Zranili jste se při sportu?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod sliacan 23. 3. 2006 13:15

Ja som raz hral zapas a xlapik mi to napalil do clenka...potom som ho mal puknuty>>mesiac sadra
sliacan
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 23. 3. 2006 13:23

Zlomenin v dětství bylo mnoho, ale po mnoha letech basketbalu a volejbalu došlo na koleno (silně opotřebované) a důsledkem byl konec sportování (trvalé zdravotní problémy).
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 23. 3. 2006 14:01

V 1. nebo 2. třídě na hřišti u školy mi spadla na kotník železná fotbalová branka :D Ale nestalo se to při sportování :D
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KarelMlha 26. 3. 2006 17:22

Na lyžích - výron v koleni.
Na kole - zlomená klíční kost, když jsem přelít přes řidítka, podruhé to byl zlomený prstenček na levé ruce.
:mrgreen:
KarelMlha
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zero_Cool 26. 3. 2006 20:01

Při tenisu se mi přetrhnul přední zkřížený vaz v pravém koleně. Sešít se nedal, tak mi ho artroskopicky vyjmuli a oštípali natržené menisky. Od té doby je se sportem finito :( Vlastně můžu jezdit na kole :)
Zymysli se nad sebou..
Zero_Cool
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plexisklo 26. 3. 2006 20:09

Raz pri bicyklovani som narazil do kovovej lavicky, lebo som sa obzeral po okoli no a tak som blbo preletel ze som si neskutocne dr*ol gule, po tom ma este 2 dni boleli, a ktovie mozno som aj neplodny :/

Odvtedy sa po okoli neobzeram ked idem na bycikli... :D
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mae-geri 28. 5. 2006 14:39

jj, v patnacti jsem si nejak vymkl koleno a museli mi z nej vyndat kousek chrupavky. Od te doby je to v p... A pak ze sportovat je zdrave...
"V dlouhém období jsme všichni mrtví." J.M. Keynes
mae-geri
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 28. 5. 2006 21:04

Zranil, skoušel jsem naký ty kousky na lyžích a zlomil jsem si nohu potom jsem ve fotbale chytal a skočil jsem střelu odhodil, ale nějak blbě mě ta střela sedla, že mi zlomila vřettenní kost (kousek nad zápěstím) na pravé ruce, jinak teď právě Vám píšu se zlomenou rukou :(

A pak naký ty pady na kole, ale nic vážného..
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack O´Neill 28. 5. 2006 21:09

macman_mac píše:Moje nej. zraneni letos o prazdninach na kole.Ve ctyriceti pri jizde z kopce mi vyplivla zadni brzda tak sem brzdil jen predni....pri ctvrtem saltu jsem vyzkousel jak chutna asfaltka - nic zlomeneho cely dodreny...kolo nejakym zahadnym zpusobem preskocilo plot a skoncilo 20m pode mnou na louce...kolo jinak dodnes jezdi...:-)
Tak to kecáš ne? :hm
Jack O´Neill
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 29. 5. 2006 11:43

Já jel jednou na kole a zamotala se mě tkanička do pedálu-spadl jsem a :arrow: prokous jsem si HUBU !!! (teď se mě asi strašně řácháte co Obrázek )
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Johnz5 29. 5. 2006 13:39

Když jsem hrál florbal, sundal mě jeden krypl a zlomil mi kost někde nad malíčkem. Je to sice malej prst, ale je na něj velká sádra. A nejen kvůli tomu, že dostal 5 minut jsme vyhráli 8:0.

Sportem ku zdraví! :D
Zdraví Jan Musil aka Johnz (a ta 5 je tam přebytečná :-))

---------------------------

Nejsem moderátorem žádného diskuzního fóra.
Johnz5
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icikus 29. 5. 2006 20:48

Ne, že bych si najednou zlomil něco, ale postupem času u mně, když sem moc sportoval začalo blbnout koleno až se mi natrhla šlacha a pak tam ještě cosi bylo.. Osgood schlatter, nebo tak něco, myslím.. :D

A dosud, od října 05 nemůžu cvičit.. Jenom nedávno mi doktor povolil plavat a už aji jezdit na kole..
icikus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Adam Bernau 29. 5. 2006 22:14

Zranil jsem se pri brusleni, srazil jsem se ve velke rychlost s typkem, co taky jel dost rychle, tak dobre, ze jsem si z holenni kosti vytahl kousek odstepek kosti. A nikdo mi to neveri. na stridacku jsem se odplazil po lede.
A jednou mi jeden typek prejel brusli pres dlan bez rukavic...
A taky se mi podarilo pri lezeni spadnout ze skaly a pekne se dodrit...

A pri softbalu jsem odpalil micek tak, ze jednu spoluzacku (blbe chytala) trefil primo do nosu a musel jsem ji pak odvest k lekari. :oops:
Adam Bernau
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jurajda 1. 6. 2006 04:04

Jurajda
Návštěvník

Odeslat příspěvekod L.O.T.G. 9. 6. 2006 18:36

No, mne trener rikal, ze vypadam jak pirat po tricetilete sluzbe... A to jsem si jenom 3x na kole zlomil ruku. Jedna jizva 9 stehu, u ni dve male (byly tam nejake draty) 3 a 4 na jedne ruce, na druhe kolem 10-11, ono to bylo na stejne miste rozrizle 2x a tudiz to nejde spocitat...
Hello losers, bite my shiny metal ass.
Whoever wins... We lose
Přeborník diskuzního fóra Pauza.cz™ :-)
L.O.T.G.
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků