Jak na kocovinu

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Vincent 26. 2. 2006 13:34

každýmu pomáhá na kocovinu něco jinýho. Mě po ránu pomůže sprcha..musím hodně pít vodu a nacpat si žaludek nějakým jídlem. Proti bolesti hlavy je nejlepší ibalgin..
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Deleted user 26. 2. 2006 15:27

Samozřejmě pít potřebuješ, protože alkohol silně dehydruje organismus. Ta sprcha zní zajímavě - někdy vyzkouším. ;-)
"Růžový přítel Ibáček" je spolehlivě účinný na bolest hlavy jako takovou, ovšem moc často bych se s ním zas přátelit nedoporučoval. :hm
Deleted user

Odeslat příspěvekod cernysev 28. 2. 2006 10:24

jak psal zamis,vecer i rano hodne tekutin, nejake vitaminy a vyborne je kysane zeli.. :) Ale kdyz je rano takove volnejsi,tak si dam pivo :) To pomuze urcite :)
cernysev
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 4. 5. 2006 23:01

Majkl vP. píše:Samozřejmě pít potřebuješ, protože alkohol silně dehydruje organismus. Ta sprcha zní zajímavě - někdy vyzkouším. ;-)
"Růžový přítel Ibáček" je spolehlivě účinný na bolest hlavy jako takovou, ovšem moc často bych se s ním zas přátelit nedoporučoval. :hm /quote]


jo ibalgin je hodně velký svinstvo :) Ale funguje a to je hlavní
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 5. 5. 2006 09:32

Když už jsme ráno jak zmlácený,tak když se nám chce zvracet,tak vyzvracet a potom pít studenou Coca-colu.Zaručeně pomáhá.Rychle osvěží a nabudí tě.
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adamek.jan 5. 5. 2006 09:33

Ja myslim ze na kocovinu je nejlepsi chlast..
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 5. 5. 2006 11:26

Nebo postupne snizovat davky az se prejde do normalniho stavu :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 5. 5. 2006 12:17

nejlepší je pít s mírou, aby se kocovina nedostavila
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 5. 5. 2006 13:18

adamek.jan píše:Ja myslim ze na kocovinu je nejlepsi chlast..


ano jak říká staré známé přísloví "Naprav se čím ses zku*vil" :) ..ale ještě jsem neměl odvahu to zkusit.
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jannnn 5. 5. 2006 16:23

jo to ja taky ne...mam vzdycky pocit, ze bych okamzite vyhodil....

taky dobry je v prubehu dost jist...napr 6 piv + vino (trochu) + tvrdej (dost) ==>byl sem mrte nachcanej a behem toho asi 4 krajice chleba s maslem a rano (asi po 4rech hodinach spanku) naprosto v pohode...
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 5. 5. 2006 17:15

ally píše:nejlepší je pít s mírou, aby se kocovina nedostavilav/quote]


Ano,ale já tady řeším to,když už tato situace nastane.
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 5. 5. 2006 17:32

Určitě to chce během pití něco jíst, ale ne moc mastného. Ráno hodně pít a hlavně (aspoň u mě to platilo) žádné mléčné výrobky. Případně prášek na hlavu. Vůbec nejlepší je pití nemíchat a pít kvalitní chlast (žádné sladké lepidlo).
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 5. 5. 2006 18:19

No ono asi to michani zalezi jak s cim.. uz jsem taky jednou michal vse mozne a kupodivu rano mi nic nebylo a to tak casto nepiju..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 5. 5. 2006 19:16

ally píše:Určitě to chce během pití něco jíst, ale ne moc mastného. Ráno hodně pít a hlavně (aspoň u mě to platilo) žádné mléčné výrobky. Případně prášek na hlavu. Vůbec nejlepší je pití nemíchat a pít kvalitní chlast (žádné sladké lepidlo).
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mole 5. 5. 2006 20:23

Pavel: kam patříš ty? :)
Opel Astra H Caravan 1.8 LPG
mole
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků