Daniel Landa

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod lu.kas 27. 1. 2006 15:50

I v televizi byl DL oznacen jako jedna z nejkontroverznejsich postav v cs showbysnysu, a me by zajimalo, jaky nazor na nej maji ctenari pauzy. Ja osobne jeho hudbu posloucham, je to muj nej interpret, libi se mi jeho texty, jsou kapely s dobrym zvukem atd., ale texty jsou na urovni samera (k)rissy. napr. divokej bill.
Uz je tady thread na jeho rad, a to jsem proti tomu, rad mi pride trochu jako blbost, co treba zalozit nakou organizaci za to jeho "zeslusneni" naroda? Ale s poslanim radu souhlasim.
A jak byl vecer s pisni KK, bylo to na me spatnej styl, ja doufal, ze to bude rock, a ne puvodni kryl s vice nastrojema.
Piste, ale nechtel bych, aby z toho byl flame typu
landa je dobrej
landa je debil
landa je super
landa je vul
...
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 27. 1. 2006 18:35

Když názor, tak názor, b) a d) podle mého (no flame). Mno, kámoš to poslouchá nonstop a pořád mě s tím otravuje a přeříkává ty jeho trapné texty. Dosti mi to zprotivil; ale myslím, že i bez kámoše bych na něj měl stejný názor. A ty svoje verze písní od jiných autorů mi jsou taky proti srsti.
Naposledy upravil mbing dne 27. 1. 2006 18:56, celkově upraveno 2
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 27. 1. 2006 18:38

Ja Landu mit nutne nemusim, ale nadavat na nej nebudu.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 27. 1. 2006 18:41

a) a c) :))))
No to zas ne, ale já ho uznávám, jeho písničky jsou hodně dobrý, zvlášť Protestsong... Dokázal se vyhrabat z hnoje a podívejte se jak je dnes úspěšný, to si podle mně zaslouží víc než prohlášení že je debil.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 27. 1. 2006 18:52

Landu mam rada, rada ho posloucham. S jeho minulosti nesouhlasim, ale jakozto hudebnika ho respektuju.
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 27. 1. 2006 18:57

landa je super kolik. teda hlavne jeho pisnicky jsou super, osobne ho jeste neznam, ale to casem taky prijde :wink: nejlepsi je asi sance :D
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzat 27. 1. 2006 19:12

Landa je dobrej, posloucá ho celá rodina i já někdy. Ale že bych ho musel pořád..
mno co se týče písniček od jiného autora (K. Kryla) líbí se mi od něj více než originál..
to je můj názor ovšem
Honzat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniela 1. 2. 2006 22:05

Ahoj,berte to tak,že na co sáhne to umí,je to hlavně čestnej chlap!já ho poznal osobně a na nic si nehraje a hlavně na sobě dře jako málokdo z jeho branže...
Daniela
Čtenář

Odeslat příspěvekod Master74 1. 2. 2006 22:26

Souhlasim s Danielou, na nic si nehraje a umí...A takových v ČR moc není..
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 1. 2. 2006 23:22

Asi je to profík, ale mě se prostě jeho písničky nelíbí (teda asi na dvě nebo tři výjimky). K tomu, zda je čestný nebo ne nemám dostatek informací a tak nemohu zaujmout názor.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 2. 2. 2006 12:29

nic ve zlym proti turistum kdyz sem se chtej jet podivat .. jenze neni tady mozny zit a ani taky pracovat :-))) ...

joo Landa mel v dobe Orliku stavu .. pak az po Chciply dobry vily docela valel ...nejak zmeknuj a meknul .. a tim Krylem si o u mne hodne pokazil ...

edit : podle mne to ma v hlave poradku a aby naahodou se zneprotivil jeste vic nez udelal diky dvema LP kde byla vetsina protestsongy .. tak sel trosku jinym smerem, ale clovek se vyviji porad a porad, tak se to da u nej chapat ..

jinak mne docela dostava ze jeho texty z let 89-91 sou az moc pravdivy (kdyz nam do evropy vtrhne vlna arabu...)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Dandy 2. 2. 2006 21:21

DL je neuveritelne kontroverzni.
Ja sam ho jako hudebnika uznavam, i kdyz se mi jeho minulost moc nelibi.
Mam kamarada, jehoz nazor je, ze Landa si na to vsechno jenom hraje a v hlouby duse se nezmenil.
Ty prezpivany pisnicky od Kryla me vubec nechytly a myslim si, ze original je mnohem lepsi.
Čeho se na nás dopustí druzí, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
Francois de la Rochefoucauld
Dandy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 2. 2. 2006 21:26

Dandy píše:original je mnohem lepsi.

No tak to se nemůže ani srovnávat,Kryl je prostě Kryl a žádný kopie se mu nevyrovnají :!:
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 3. 2. 2006 00:01

já mám landu rád už dlouho .... náká jeho minulost mě nestresuje ... spíš sem rád že ňákou má protože dnes se objevuje spousta interpretů bez ní což je IMHO horší. Orlik si i sem tam pustim a nemyslím si že je na tom cokoliv špatnýho... jak psal 2Pix sou ty texty hodně aktuální.
Je vidět že se snaží a to je myslim dobře...
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Case 5. 2. 2006 22:24

No tak trochu "špatné" to asi je - Bílá liga. Ale na spoustě písniček neshledávám nic moc špatného. Taková My proti nám je podle mě dokonce velice dobrá. Ale to bude asi tím, že mám rád téma husitů.

Jinak Landu mám obecně velmi rád. Za jeho nejlepší album považuji Pozdrav z fronty, neboť mi je tohle téma sympatické. Ale je pravda, a u Landy to platí dvojnásobně, že každé album má něco do sebe - Valčík je ještě takový "Orlíkovský", tvrdý, Chcíply dobrý víly je podle mě album nejvíce veselé a vtipné, atd.

A docela mě mrzí, jak ho odsuzuje mnoho lidí za to, že přezpíval Kryla. Ať si myslíme o kvalitě tohoto remaku cokoliv, důležitá je jedna věc - spousta lidí by dnes jen těžko o Kryla sotva zavadilo, ale díky Landovi se k němu dostane spoustu mladých lidí. Já osobně znám dost takových.
A tak zůstává víra, naděje, láska - ale největší z té trojice je láska.

1. Korintským 13,13
Case
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků