Mám problém: Nemohu si najit holku

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 5. 2006 11:39

asi byste nekdy meli min sedet za pocitacem a ne tady teoreticky premyslet jak na to...a pokud uz se od toho pocitace nedokazete odtrhnout tak zkuste neco jako libimseti.cz nebo podobny ptakoviny tam je takovych pripadu hafo...
Anonymni

Odeslat příspěvekod flash 18. 5. 2006 17:21

xaero: Hele určitě se Ti stalo, žes třeba šel po ulici a nějaká holka koukala, ne? I kdyby si třeba v duchu říkala "pane bože, co to má na čele za hnusnej jebák?", tak by ses divil, co zmůže když neucukneš pohledem a mile se usměješ. Podotýkám mile, ne jako úchyl! :D (nacvičit před zrcadlem) ;)
Vem si, že je ve stejné situaci jako Ty. Není o nic "lepší", takže není důvod se jí bát.
A když nekouká ona, koukej Ty. Jestli není z oceli, koukne taky a jsme u toho (řekne si třeba "proč na mě tak civí?") -> úsměv -> pokud se nepodívá do země/na oblohu/na svého přítele a ještě k tomu všemu úsměv opětuje, neboj se ji oslovit.
flash
Návštěvník

Odeslat příspěvekod tajnej 18. 5. 2006 19:26

:potichu
Naposledy upravil tajnej dne 25. 11. 2007 19:41, celkově upraveno 1
Člověk se nenaučí nadávat, dokud se nenaučí řídit auto.
tajnej
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod flash 18. 5. 2006 20:06

tajnej: Kolikrát už to vyšlo a kolik Tě to stálo? ;)
flash
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Anonymni 18. 5. 2006 20:40

tajnej je 70 lety dedek to se rikalo kdysi v 50tych letech.. ted uz to tak nefunguje :D
Anonymni

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 18. 5. 2006 21:05

veverqa píše:[quote="KOSŤA KOSTIČ"tICEBOSS - tak tak! nebo: ...slečno, nezlobte se prosím prosím, ale vy tak nádherně voníte, že se prostě musím zeptat, jaký parfém používáte...o/quote]

omg a to na nejaku fakt zabralo? :?

Jo, zabralo to. Je fakt, že jsem ještě dodal, že chci, aby má přítelkyně taky tak voněla, pak jsem na oko znejistěl a řekl jsem, že bych asi strašně žárlil, takže to radši nechci vědět a tak ať se nezlobí, že jsem jí vyrušil a jako omluvu bych jí rád pozval na oběd a protože jsem zadaný, nemusí mít žádné obavy. A kupodivu šla a velmi příjemně jsme si pokecali a když jsem jí pozval na další oběd, byla noha v nohávě... 8) Prostě divadlo :D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tajnej 18. 5. 2006 21:13

flash píše:tajnej: Kolikrát už to vyšlo a kolik Tě to stálo? ;))/quote]

Eště mi to nevyšlo ... a stálo mě to několik zubů ... nevim co sem udělal špatně... asi sem neřekl PROSÍM :lol:
Člověk se nenaučí nadávat, dokud se nenaučí řídit auto.
tajnej
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xaero 18. 5. 2006 21:58

2Flash: No to se mi stava casto a to dokonce i kdyz nemam jebaka :D ale vetsinou mi to je blby kdyz mi kouka holka do oci a usmiva se je to takovy divny az neprijemny :) vetsinou uhnu pohledem ale samozrejme se ji opetovne kouknu do oci jestli to je na me a kupodivu jo :). Treba v egypte (nemyslim ten plzensky podnik :) ) tam na me jedna zirala uplne pokazdy jsem ji videl ale nejsem si jistej jestli to byla slovenka nebo ceska :), take obcas uhla pohledem a opet se vratila ... uz vidim jak jdu oslovim ji a ona na me WAS? :D no stejne mi prijde dost divny jen tak z nicehoz nic oslovit kamsi mirici holcinu :D jen kvuli tomu ze se divala na mou peknou ksiltovku :D nu nevim ale kazdopadne diky za rady :)
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 18. 5. 2006 22:00

[quote="KOSŤA KOSTIČ"tbyla noha v nohávě... /quote]

Výborný přirovnání... ještě žes to neprobrobral hlouběji :lol: Ale jinak věřím, že na tohle se hodně ženskejch chytí. Ale rozumnejch. nepředpokládam, že tohle byla nějaká šestnáctka..
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 18. 5. 2006 22:07

xareo: Mno to je nejvetsi *****! kdyz je to nekde na vylete (dovolene) tam nevadi kdyz se ztrapnis - ty lidi te vetsinou uz neuvidi...
Jen tak na ulici bych holku asi taky jen tak neoslovil (i kdyz nevylucuju nic), ale v hospode (diskotece, klubu,...) bez problemu - vetsinou tam chodi prave kvuli tomu... kor kdyz si rikal ze chodis k Novakum. nevim jak ted, ale vzdycky to byvala takova diskarna pro "decka" 14 - 17let. Taky jsem tam v tech letech chodil travit patecni vecery... Onen sileny trojuhelnik Novaci - Alfa - Elektra jsem obehl nekolikrat....
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mousefromhouse 24. 5. 2006 16:56

mickaelb píše:puvodne sem jel na tu akci kvuli uplne nejake jine, ale kdyz sem ji tam hned na zacatku uvidel s jejim klukem tak to bylo v kasi...

Kluka zfackovat, holku opit a dotahnout k sobe domu a je to ready :D
mousefromhouse

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 5. 2006 17:25

kodl - ano, nebyla to šestnáctka. Bylo jí 24...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 24. 5. 2006 21:07

mousefromhouse píše:
mickaelb píše:puvodne sem jel na tu akci kvuli uplne nejake jine, ale kdyz sem ji tam hned na zacatku uvidel s jejim klukem tak to bylo v kasi...

Kluka zfackovat, holku opit a dotahnout k sobe domu a je to ready :D

Mno jako nikomu stesti nicit nehodlam, nejsem svine :wink:
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 24. 5. 2006 21:45

mickaelb: jaky stesti? Nezapomen: "Kazda nejakyho ma dokud neni s tebou ;-)" Ale pribliz se k mej a budes vedet presne kolik mas v tele kosti ;-)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 24. 5. 2006 21:47

Tak jinak: Nehodlam dostat pres hubu :D
mickaelb
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků