24 hodin

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod S-Tony 3. 2. 2006 23:37

Viděl jsem prní a druhý díl první serie a nuda.
Děj typu "spasme ameriku, jsem přece američani" mně nebere.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rose Red 5. 2. 2006 18:21

Mne se seriál 24 hodin hodně líbí a těším se na čtvrtou sérii až jí bude letos dávat NOVA.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 26. 3. 2006 20:39

První sérii jsem viděla, druhou jsem ukončila asi po druhém dílu. Nevím jestli autoři točili ten seriál s tím, že se vysílá jeden díl za týden. Je to moc roztahaný. Když se tam někdo neukáže šest hodin, tak z toho je šest týdnů a už ani nevím kdo to je.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Helmut Niederman 29. 3. 2006 20:29

No vidíš, a v USA už vysílaj 5.řadu a ještě v PRIME TIME, vždy od 20 hodin každý týden pondělí. Ještě 9 dílů a je konec. Za to NOVA to zabalila třetí řadou a další řady neplánuje vysílat, nejprve musí povinně odvysílat jiné seriály jako ALIAS, Bratrstvo neohrožených, Smallville jelikož se NOVA zavázala s americkým distributorem. NOVA je ve svízelné situaci, aby mohla vysílat nějaký fakt kvalitní seriál, tak ( to už kdysi říkával doktor Železný ) americký distributor ( WarnerBros, BONTON, Twenty Fox ) nutí NOVU aby si k tomu seriálu přikoupila balíček méně zajímavých atraktivní filmů tzv. braky, béčkové filmy. V USA se na tyto filmy už nikdo nedívá, protože to nejsou žádné trháky, ale NOVA pokud chce se zavděčit divákům a odvysílat nějaký nejnovější americký seriál, tak musí přistoupit na ponižující podmínky hollywodských distributorů, a pro NOVU je to pak velká finanční zátěž, protože musí ty béčkové filmy odvysílat. Proto kdysi NOVA přestala vysílat seriál " Tak jde čas " a nebo " Věčně mladí " to jsou nekonečné seriály, a byla NOVA nucena dokupovat balíčky filmů pro minoritního diváka.

Takže nejspíš se seriálu 24 hodin nedočkáme. Ledaže by NOVA škrtila rozpočet českých seriálů ( o tom už napsali v AHA, že chtějí přidusit natáčení nekonečného seriálu Ulice ) a za zbytek by koupila méně atraktivní americké filmy.
Helmut Niederman
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lexx 30. 4. 2006 08:39

Tak mám z tý pátý série poněkud rozporuplné pocity :-) Samozřejmě to hltám a těším se na další díly, ale zvrat v pátý sérii je už zaveden do naprostého extrému :-D

A jsem rád, že se budou točit nejméně 3 další série, alespoň bude na co se koukat :-)
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johny Fontane 2. 5. 2006 09:57

Tak zrovna Alias a Bratrstvo neohrožených bych za seriály druhé kategorie nepovažoval. Spolus 24 hodinama jsou to jediný věci, na který se dá (dalo) na Nově koukat, na rozdíl od vtěšiny ostatních seriálů na této stanici...
Johny Fontane
Čtenář

Odeslat příspěvekod Vincent 5. 5. 2006 13:36

myslíte že budou další série dávat zas v televizi ? ..minule už to nemělo takovej úspěch tak jestli od toho neupustěj :/
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod christian 5. 5. 2006 16:25

No mohli by je davat pac jsou snad jeste 2 serie..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 5. 5. 2006 17:56

Mne se vsechny tri serie moc moc libily a premyslim, ze nebudu cekat na Novu, ale sezenu si to asi jinak, protoze bych tu ctvrtou (a patou) radu chtel moc videt.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 5. 5. 2006 21:09

To christian: Pokuď vím tak jsou 3 nebo 4 serie...
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 5. 5. 2006 21:11

Sérií je 5 :D pátá zrovna v Americe finišuje (20. díl), zrovna na ni koukám... je podepsána smlouva ještě na další dva dny, to už v těch sériích budou mít bramboračku všichni :mrgreen:
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 5. 5. 2006 21:37

hot: to jsem zvedavej o cem bude serie 6 a 7 :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 5. 5. 2006 21:40

Mnooo, že by pro změnu o nějaký národní hrozbě? :D Ale co, jde o to zpracování ;)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 6. 5. 2006 14:23

příběh a zápletka je vždy dost podobná :) ale i tak se mi ten film líbí a ty zlomy v něm jsou někdy až neuvěřitelný. Doufám, že nova 24hodin brzo zase zařadí do svýho programu jinak se po tom asi taky kouknu jinde :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hotspot 6. 5. 2006 15:10

Tyjo, 12. a 13. díl pátý řady s kontaminovaným CTU je fakt síla :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků