Co vyvádíte při telefonování?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 18. 2. 2006 14:44

Máte nějaký zlozvyk, když telefonujete? Já beru okamžitě nejbližší věc po ruce a začínám si hrát :-) Má přítelkyně musí u toho stát ;-)
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 18. 2. 2006 14:50

Chodím po místnosti... nevydržím být v klidu
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 18. 2. 2006 14:51

Ja vetsinou koukam na televizi a pak nekdy vubec nevim o cem kdo mluvil :D :mrgreen:
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 18. 2. 2006 15:01

Bud sedim a neco jeste delam - maluju si, ctu si na netu (a pak take nevim o cem jsem s kym mluvil) a nebo se prochazim
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 18. 2. 2006 16:24

Já většinou vytahuju cédéčko nebo něco dělám na počítači, a taky pak nevím o čem druhá strana mluvila :D.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 18. 2. 2006 17:11

Já se opírám o zeď a dívám se na TV
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 18. 2. 2006 17:19

to by me zajimalo co budete delat, kdyz nekdo bude volat a zrovna zadna TV, komp nebo zed nebude nablizku :-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 18. 2. 2006 17:41

Pokud mohu, ze si začnu s něcím hrát a pokud nemám možnost, tak důkladně pozoruji okolí...zvlášť věci, které bych normálně nesledoval.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 18. 2. 2006 18:24

Chodím.. Najlepšie to vyzerá vonku. Stojím si na zastávke, zrazu zazvoní telefón, zdvihnem, začnem sa prechádzať, a keď zložím tak zase zastanem. :-)
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 18. 2. 2006 18:29

zalezi, za jakym ucelem vedu ten hovor. kdyz je to informacniho charakteru, tak si treba delam poznamky na papir. kdyz je to jen tak si poklabosit, to se pak uvelebim v kresle nebo v posteli, pac to muze trvat i hodinu. no a s tim, ze hned po skonceni hovoru si neco nepamatuju, s tim se taky setkavam.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod droopy 18. 2. 2006 18:52

Ak sa to da, tak telefonujem na nudisticky sposob :) Da sa to iba zriedkavo :)
droopy
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 18. 2. 2006 18:58

Musim neco delat protoze nevydrzim v klidu. Napr. chodit do kolecka na miste, hrat fotbal...
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veverka 18. 2. 2006 18:59

ES0 píše:to by me zajimalo co budete delat, kdyz nekdo bude volat a zrovna zadna TV, komp nebo zed nebude nablizku :-)
Se opřu o zeď :twisted:
Jsem zpátky :)
Punk's not dead! :P
Veverka
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod botepidemic 18. 2. 2006 19:18

mluvim :oops:
botepidemic
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 2. 2006 20:04

Mám zvlásťní způsob telefonování - vždy zapnu hlasitý odposlech, telefon odložím a pak hovořím, jako by ten človíček na druhé straně byl ve skutečnosti vedle mě.
Ovšem pokud jsem venku či někde na veřejném prostranství, nelze nic podobného provádět. Činnost chození kol dokol je pro mě příznačná i v řadě jiných situací - telefonování tedy není ničím moc výjimečné. Ovšem vzhledem k tomu, že občas obsluhuju telefon na recepci, umím telefonovat i vsedě a naprostém klidu. 8)
Deleted user

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků