Jak na kocovinu

A také další zlozvyky; povolit nebo zakázat

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fifo 15. 2. 2006 23:54

Jak se lecite po poziti alkoholem, aby jste byli nejak schopni vnimat okolni svet_
fifo

Odeslat příspěvekod ES0 kteremu se nechce pri 15. 2. 2006 23:58

dalsim alkoholem
ES0 kteremu se nechce pri

Odeslat příspěvekod 2Pix 16. 2. 2006 00:53

kocourek kdyz mnouka .. se musi prizivit dalsim krmivem . .to je zaklad :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 2. 2006 01:33

Mně je druhý den po akci vždycky dobře. 8)
(Ne že bych tímto příspěvkem nějak pomohl, ale měl jsem prostě nutkání se tím pochlubit.. ;-) )
Deleted user

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 16. 2. 2006 02:28

nechlastat :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 16. 2. 2006 02:42

a nebo alespoň nemíchat různý alkohol, pít kvalitní pití a vyvarovat se "lepidel", tu a tam něco pojíst a nezapomenout na dostatek vody (žádné bubliny, žádný cukr).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Xoddam 16. 2. 2006 06:30

Takze pokud se rano zobudim a je mi vaaazne spate tak (cetl sem to v lekarskem casopisu a funguje): Jit se hned *****, aby si telo setrilo energii ktera se travenim v hrubem streve spotrebuvava. Pak hned se premuct a jit do obchodu pesky a koupit kysele mleko, kefir, a to pit po douscich pokud vam rano nebylo na bliti ... pak po 1-2 hodinch budete fit ... a pokud vam hned rano na bliti bylo tak pred krokem cestaq do obchodu si dejte jedno cerne uhli takove ty tabletky ... pockejte tak 5-10 min a vyvollejte zvraceni ... cerne uhli ma chemickou vlastnost vazat na sebe male castice cehokoli teda i odpadovych latek hlenu a nestravitelnych castic v zaludku, pak 5-10 min pockejte, uklidnete se a jdete do toho obchodu. Nazorny priklad: nevom co sem popil ale ocitl sem se pod schrankama faaakt na sracky ... soused me hodil domu a ja spal .. zobudil sem se a myslel ze samovrazda bude asi nej reseni. Ale ne, dal sem tomu trhlemu napaduz casopisu MEEDICINE sanci, hned sem jel na zchod, dal uhli a vyzvracel se ... bylo mi lip ale jak vite pri opci stav dobreho pocitu je klamny a netrva dloho .. tak sem si rekl ok kysele mleko nemusim ale psali ze pomaha ze ma vlastnost upokojovat a navratit zpravny chod zaludku tak jem to udelal .. sel sem se projit koupil si mleko ... doma sem jeste jednou pred mlekem vracal at mam zaludek uplne prazdny, pockal sem a vypil 0.5 l toho krefiru ... normalne mi to chutnalo a sel sem si lehnout, sel sem se psem ven zadne lezani nebo spanek to neni dobre ... dycha ervy vzduch a fakt mi za 2 hodiny bylo dobre.. konecne sem mohl zit :)) doporucuju
Xoddam
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 16. 2. 2006 08:45

hned po navratu z hospody spolknout jeden ibalgin a vypit co nejvic ciste vody. rano opet hodne pit vodu a ses jako rybicka
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 16. 2. 2006 10:00

V podstatě mám vlastně takový rituál - na konci kalby vždy vypiju silnějšího turka. Nevím, zda to může mít nějaký vliv, ovšem to jediné, co druhý den mám, je hlad a žízeň, takže se najím a napiju. To je jediné, co musím udělat, jinak jsem fit..
Jo.. vlastně mám vždy druhý den ještě 'rozladěný sluch', takže kupř. nemůžu dělat nic, co souvisí s hudbou. Ale to už je vážně všeckno.. :hm
Deleted user

Odeslat příspěvekod kodl 16. 2. 2006 10:20

Zamis: a ty se tim ridis? nerikej mi ze kdyz prijdes z hospody tak pijes vodu a rano zase! To se mi nechce verit...
Ale jinak plati stare dobre a spolehlive porekadlo: Cim ses vecer pokazil, tim to rano naprav. aneb Ranni ptace bez lahvace vubec nikam nedoskace!
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 16. 2. 2006 16:04

kodl: budes se divit a asi se mnou nebudes souhlasit, ale zjistil jsem, ze voda neni vhodna jen na umyvani auta. ba co vic, da se docela obstojne pit. kdybych pil jen pivo, asi bych brzo umrel na dehydrataci nebo otravu alkoholem. takze odpoved zni ANO, snazim se tim ridit.
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 16. 2. 2006 17:42

Ja to vzdycky po ranu rozdejcham.. Nekdy sup na to cesnekovou polivku :D
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 17. 2. 2006 00:42

No co ja vim tak nejhorsi je kombinovat ovoce ;]
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Gambrinus 17. 2. 2006 01:03

tak uvidim, dnes sem na mol, a na zitra namam propraveneho lahvace, nevim jak to rozdejcgam
Gambrinus

Odeslat příspěvekod radis 17. 2. 2006 10:02

jelikož jsem na mateřský,chodím zakalit jednou za měsíc.dřív jsme chlastali pořád.bylo to docela náročný.tad jdu chlastat a tak vám zítra napíšu jak mi je,ale jestli to bude jako vždycky,tak napíšu až v neděli.
radis

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků