka a tak tam ani neni moc lidi a s plavcikem se znam, takze ani nebuzeruje (taky se znam s majitelem koupaliste), takze kdyby jste nekdy byli ve vnorovech, tak se urcite na koupalisti stavte
I blbci letí vzhůru!!!
Je lépe bojovat holýma rukama, než být poražen při nabíjení pušky. - Kulhánek (Cesta krve)
marz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod skvedo 12. 7. 2006 20:30

o tom ze si do vnorov zajedu sem uvazoval, ale nevim kdy budu met cas sem ted furt v praci nebo makam doma
Mb:SE K550i + Navibe GB735 GPS
PMP: Cowon iAudio D2 4GB+16GB SDHC+Boxwave ClearTouch™ Anti-Glare + SENNHEISER MX 65 VC Street II
NB: Lenovo Tp SL410+ 19" LCD LG W1952TQ-PF; Kubuntu 11.04
skvedo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků