VyVolení 2

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 4. 2006 22:50

Řekl bych asi takto:
Televize Prima druhou řadou VV zcela zdevastovala to, co se jí první sérií podařilo vybudovat.
Amen...
Deleted user

Odeslat příspěvekod includes 13. 4. 2006 23:26

Já bych spíše řekl, že reality show už české občany přestaly bavit :wink: , skoro každý, kdo přispěl do této sekce řekl: Že na 2. řadu VV se už nedívá :wink: , včetně mě....no, vlastně se dívam na Duel :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 14. 4. 2006 09:44

Já tedy nechápu jak se na to někdo může dívat :?: :!: BigBrother, ještě šel, ale tohle je už moc...
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rose Red 14. 4. 2006 14:21

PRIMA se snaží ve vile poštvat lidi mezi sebou, protože po DUELU Karolína a Marie prý odletí na jedno denní výlet k moři někam do Egypta. A v pondělí bude velikonoční " šmygrus" a tak musí být zpět ve vile. Proboha do Egypta ? Tam to teď není moc dobrý, teroristi tam řáděj, ještě aby se jim něco stalo ? To bude drahý výlet hlavně pro PRIMU, počítám náklady tak na 15 až 25 tisíc korun.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 14. 4. 2006 18:22

Majkl vP. píše:Řekl bych asi takto:
Televize Prima druhou řadou VV zcela zdevastovala to, co se jí první sérií podařilo vybudovat.
Amen...A/quote]


Nejenom zdevastovat.. Opravdu tahle serie je totalni kravina. Doufam,ze nebude serie 3, protoze to uz fakt nevim..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bulvární novinář 14. 4. 2006 18:34

christian píše:
Majkl vP. píše:Řekl bych asi takto:
Televize Prima druhou řadou VV zcela zdevastovala to, co se jí první sérií podařilo vybudovat.
Amen...A/quote]

Nejenom zdevastovat.. Opravdu tahle serie je totalni kravina. Doufam,ze nebude serie 3, protoze to uz fakt nevim..



Tak třetí řada VyVolených pravděpodobně bude ještě letos. Získal jsem informace o tom, že PRIMA od května 2006 připravuje casting na třetí řadu vyvolených a třetí řada vyvolených by se měla na PRIMĚ objevil na pozdim roku 2006, tedy pravděpodobně v září a potrvá do konce roku 2006.

Jak už v lednu říkal ředitel Dvořák, letošní rok bude patřit VyVoleným.
Investigativní novináři neexistují.
Bulvární novinář
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 17. 4. 2006 19:38

2Bulvární novinář: Nevíš co mělo znamenat to, jak Renatak Kajdžas přišla do vily a napsala tam něco Tonymu? VV moc nesleduju,ale tohle jsem zrovna viděl, když jsem to přepínal :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 17. 4. 2006 19:48

Hehe tak jsem vcera omylem videl nastup Zveriny do vily.. Je skoda,ze je tam jen na cas.. Byla by sranda,kdyby ho nechali hrat az do konce :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 17. 4. 2006 19:52

Zvěřinu jsem neviděl, ale jsem zvědavej, jak si sedne s Tonym, takový 2 autority :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 20. 4. 2006 22:15

\\ Promazáno. Příspěvky obsahující reklamu budou odstraňovány.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Rose Red 25. 4. 2006 22:01

Koukám se na online kamery a do Duelu půjde Kykolka,Tony a možná Pity, paradoxně, Martin poslal do Duelu Tonyho, jelikož ho nazval klíštětem, původně to měl být Kykolka, ale znám Tonyho, takže to bude souboj mezi dvěma tábory.
Rose Red
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 25. 4. 2006 23:08

hm...tak to jsem překvapený, VV už nesleduji vlastně vůbec, ale že do duelu půjde Tony, tak to mě nenapadlo :shock: ...uvidíme, ja to dopadne :wink:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 26. 4. 2006 00:01

tak jsem slysel, ze vam tam poslou nejake houmlesaky , che che
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 26. 4. 2006 00:03

ES0 píše:tak jsem slysel, ze vam


Já tam nejsem...a ani to nesleduji, jen když je něco zajímavého :wink: , tak proč Vám?
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 26. 4. 2006 00:05

a jak vis kdy je neco zajimaveho kdyz to nesledujes? che, che
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků