Tokio Hotel

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 28. 4. 2006 12:22

ally píše:teď už i Tokio Hotele/quote]


To ja uz tez a jeste kdyz to tady jeste nekdo propaguje :mrgreen:

Edit:// Diskuze o Tokio Hotel přesunuta do nového threadu...incl.
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 28. 4. 2006 12:41

Mě ani tak nevadí hudba Tokio Hotel (i když nic moc), ale to co se děje okolo nich.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jezek 28. 4. 2006 12:49

A přitom byli tak fajní,když byli známí jen v německu...
Naposledy upravil jezek dne 3. 12. 2007 16:17, celkově upraveno 1
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 28. 4. 2006 12:58

Tokio se mi už vůbec nelíbí, mají jen jednu písničku, na které postavili prozatím celou kariéru a to je podle mě dost málo ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 4. 2006 13:14

Dnes jsem v naší lokální samoobsluze zvědavě nahlédl do novinového stánku. Časopisy Bravo a Popcorn se honosí skupinou Tokio Hotel na titulní stránce. A v Bravu dokonce najdete velký plakát s Billíkem.
Já tedy nevím, ale kdybych byl pravidelným konzumentem těhle tiskovin, už by mě to asi taky otrávilo.. :hm
Deleted user

Odeslat příspěvekod mbing 28. 4. 2006 14:47

Prej jednu písničku, lol.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 28. 4. 2006 15:14

mbing: Mno to to trvalo nez ses tu objevil... Ale to si prisel o tu nejhorsi drbarnu... Vsichni uz si na to zanadavali...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikesport 28. 4. 2006 15:50

tohle vůbec neznám...slyším to poprvé...dá se to někde poslechnout??co je to za styl?
můžete si stáhnout můj mix tady je

http://


:twisted:

\\ Majkl vP.: Odstraněn warez
mikesport
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 28. 4. 2006 16:05

Schválně jsem se tam neobjevil.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 28. 4. 2006 16:11

Těžko říct.. TH mě nijak neuchvacují, ale na druhou stranu ani nijak výrazně nepohoršují (nevidím důvod, proč je nenávidět jen z principu). Problém ale vidím v tom, že všeho moc škodí.. :eh
Deleted user

Odeslat příspěvekod Makaveli2Pac 28. 4. 2006 16:53

Nemecka hudba mi absolutne nevadi, vypocujem si aj pop, no hlavne rap, ale taketo skupiny ako Tokio Hotel fakt nemusim... Preco sa musia dostat z nemecka von prave taketo somariny, hoci maju aj o dost lepsie skupiny?!
"I believe that everything you do bad comes back to you. So everything that I do that's bad, I'm going suffer for it. But in my heart, I believe what I'm doing is right. So I feel like I'm going to heaven." - Tupac Shakur
Makaveli2Pac
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 28. 4. 2006 17:23

ally píše:Mě ani tak nevadí hudba Tokio Hotel (i když nic moc), ale to co se děje okolo nich.i/quote]


Jenze tohle se deje u kazde takovehle skupiny..

A Bravo ten casopis no comment, to zere jen urcita skupina lidi :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 28. 4. 2006 21:56

ja to budu muset asi nekde stahnout, abych vedel o cem je rec. Nebo nevite, ktere radio to hraje nejcasteji? (ze bych to radio vydrzel i chvli poslouchat?)
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 29. 4. 2006 09:00

Adam Bernau: mno můžeš hádat který rádio to zařadilo do svý 5 písničkový smyčky hraje to stále dokola... Dám tě možnosti:
a) Rádio Classic
b) AZ rock Radio
c) Evropa 2

Myslím, že si uhodl ;-) A nebudeš ji muset poslouchat dlouho. Při poslední cestě domů známý co mě vezl poslouchal E2. Během té 2,5hod jízdy ten úžasný song zahráli dvakrát!
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 29. 4. 2006 15:12

kodl píše:Adam Bernau: mno můžeš hádat který rádio to zařadilo do svý 5 písničkový smyčky hraje to stále dokola... Dám tě možnosti:
a) Rádio Classic
b) AZ rock Radio
c) Evropa 2

Myslím, že si uhodl ;-) A nebudeš ji muset poslouchat dlouho. Při poslední cestě domů známý co mě vezl poslouchal E2. Během té 2,5hod jízdy ten úžasný song zahráli dvakrát!n/quote]

Jojo,Evropa 2.Tam si udělají výcuc hudby na jedno CD a hrajou to celý týden.
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků