Celibát

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Honzat 5. 2. 2006 20:02

sex je pro děti - dospělý chlastaj :mrgreen:
Honzat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 5. 2. 2006 20:05

honzat: to je taky spravnej nazor. s pivem se kolikrat domluvis lis nez z holkou :mrgreen:
apropo, ten pivni celibat by pro me byl daleko horsi nez ten sexualni. bez piva jsem vydrzel tak maximalne tyden a myslel jsem ze umru :(
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 5. 2. 2006 20:18

Honzat píše:sex je pro děti - dospělý chlastaj :mrgreen:-/quote]


To jsem teda rád, že už jsem takhle dospělej. 8)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Vincent 5. 2. 2006 20:50

zamis: tak to seš teda dobrej alkáč :) bacha aby to s tebou špatně neskončilo ;o)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 6. 2. 2006 12:40

vincent: pozde. uz to se mnou spatny je. spousta lidi me tvrdi, ze bych mel se sebou neco delat, ale ja se citim fajn :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 2. 2006 13:30

2 Zamis> Při tvém pivním apetitu (o němž jsem se přesvědčil i na fotkách tvých snídaní, obědů a večeří) ti sexuální celibát snad ani vadit nemůže. Spíš bych řekl, že už ho musíš chtě nechtě dodržovat povinně. :mrgreen:
Deleted user

Odeslat příspěvekod zamis 6. 2. 2006 14:56

majk vp.: zas tak hrozny to neni. obcas, kdyz si jich dam min nez deset, tak se i na neco zmuzu. neni to zadna slava, ale co se da delat. uz nejsem zadnej mladik :(
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 6. 2. 2006 16:24

S tímhle má problémy jeden můj kamarád. Je mu 24 a nemá ženskou. On by byl za střízliva sexuálně aktivní, ale nějakou madam si dokáže nabalit pouze v alkoholickém opojení, kdy už zas není akceschopnej.
Obvykle dělám kámošům psychiatra, tak se jim snažim pomoct, ale tohle je oříšek i pro mě. :mrgreen:
Deleted user

Odeslat příspěvekod Slonik 7. 2. 2006 01:28

Majkl: to je docela easy. Jestli to chce dělat takhle, tak ať nějakou sbalí, když je pod vlivem a počká si až vystřízliví. To trvá obvykle nějakých 6-10 hodin a takovou dobu by vztah vydržet mohl ;-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 7. 2. 2006 09:18

2 Sloník> V podstatě to je takhle jednoduchý, ale praxe je jiná. Musel by si na nějaký večerní akci najít takovou dámu, se kterou by nemusel hned.. Těžko říct, zda tu u nás nějaká taková běhá.. 8)
Deleted user

Odeslat příspěvekod Návštěvník 7. 2. 2006 10:21

zamis: kolik toho za den vypiješ??
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Vincent 7. 2. 2006 10:22

zamis: kolik toho za den vypiješ??
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 8. 2. 2006 07:17

Majkl vP. píše: Těžko říct, zda tu u nás nějaká taková běhá.. 8)-/quote]


Jsem tak nějak přesvědčenej, že jich je 90 či více procent. Teda pokud ten tvůj kámoš nehledá lásku v bordelu. Tam je to opravdu marný :pozor2
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 8. 2. 2006 09:26

2 Slonik> My jsme hlavně venkov.. Nejni moc z čeho vybírat. To by musel odsud pryč, někam dál, do většího.. tady je hlavně spousta děcek. :)
Deleted user

Odeslat příspěvekod _peper 8. 2. 2006 20:14

Majkl vP. píše: tady je hlavně spousta děcek. :)-/quote]

Jo tak to znám, i nás je to podobný, taky není nic k nalezení. Za pěknejma holkama se musí jezdit do města :D :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků