Jak začít konverzaci?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod CoRF 15. 4. 2006 14:50

Potřeboval bych pomocí s takovým menším problémkem. Líbí se mi jedna slečna, co bydlí kousek ode mě a chtěl bych se s ní trochu sblížit (neboli chodit :) ). Super říkáte si, to máš fajn. Ale je tu jeden háček. Jelikož bydlíme na skorovesnici tak o sobě skoro všecho víme z drbů apod.(jméno, škola, základní zájmy,...) No a aby to nebylo už dost komplikovaný, nechodíme ani na stejnou školu ani nechodí do baru a na podobný akce kde bych ji mohl potkat a tak. Prostě jediný kde ji potkám je autobus. No a tady je ten kámen úrazu-nevím jak s ní začít konverzaci. Jakmile začnem o něčem kecat tak si myslím že je to v pohodě a půjde to jako s každou. Prostě díky temele okolnostem jsou všechny moje obvyklý začátky mimo hru a ať se snažím jak se snažím na něco inteligentního přijít nemůžu. Tak je mi to dost trapný, ale potřeboval bych radu o čem začít kecat, jak ji prostě oslovit.

Jo jen taková poznámka pod čarou: Nejsem žádnej úchyl ani střevo co neví jak balit holky. Jen v tomto případě jsem jaksi bezradný, tak bych potřeboval nějaký spásný nápad :wink: .
CoRF
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 15. 4. 2006 18:32

Naznač jí svý úmysli a pozvi jí třeba na čaj ;)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 15. 4. 2006 18:54

já ti v tomhle moc radit nemůžu protože taky nejsem zrovna dvakrát ukecanej člověk...základ ale určitě bude sejít se s ní někde mimo autobus ;o) takže tím bych začal já :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Master74 15. 4. 2006 19:28

Vem kuráž do svých rukou,nahod svuj šarm a příjemným hlasem,s usměvem na rtech ji řekni něco jako že tě zaujala a jestli by někdy někam nezašla pokecat,pak si vem číslo a máš vyhráno ;)
Hhlavne se nebat neuspechu,kdyz rekne ze ne,tak to neřeš,proste si nejste souzeni,nebo je to namyslena kráva,takze jeste budes rad,ze to vis...
Kazdopadne budes mit lepsi pocit nez kdyz to nezkusis a budeš se užírat...
Takže Good luck a ukaž že jsi chlap ;)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod scater 15. 4. 2006 19:41

Každopádně pokud s ní chceš chodit, nejdřív si zjisti zda má kluka (nejlépe kamaráda, holky to vždycky rozkecaj tim si buď jistej :) především když jí řekneš ať to nikomu neřiká) aby několik týdnů či měsíců snažení o její srdce nepřišly na zmar.
A na tu konverzaci...Někam jí pozvi, ať nejste někde v autobuse.A pak mluvte třeba o něčem, co drby moc neprozradí (škola, jak se měla včera atd...)Nakonec jí poděkuj za příjemně strávený večer/odpoledne nebo kdy to naplánujete.
Ještě ten nebo příští den jí pozvi někam do kina...Však ono se to vyvrbí :)
Hodně stěstí a napiš výsledek ;)
D'n'B fan
To my né.To Komunisti.
Nebyl to Descartes, kdo řek: "Jsem to, co jsem!" ?
Ne, to byl Pepek námořník
scater
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod CoRF 16. 4. 2006 15:28

Dík za rady, tak nějak jsem o tom přemýšlel i já. No uvidíme. Teď jedu na chvíli do zahraničí, ale hned jak se dostanu domů tak se o to pokusim. Jak to dopadlo se určitě dozvíte :wink: .
CoRF
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 16. 4. 2006 22:32

proste naferovku, ahoj, nemas chvilku? :) a di do toho a nebud straspytel :)
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 16. 4. 2006 23:19

tOplOaDer ma recht hezky na ferovku... nemas chvilu? tak sem myslel ze bychom se mohli vic poznat, vis chodime do stejne skoly a mne se zdas byt strasne sympaticka tak sem myslel ze by to mohlo stst za to .... mno a mas to .. po tomhle dialogu zadna neodpovi ne :)
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod xaero 17. 4. 2006 01:21

2CORF: Ja bohuzel to strevo jsem :) :( nu co nadelam
Canon 40D + Canon 50mm f/1,8 II + Canon 18-55mm
xaero
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 17. 4. 2006 15:45

Zkus jí doprovodit z autobusu do školy, nebo domu a přitom ji někam pozvi...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 17. 4. 2006 20:18

myslim, že Xoddam měl zatím nej nápad :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod gekoncik 17. 4. 2006 20:42

Zdar, nechceš mi dneska pujčit šuk já ti ho zítra vrátim. A máš to :wink:
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 17. 4. 2006 22:24

ptát se jestli má kluka je za některých okolností zbytečný..přece ji muže nekomu přebrat ne ;) .. na polovesnici je to blby, ale podony jak ve měste proste se stim ****..ahoj ja sem XYZ jak se máš.... a kam chodíš do školy? že se vždycky potkáváme v autobuse.. neříkej mi že to víš...hraj dyžtak blbýho a ptej se na všechno :)
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 18. 4. 2006 11:05

wracker: Asi tak... kazda nekoho ma dokud neni s tebou...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 18. 4. 2006 15:06

Jak začít konverzaci?
Třeba: To máme venku krásně, že? Nešla bys(te) se mnou do lesa...atd.
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků