Futurama, aneb partička z New New Yorku

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod johnnym 23. 4. 2006 19:24

Znáte, nebo slyšeli jste už o tomhle seriálu někdy? Zamlouvá se vám tenhle typ humoru? Kde jste se o seriálu dozvěděli? No a jaká je vaše oblíbená postava?

O seriálu jsem se dozvěděl od kamarádů, kteří mi ho také půjčili. Viděl jsem pár minut a to stačilo k tomu, abych si seriál oblíbil. Humor je vynikající (tak akorát)! A za ideální považuju i délku jednoho dílu (20 minut), tak není problém si jej pustit kdykoliv, když má člověk trochu volného času. No a moje oblíbená postava je Dr. Zoidberg

Kdybyste nevěděli, jak se k seriálu dostat, tak zaručeně ho seženete na DC a myslím, že je i na bittorrentu. Další info najdete na http://www.gotfuturama.com
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 23. 4. 2006 19:55

No joo, Futurama, to je SERIÁL s velkým S. Mooooc dobrý. Skopčil sem si ho od jednoho borce, který takovýma seriálama oplývá :-)

Viděl jsem asi 3 první serie, ale ještě jsem se nedopracoval k ostatním (i když už to mám doma přes rok :-( ). Nějak jsem na to zapomněl :-)

Má oblíbená postava - Bender :-)
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 23. 4. 2006 19:57

Futurama je můj nejoblíbenější TV cartoon. 8-) Doma mám zatím jen první čtyři řady. Musím říct, že jistý druh futuramoidního cynismu si mě získal hned od počátku. Líbí se mi to určitě víc než Simpsonovi a zdá se mi, že je určena už pro trochu dospělejší diváky.
Vyloženě oblíbenou postavu nemám, mám to zkrátka rád jako celek. :-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod johnnym 23. 4. 2006 20:27

Majkl vP. píše:... Líbí se mi to určitě víc než Simpsonovi a zdá se mi, že je určena už pro trochu dospělejší diváky.:-)....-/quote]

No já Simpsonovi moc nemusim, ale Futuramu miluju :) Ten humor je tam trochu jiný a to mi sedí více
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 23. 4. 2006 23:01

Jeste jsem to nevidel, ale uz jsem palil asi 5 lidem komplet co se odvysilalo... O co ve zkratce jde? Fakt jsou "Simpsni pro dospely?"
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 24. 4. 2006 06:21

Je to seriál o partičce "lidí", co pracují v roce 3000 ve firmě Planet Express, která doručuje zboží po vesmíru. "Lidí" píšu proto, že lidi jsou v celé partě tři, pak je tam kyklopí žena Leela (znalci mě teď neopravujte s tím kyklopem ;) ), robot Bender, no a humří doktor Zoidberg. Každá postava má přesně daný svůj charakter. Příběh začíná na Silvestra 1999, kdy se hlavní postava Fry dostane do budoucnosti. Vše je jiné, než na co byl zvyklý, ale nelituje toho, že se tam dostal a nechce se vrátit a začne pracovat u svého praprapra.....prapříbuzného (nemužu si vzpomenou na "hodnost") jako poslíček......

Tak to začíná
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod johnnym 24. 4. 2006 06:23

kodl píše:Fakt jsou "Simpsni pro dospely?"

Řekl bych, že ano. Náš třídní (33) na Futuramě naprosto ujíždí a pořádali jsme pod jeho taktovkou velkou školní akci s promítáním všech dílů Futuramy spolu s Red Dwarfem
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 24. 4. 2006 07:21

johnnym: Tak já to někdy prubnu. Ale až po zkouškovym...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 24. 4. 2006 07:29

2 Kodl> Určitě vřele doporučuju.
BTW> Viděl jsem to i v němčině, ale originálnímu zvuku se to nemělo šanci vyrovnat. Výkony herců (mluvičů, či jak tomu správně nadávat) ve Futuramě jsou naprosto špičkové.
V češtině se to asi ještě stále nevyskytuje, že?
BTW BTW> Kolik řad je zatím celkově k dispozici? Můj archiv končí epizodou "Where No Fan Has Gone Before"..
Deleted user

Odeslat příspěvekod kodl 24. 4. 2006 07:57

Majkl vP. Tak to te chybi 20dilu. Ja jsem nasel posledni 72_The_Devils_Hands_Are_Idle_Playthingsm a to nevim jestli je nejnovejsi...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 24. 4. 2006 08:07

2 Kodl> Okey-dokey.. až se dostanu domů, podívám se přesněji, ale bude to nejspíš přesně tak, jak říkáš. Až skončí zkouškový a začnou nám prázdniny, začnu se ohledávat.. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod johnnym 24. 4. 2006 13:38

2Kodl: Určo se na to koukni, ale hlavně se teď uč ;). Je to 5 sérií a 72. díl je opravdu poslední.
2Majkl vP: Tak originálu se asi nic jen tak nevyrovná a v češtině to naštěstí ani není.
"Citliví lidé hudbu milují."
Punk's not dead!
Mac user
johnnym
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Skinny 3. 7. 2006 17:09

Futurama je skvělej seriál, nejlepší hlášky má rozhodně Bender s Fry-em ale Bender je nezapomenutelná násoska a ty žvásty :lol:
Skinny
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mapupsa 3. 7. 2006 17:21

Poprvé jsem Futuramu viděl ve škole. Náš "pan profesor" potřeboval opravit písemky, tak nám ji pustil :D .
Docela se mi líbí, ale teď ji sledovat nebudu. Jsem totiž zaneprázdněn Red Dwarfem (s tím jsem se seznámil taky ve škole 8) )
mapupsa
Návštěvník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 3. 7. 2006 17:51

Vsechny serie jsem videl asi 4x. Az se po ctvrte dodivam i na Cerveneho trpaslika, podivam se na to popate :-) The best of the best.
Bender je hruby typek, Fry zije muj vysneny zivot, Amy je paradne blba, profesor je fakt machr, Zoidberg je proste Zoidberg a Turanga je akcni postavicka. Nejoblibenejsi fakt nemuzu urcit...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků