Vzrušující kuřačky cigaret

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod maty1976 22. 6. 2006 14:12

neznám žádnou z nich a všechny (plus některé další) jsem oslovil během cca 30 minut, když na ulici kouřily..řekl jsem jim že je to do internetovýho diskusního fóra, i když především do sif.altervista.org.
kupodivu z nich žádná z nich neodmítla. ted ale nemámfunkční digitální foťák, takže s tim klasickým to nemá tu kvalitu bohužel
Naposledy upravil maty1976 dne 22. 6. 2006 18:47, celkově upraveno 2
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 22. 6. 2006 14:24

jo, a teď jsem vedl diskusi s kamarádem,milujícím též vzrušující kuřačky cigaret, a debatovali jsme, co nás na tom přitahuje, proč je kuřačka pro nás sexuálně vícx než nekuřačka.
zatímco já jsem dospěl k neurčitému odhalení (sám nevím jestli to tak vidím 100%, spíš v nadpoloviční většině), že mi žena s cigaretou přijde jako děvka, coura, mrcha, zkažená anebo přinejmenším jako potenciální kuřačka penisu (skutečně vidím v cigaretě penis, pokud je v dívčích rtech), prostě je to pro mě u pěkných žen erotický akt.
kolega zase je vzrušen tím že "jsou prolezlé závislostí na nikotinu, nikotenem, svoje krásné tělo ničí a devastují" "že jsou nadržené na přístup ke své droze a bez ní se klepou a jsou vyřízené..."
Tím páedem ho asi rajcují jen závislé kuřačky (?) a třeba tohle já absolutně nechápu.
Že je můj pohled normálnější???, do dnešní ho dne jsem si myslel, že to ten člověk má podobně jako já...tohle mě vyrazilo dech
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 22. 6. 2006 18:23

maty1976:
Tak pro mě je přijatelnější tvoje vysvětlení. A teď mě napadá, že bych si moh založit taky jedno podobný vlákno. :oops:
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 22. 6. 2006 18:51

ono když člověk vidí v cigaretě penis, má to určitou výhodu - člověk nemá moc potřebu kouřit sám, aby si nepřipadal jako homosexuál :)))) ale nicméně to tak mám jen u půvabných žen...
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 22. 6. 2006 20:07

maty1976: Pěkný charakterystiky! Fakt super, konečně jsi to tu vystihl, jedna zajímavější než druhá. Ale penis v dívčích ůstech siumím představit i bez cigarety :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 23. 6. 2006 08:45

to nejsou charakteristiky - já jenom píšu, co si sexuálně představuju při pohledu na ženu s cigaretou, rozhodně si však o většině z nich reálně nemyslím, že by byly to co jsem napsal, pokud jimi skutečně nejsou, což lehce rozeznám.. je to jen sexuální pud, představa, ne charakteristika ani omylem
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 25. 6. 2006 13:57

to jediny co musi zenska kourit, aby me to vzrusilo je moje vlastni pero :wink:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 25. 6. 2006 15:40

...těžkej život,no.. :D
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 25. 6. 2006 17:57

Zamis: konečně jsi to tady rozlousknul ;)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 25. 6. 2006 18:10

jojo, bezeme tady nejste schopni nic vyresit. uz jsem se tady na vas nemohl divat a musel jsem se ozvat... :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 25. 6. 2006 18:54

To je dobře, tak asi napíšeme majklovi ať to zamkne :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 6. 2006 20:59

Kdepak.. čekám na detailnější rozbor. 8-)
Deleted user

Odeslat příspěvekod maty1976 25. 6. 2006 22:10

majkl: :tleskani :tleskani :tleskani
peper: :( :( :pozor2 zamykej si svoje témata :!:
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukas063 25. 6. 2006 22:13

:lol:
A tady to je vo čem ? 8)
Lukas063
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod maty1976 25. 6. 2006 22:16

díky podobným příspěvkům dost o ničem...ale zítra se pokusím navést téma do nového úhlu, teď už není chuť...
maty1976
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků