7zzY&ts=1600812000&e=0" alt="Vrácení přeplatku na dani z příjmu za rok 2023: Kdy přijde na účet?" style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:145px">
Vrácení přeplatku na dani z příjmu za rok 2023: Kdy přijde na účet?', 'reklama19_webu_cz3' => '
Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům
Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
T-Mobile zpřehlednil roaming mimo EU. Cena datových balíčků začíná na dvou stovkách za 1 GB
T-Mobile zpřehlednil roaming mimo EU. Cena datových balíčků začíná na dvou stovkách za 1 GB
Pozor na bezplatné VPN. Ukázalo se, že velký počet z nich zneužíval nic netušící uživatele Androidů
Pozor na bezplatné VPN. Ukázalo se, že velký počet z nich zneužíval nic netušící uživatele Androidů
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743154927, 'reklama19_webu_cz4' => 1711622573, 'reklama19_webu_cz6' => 1711622536, 'reklama19_webu_cz5' => 1711622544, 'reklama19_webu_cz8' => 1711622558, 'reklama19_webu_cz3' => 1711622578, ) ?> Jaký je váš idol? - Pauza.cz

Jaký je váš idol?

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 13. 3. 2006 15:21

Ať už ve svém stylu, myšlení, názorech, ...
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 13. 3. 2006 15:39

Nikdo. Nemám potřebu nikoho kopírovat, přístup k životu je vrozený a nevidím důvod proč ho uměle vytvářet podle někoho, kdo navíc ze sebe na veřejnosti může dělat něco jiného.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 13. 3. 2006 15:41

vim, ze neni cim se chlubit, ale vzhlizim se v homerovi simpsnovi. vim ze je to jen kreslenej trouba, ale zije celkem zajmavej zivot :D
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 13. 3. 2006 15:43

Nemam.. Snazim se byt sam sobe originalni :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 13. 3. 2006 15:58

Sam sebe. Prijde mi to nejlogictejsi a vim ze se chovam presne jako muj idol...
Ale kdyz tu zamis zacal s Homerem, tak si prisadim Ala Bundu (Zenaty se zavazky - vyporadal se se vsim vcetne silene Peggy)
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 13. 3. 2006 16:06

Samozřejmě žádný idol nemám :D .Já jsem ve všem nejlepší apod. tak proč se po někom opičet :mrgreen:
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 13. 3. 2006 18:47

Take nemam, nebo jsem nad tim aspon nikdy nepremyslel.
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod koblih.jr 13. 3. 2006 20:31

Idol? To chcete konkrétní jméno? No přece koblih :)

Nyní vážně: asi někde mezi první pětkou lidí, které obdivuji, bude Liam Neeson.
Obrázek
koblih.jr
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 13. 3. 2006 21:05

Mozno to niekomu bude pripadat divne, ale pre mna Jezis. Myslenim a spravanim jednoznacne. A potom Dan Millman. Ale nie je to ziaden druh fanatizmu, skor len nejaky vzor.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Andy 13. 3. 2006 21:32

Obrázek
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plexisklo 13. 3. 2006 21:38

Neco takehoto: Obrázek

Ked sa budem dobre ucit tak sa mi to urcite podari... a mam predsebou peknu karieru... :D
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stormi 14. 3. 2006 19:31

Sympatickej je mi Petr Čech a největší sportovní vzor je pro mě Jiří Šlégr
Nokia 3310--SonyEricsson T300--Siemens CF62-- K750i--Nokia 6300 & Sony Ericsson M600i--?
No MONEY, no FUNNY...
Vtáťa

Koupím Motorolu RAZR V3 nabídky via SZ ;)
Stormi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 15. 3. 2006 00:05

Andy jezis fuj takovy parchant :-))

Ja nemam zadny idol :-)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ledni_Medved 15. 3. 2006 00:20

muj idol ? Jelikoz jsem odberatelem predplatneho casopisu "moderni diktatori" jiz nekolik let ..... :-D ...

chtel bych bejt sympatak jak Bruce Willis a mit hlas jak Dalibor Janda :-) ...
i just done´did´dat! Yo Momma sed dat things ya all da´day´a´loooong! Thingies like "dont stop youngstah" ´n "Ya da best .. naaaaaah ... da best younstah" ....

and God stands by me when im saying dat "Ya love ya all" :-D
Ledni_Medved
Nadšenec

Odeslat příspěvekod fake 15. 3. 2006 07:01

idol jako nedosazitelny chlap: Mario Saboter, kytarista Horkyze Slize...:o)
idol jako... nekdo, jehoz praci fakt obdivuju: Vojta Bernatsky - jeden moderator... a mozna taky Libor Boucek - je fakt svuj
idol jako holka, jejiz obleceni se mi hodne libi - dvojcata Olsen (ale jen nekde!
Obrázek )
ale jinak si myslim, ze jsem opravdu uzasna hlavne ja! :o)
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků