Jaká fóra navštěvujete?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Veverka 8. 5. 2006 17:03

botepidemic píše:
Veverka píše:Nezabíte mě,pač chodím na hodně fór.Např Tycoonez,warforum,warezforum,new-warezforum,pauza,doupě atdu/quote]

koukam, ze ty moc veci legalne mit nebudes :)
No mě se na warfórech líbí,zrovna čekám na RCT2 :) .ALe je to legálné pač na warforum chidí přes 100 000 lidí :wink:
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 8. 5. 2006 17:05

Nezáleží, kolik tam chodí lidí, stále to bude nelegální!
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 8. 5. 2006 17:24

includes píše:Nezáleží, kolik tam chodí lidí, stále to bude nelegální!g/quote]
To jo.Ale myslím že ty chodíš taky ňáké warfórum :twisted: .
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 8. 5. 2006 17:26

ja nechodim, ale asi zacnem....vela ludi..hm...tam bude zrejme vela zabavy :mrgreen:
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 8. 5. 2006 20:16

Veverka píše:
includes píše:Nezáleží, kolik tam chodí lidí, stále to bude nelegální!g/quote]To jo.Ale myslím že ty chodíš taky ňáké warfórum :twisted: .d/quote]


nechodím, to je právě to, co jsem psal v threadu: "kolik máte na netu identit" ... podívej se co jsem tam psal a pak něco říkej, sry...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 9. 5. 2006 12:24

Chodím na C press fóra občas to zkusím i někde jinde a taky na jedno nejmenované fórum na které jsem byl pozván nadšenci z pauzy
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Cream 9. 5. 2006 20:31

C press fora,symbianforum,mobil.sk,fony.sk
skratky sa mozu pouzivat, ale mali by byt vseobecne zname..!
Cream
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andyba4a 9. 5. 2006 20:35

na pauzu, na živě, na jedno spešl kvůli grafice a na jedno nejmenované fórum na které jsem sice nedostal pozvánku od vedení ale stejně jsem se jim tam nas*al. A jak je tady zvykem nepovím které. (a potkávám tam wrackera, kodla, christiana, michala p a celou další řadu hvězd) :mrgreen:
Nejhorší je to ráno, v poledne, večer a v noci jinak to ujde...

nevim proč se ve škole neproplácej přesčasy...
andyba4a
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 9. 5. 2006 21:15

mobilnaut forum, pauza, zive, 2 fora na ceskych trackerech, warforum, misticriver, Asus M6Va forum, a pak jedno nejmenovane forum, na kterem nejspis nikdo odtud neni :potichu - no na techto jsem cinny
a pak jeste fora od dig. fotografii a nekolik dalsich, kde si jen ctu a neprispivam
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 9. 5. 2006 21:17

Hosi s tim zapiranim to mate marny, MFH to forum uz davno praskl na MM :D :D
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 10. 5. 2006 02:16

andyba4a píše:na pauzu, na živě, na jedno spešl kvůli grafice a na jedno nejmenované fórum na které jsem sice nedostal pozvánku od vedení ale stejně jsem se jim tam nas*al. A jak je tady zvykem nepovím které. (a potkávám tam wrackera, kodla, christiana, michala p a celou další řadu hvězd) :mrgreen:!/quote]


a na grejt rulera si zapomel ci co ? :-D


mno .. ale jinak sem asi nejvetsi prudic na AC, na draznich forech, na CS, no tady mam banana ... jinde strasim ale taky ... a taky delam bubububu na svym dalsim novym projektu (tam kociruju sbirku nadsencu do urcityho auta :-) )
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Wracker 10. 5. 2006 08:18

grejt ruler... odpust mu bídnému sluhovi, nevěděll co činí byl zaslepen oddaností a počítal Tvou osobnost jako samozřejmost je to sice neodpustitelné, ale mohl by náš veliký vůdce udělat pro bezvýznamného poddaného vyjimku jestli to není až moc troufalé....
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 10. 5. 2006 11:02

velky dvoupixelak vyrkl rosudek ...

"hlava u zdi, mozek na zdi" :-D ...

jo a objevil sem novy forum North American Audi Club :-) ... muhehehe a dou se vydelavat korunky :-)))
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Bozetecha 10. 5. 2006 11:37

AC, pauza, forum meho generala :) a spoluzaci ...
Bozetecha
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 10. 5. 2006 12:56

includes píše:
Veverka píše:
includes píše:Nezáleží, kolik tam chodí lidí, stále to bude nelegální!g/quote]To jo.Ale myslím že ty chodíš taky ňáké warfórum :twisted: .d/quote]

nechodím, to je právě to, co jsem psal v threadu: "kolik máte na netu identit" ... podívej se co jsem tam psal a pak něco říkej, sry...,/quote]Aha tak to sorry.Tady je ten přízpěvek equote="includes"][b]Jednu... includes, ale zjistil jsem, že mi jí někdo používá i na jiných forech (kromě Cpress) na kterých jsem v životě nebyl, což mě celkem rozzlobilo...nevím, komu se to líbí, používat mojí přezdívku a/b]:!:
Ještě jednou sorry.
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků