Nosíte/nosili jste rovnátka?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 7. 7. 2005 10:17

mbing: no asi 3 centimetry....uz mi par zubu museli vytrhnout, pac se tlacily porad vic a vic dozadu, jak je utlacovaly ty horni jednicky...
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 7. 7. 2005 10:28

Chuťovka :). Mně trhali akorát čtyřky :)
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod credo 11. 6. 2006 21:50

Goci píše:Asi ve 12 letech jsem nosil ty vandavací rovnátaka. Už bych je do huby nevzal, uslintanej a smradlavej humus. Ale zase se mi trochu srovnaly zoubky. Teď lituju toho, že jsem si nenechal dát fixní rovnátka, ale co se dá dělat.
credo
Čtenář

Odeslat příspěvekod ewing 12. 6. 2006 10:45

Ja som mal za mlada zuby ako Freddy Mercury aj ked nie az tak moc dopredu ako on ;)
Najprv som mal ten nasadzovaci strojcek ale to bolo na nic tak mama rozbila prasiatko a dali mi fixny. Dole mi ho tusim dali dole skor a ten horny som mal nejake dva roky. Naprd je, ze tam zostaval vseljaky bordel po jedle takze to chcelo hygienu.

btw tie urazky pocuvam hlavne od kamosov, ktori si robia srandu z bab ktore maju strojcek, ze by sa im to potom zadrelo pri "fajceni" a tak.. :lol: uz sa im to ani nepokusam vysvetlovat...proste maju voci tomu averziu, ale nezazili to tak nevedia.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 6. 2006 15:21

Rovnátka jsem doposud nenosil a nikdy snad nebudu.... Ale asi tak měsíc zpátky jsem se dozvěděl že se mi maličko jinak vyřezávají špičáky....Ale to je jen kosmetická vada, takže bylo na mě, jestyl je chci, nebo ne....Nerozmýšlel jsem se....
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod NMS 12. 6. 2006 15:23

Nosil do 13, vůbec nepomohly, ale aspoň mám ty zuby zdravé ...
I see dumb people ... they are everywhere ...
NMS
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 12. 6. 2006 16:33

Nosil napevno, sundali mi je už před nějakým časem a jak jsem je nesnášel, tak jsem teď rád, že jsem si je dal :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 12. 6. 2006 17:58

Nenosil, ale mel jsem namale... Ted sice nemam tak ukazkovy usmev jak hvezdy v Hollywoodu, ale je to ok :)
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod veverqa 13. 6. 2006 11:07

nosila.. asi rok vyberaci na noc potom nejake 4 roky fixny a teraz mam este rok taky specialny fixny udrziavaci na spodnych zuboch-je z vnutornej strany a su to tenucke drotiky pripevnene priesvitnou hmotou takze to vobec nevidno a ani o nich neviem. dokonca moj priatel pol roka vobec nevedel ze este nejaky strojcek mam kym som mu nepovedala ze potrebujem na kontrolu :) inak som nikdy s tym problem nemala a teraz som rada ze sa mozem hrdo usmievat. ked som mala este fixny strojcek tak na mna raz jedno male dievcatko skriklo:"jeeeeej! ta teta ma v ustach hviezdicky"
veverqa
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 15. 6. 2006 16:16

Nosím asi 3 roky ty vyndávací a rozdíl je celkem znát. Kamoš nosí ty "napevno" a okolí si z něho srandu nedělá.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Ally 15. 6. 2006 18:24

Starší syn nosil vyndávací na horní čelist a mladšímu chtěla doktorka ve dvanácti trhat čtyřky, že nemá místo na všechny zuby. On samozřejmě nechtěl, pak hodně vyrostl (15 let - 185cm) a pusa mu narostla tak, že se mu tam teď krásně všechny zuby vešly i bez trhání a rovnátek. Někdy mám pocit, že doktoři chtějí jen vydělat i když zákrok není nutný.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod btw 2. 2. 2008 21:46

ConPower píše:Nosím asi 3 roky ty vyndávací a rozdíl je celkem znát. Kamoš nosí ty "napevno" a okolí si z něho srandu nedělá.u/quote]


Mě se třeba ty "napevno" docela líbí, není to vždy pravidlem, ale ve většině případů lidem sluší, bez rozdílu na pohlaví.

Ty vyndavací moc "in" nejsou, ale tak co, děláš to pro sebe :D
Употреблю ваш алкоголь, недорого.
btw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 2. 2. 2008 22:15

Nosil jsem štelovatelný vyndavací. Teda nosil - měl jsem je dvakrát, pak jsem je vyb-lil do kýble a od té doby je nepotřebuju. Jestli budu mít ve stáří cvakačky, tak je asi taky hned vyb-leju a nosit je nebudu. V puse snesu jen bradavky a jiné části těla, předměty ne.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 2. 2. 2008 22:18

Nenosim, ale mohla bych.. křivý zuby a předkus :D
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 2. 2. 2008 22:20

bleeeeeahuableee velky predkus to je to najhorsie :O
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků