Erotická představa, situace

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 2. 2. 2006 00:02

A co treba sex ve skole? muzu jen doporucit :mrgreen:
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 2. 2. 2006 05:37

Taky jsem byl pár dní na tahu a jsem mile překvapen. Ovečky mě dostaly! Já si vzpomenul na naši třídní, která asi za trest nedostala po nástupu z peďárny prvňáčky, ale třídu grázlů a neznabohů. Co taky čekat od osmáků... Byl to pro většinu z nás poslední rok školní docházky a její první rok učitelování. Chuděra. Naštěstí to s námi vydržela celý rok! Zprvu to s námi neměla lehké, ale byla chytrá, krásná a hlavně věkový rozdíl nebyl nepřekonatelně velký. Měl jsem k ní celou dobu velice blízko, asi až moc blízko. Párkrát jsme se velmi příjemně zakecali... Když nám poslední den rozdala vysvědčení, tak jsem jí pozval k nám na třešně. Měli jsme před barákem velký třešňový sad. Domluvili jsme se na druhý den. Pár třešní, pár letmých dotyků "jakoby nic" při česání a pak jsem jí vzal za ramena a poděkoval za její prímovej přístup ve škole. Pak následoval můj strašně nesmělej polibek. Byl jsem červenej snad i na chodidlech. Byla překvapená, ale s odstupem času si myslím, že to spíš bylo jen na oko, protože vůbec neucukla a nechala se i lehce pohladit. Sedli jsme si do trávy, aby na nás nebylo tak vidět. To zběsilé bušení srdce se mi vybaví vždycky, když si na to vzpomenu. Z lehkého hlazení po vlasech se mi ruka přesunula na krk a odvážil jsem se i na její krásná pevná prsa. Dál mě tehdy nepustila, ale asi i proto jsem prožíval něco tak fantastického, co jsem si do té doby nedovedl ani představit. Byla velmi, velmi krásná. Naprosto skvěle zvládala moji nesmělost a hlavně vyjukanost. Jéééé! Já se červenám i teď!!!! Prostě to byl asi ten nejkrásnější závěr základní školní docházky...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fake 2. 2. 2006 05:59

Calhoun píše:Muze bejt :lol: ?


lol:o)
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fake 2. 2. 2006 06:00

_peper píše: Dělal jsem to já se svojí přítelkyní, a v tom kupé ještě spal nějakej němec :lol: Je to dost neobvyklý? :shock:s/quote]


to de!:o)
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fake 2. 2. 2006 06:01

james11 píše:máš tam dole Vždy připojit můj podpis musíš dát ANOd/quote]


chachaaaa!
dik... proste nejsem technik...
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod zamis 2. 2. 2006 09:25

no kosto, to je pribeh jak z cervene knihovny. to musel byt mazec. ti bylo tak 15 a ji tak 25, ne?
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 2. 2. 2006 10:51

2 KOSŤA KOSTIČ: Sakra to je super! Ty jsi mě trumfnul, měl jsi něco i když málo už s učitelkou na základce, ale stejně tě obdivuju :oboze :oboze Sebrat odvahu v nějakých pátnácti na takovou babu! Klobouk dolú! No já abych se přidal, chodil jsem rok a půl s učitelkou ze střední :) Už během půlky čtvrťáku. Bylo to přesně jak popisuješ ty, já nesmělej a vyjukanej, nevěděl jsem na co si můžu troufnout. No bylo to úžasný, pár výletů na kole, procházky po škole. A asi za dva měcíce, mě vzala do sauny :) A já byl na vrcholu blaha :D Mazlení a vzrušování, nádhera, a když jsem to ani nečekal sedla si na mě a už to bylo :D
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fake 2. 2. 2006 14:54

jeeee... a mne na stredni i na zakladce pripadalo, ze na ucitele se nesaha... i kdyz vlastne na stredni uz ne, no:o)
jsem zenska, ale falesna jsem jenom podle jmena:o)
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 2. 2006 16:02

No vzhledem k věkovému průměru našeho pedagogického sboru na střední bych se přikláněl k tomu, že raději ne :-D
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 2. 2. 2006 16:31

_peper píše:...No a to by snad pro začátek stačilo :lol:-/quote]

:tleskani
no dál jen se rozepiš a pěkně detailně! :)
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 2. 2. 2006 20:30

myslím že už víc netřeba dodávat :)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 2. 2. 2006 22:20

tak vy ste hustý :) já si to neumím představit..protože když jsem byl na ZŠ tak tam učila moje mamka a na střední mě učil můj děda ...nevim nevim jak by se na mě doma koukali :) a navíc jsem ani žádnou učitelku která by za to stála nepoznal...teda..až na jednu ale ta u nás jen suplovala :))
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 3. 2. 2006 00:20

No vidíš o hodně jsi přišel. Koukám celá rodina tě měla pod dohledem :)
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 4. 2. 2006 15:20

jo to měla :/ teď jsem na vejšce a tam kořeny naší rodiny už naštěst nedošáhly takže mám klid :)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 4. 2. 2006 17:53

A jsou tam mladý učitelky? Na vejšce asi těžko co?
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků