Můj syn je homosexual a chodi s 30letym ucitelem

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Iren 6. 8. 2005 18:01

Ahoj,
Začnu trošku zeširoka. Před 12 lety se stalo něco, z čeho jsem měla obrovskou radost. Narodil se mi syn. Celou dobu vyrůstal bez otce. Byla jsem sama, a neměla moc velký zájem po předchozích zklamáních si hledat nového přítele.
Můj syn byl v průběhu dětství úžasné dítě. Od malička byl hodně přemýšlívý, na chlap nebyl moc ukecanej, byl to prostě suprový syn.
A jednoho krásného večera přišlo to, co jednou přijít muselo. Bylo to vloni v létě na naší jinak báječné dovolené. Radek byl sčetlý, byl chytrý, uměl si najít informace. Takže mi oznámil, že se mu nelíbí holky, ale kluci - z ničeho nic u kakaa a meruňkového koláče. Prostě měla jsem se smířit s tím, že mám syna buzeranta...
Minulý týden měl můj Radek narozeniny. Dvanáct let, to je takové krásné číslo. A krásný věk, co bych za něj dala… zeptal se mě, jestli si na oslavu svých narozenin může přivést domů kamaráda.
Napekla jsem, navařila, uplácala třípatrový dort, ozdobila krémem a marcipánovými růžičkami. Radek v to odpoledne seděl jak na trní. Tentokrát „jeho“ den vycházel na středu. Nikdy jsme oslavy nepřekládali jen proto, aby pak bylo volno a tak. Navíc se Radek narodil v 17.50, takže v ten okamžik bouchaly rychlý špunty.
Synek byl jako na trní. Tušila jsem, že mu na kamarádovi tolik záleží. Kolem páté „crrrr“ a Radek letěl ke dveřím. Nějaké šuškání ve dveřích a pak… byla jsem blízka mdlob a téměř zažila šok! Do pokoje vešel chlápek. Mohlo mu být tak nanejvýš třicet.
No to teda byla oslava. Radek po očku sledoval, co jako já na to. Tvářila jsem se statečně a co nejvíc příjemně, ale co budu lhát, bylo mi všelijak. Hlavně z toho, jak se Radek k tomu chlapovi měl.
Nakonec vyšlo najevo, že to je učitel a učí na gymnázium, ale učí na jiné škole, než chodí můj syn.
Asi po půl hodině, chlápek odešel, ale oslava defakto už skončila
Seděli jsme pak u dortu, mlčeli jsme a dívali se před sebe. Občas se naše pohledy střetly. Měla jsem tolik otázek, ale na žádnou jsem nechtěla znát odpověď. Až v koupelně jsem se odhodlala. Když jsem viděla svého synka, a já ze sebe vykoktala: „Prosím tě, řekni mi, nesahá nějak nevhodně na tebe. Chápeš, jak to myslím?“
Ruce mého syna poklesly, jeho modré oči se na mě upřely. Chvíli mlčel. Bylo to děsivé odpočítávání času.
„Mami, prosím tě, musím na to odpovídat?“
A to už byl pro mě naprostý šok!
Pomalu jsem z toho na pokraji nervového zhroucení a nevím, co mám dělat. Co dál?

// Howard - upraven nazev
Iren

Odeslat příspěvekod ES0 6. 8. 2005 20:24

to by me zajimalo, kde ty clanky furt berete...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 6. 8. 2005 20:29

Dobrá historka.
To už je třetí, nebo která?
Vydej si knihu. Ale musíš to více rozvést.
Mohlo by se to jmenovat.
"Otec nebo kamarád? "
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Byte 6. 8. 2005 20:41

A že vždycky anonym.......... :hm
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 6. 8. 2005 21:13

Ale historka je to pěkná....
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheThing 6. 8. 2005 22:05

skoro ako poradna z brava...
The answer to the ultimate question of life, the universe, and everything is...42...
TheThing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Nedo** 6. 8. 2005 23:56

To jsem psal já,.. :(
Pavel Nedo**

Odeslat příspěvekod mareq 7. 8. 2005 00:00

AndrewJ píše:Ale historka je to pěkná...../quote]

Ale moc dlouhá, ke konci už mě to fakt nebavilo.
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady 7. 8. 2005 00:31

nudim sa...a tak som si to cele precital a vnuknem si myslienku, ze je to pravda, a tak ti teda odpoviem :)
co dalej ? treskol by som syncekovi po hube s vetou: "s nim sa uz stykat nebudes !!" a toho ucitela by som nahlasil fizlom ako pedofila, ktory otravuje mojho syna...
btw, 12 rokov je primalo na to, aby si decko uvedomovalo svoju orientaciu, hormony prichadzaju neskor...
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 7. 8. 2005 00:37

Heady píše:12 rokov je primalo na to, aby si decko uvedomovalo svoju orientaciu, hormony prichadzaju neskor...

Takto jsi mě rozesmál :-)
Ženské se stávají ženou už od 11 let a kluci běžně od 12.
Já například jsem věděl že chci ženskou do postele už od svých 11 let.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sar1n 6. 2. 2006 11:08

ty **** a to je ***** nebo je to skutečný?

//Ivo M.: upraveno; na Pauze se snazime mluvit slusne
Sar1n
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Narcissus 6. 2. 2006 11:22

Pánové, nemáte žádný soucit. zkuste se trochu vcítit. Já paní navrhuji zastřelit se - jinak tento problém nevyřeší. Sbohem...
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit 6. 2. 2006 15:01

Chudak syn nemocnej. Mel by se jit lecit.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod theor 11. 2. 2006 23:32

Fakt jak v Bravu :lol:
mobil Nokia 6230,operátor Vodafone,notebook Asus A6K. Este by to chtelo auto a to vysneny je Ford Scorpio a mam od 14.6.2006 motorku a tou je ČZ 125/473 rocnik 1963,je to krasavice
theor
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 12. 2. 2006 19:41

jen je zvláštní :mrgreen: že autor se už neobjevil
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků