Erotická představa, situace

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod fake 1. 2. 2006 16:44

Potřebuju nějakou dobrou... na povídku na seminář. Tak co vás vzrušuje? Stopařka v autě, sex pod stolem v restauraci, na pláži, v kanceláři, to je dost klišé... A techniky v serverroomu uz jsem moc provarila. Tak jestli máte něco neobvyklého... Nebo zvhrlého! :oops:
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 17:22

a ty si baba nebo chlap :?:

povídku ti nevymyslím na to nemám, al enet je jich přece plný, hledej šmudlo :lol:
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fake 1. 2. 2006 17:25

nechci ji vymyslet... chci vedet, co se ti treba zdalo:o) ...
jsem baba a marne hledam, kde si to muzu nekde nastavit... asi protoze jsem baba
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 17:45

no mě se moc erotické sny nezdávají :|

nastavit to nejde nikde :?
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 17:46

ale kdyby si měla jiný nick šlo by to pochopit velmi jednoduše... :D
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fake 1. 2. 2006 17:57

uz je to lepsi?
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod fake 1. 2. 2006 17:58

ehm... proc se mi neobjevuje podpis?:o/
fake
Návštěvník

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 18:03

Chceš podpis? to si aktivuj v nastavení :)
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 18:05

máš tam dole Vždy připojit můj podpis musíš dát ANO
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 1. 2. 2006 19:21

fake píše:Nebo zvhrlého! :oops:>/quote]


Olin se znovu, pečlivě a trochu jinýma očima podíval po svých svěřenkyních. Zaujala ho ovečka někde uprostřed stáda, kterou si pracovně nazval Magda. Byla tak panensky bílá, že svítila jako andělská svatozář, měla pěkně oblé boky a velký, zakulacený zadek, flirtovně na něj mrkala a přitom divoce stříhala ušima. Olinovi se k jeho překvapení po dlouhé době postavil. Bača moc nepřemýšlel, neměl ani pořádně čím a metl za Magdou. Když vyběhl na zelenou louku před salaší, obklopenou lesy a horami, zakopl o Buřta, svého mladého a statného vlčáka. Psa probudilo ovčí stádo, které měl hlídat, a teď divoce skákal okolo čím dál vzrušenějšího Olina. Bača rychle svlékl trenky a aportoval je dotírajícímu vlčákovi, čím jej zaměstnal a hlavně osvobodil své trčící mužství. Prodral se doprostřed stáda a hledal svou krásku. Našel ji blízko lesa, kde se skloněnou hlavou v poklidu spásala trávu.
"Magdino! Já ťa chcu!" mocně zvolal Olin, doběhl k ovečce a rázně jí sevřel boky.
"Bééé?!" odpověděla Magda.
Olin netrpělivě rozhrnoval srst ovce, aby zjistil, kde má onen otvor. Našel jej, nevelkou proláklinu mezi zadníma kopytama. Rukama chytil srst na bocích a rázně do Magdy celý vnikl.
"Bééé!" vyjekla ovce.
"Neboj sa, ovčino, hlavňa klídek," sykl Olin, zatímco prudkými přírazy dobýval nitro ovce.
"BÉÉÉ!" ječela Magda, mlela sebou a pokoušela se klečícímu Olinovi uhnout, aby se vyprostila z jeho sevření. To Olina ještě víc vyburcovalo, nedal se a brzo do ovce hekajíc vypustil svou várku semene. Když ovci pustil, ještě několikrát na protest zamečela, načež se klidně vrátila ke své pastvě. Olin si všiml, že má péro celé od krve, jeho partnerka byla asi ještě panna. Byl ale víc nadržený než před souloží, a tak, pozbuzen prvním úspěchem, vběhl do stáda, aby si našel další oběť.
Pečlivě ovce hodnotil podle pozadí, až došel k jedné, co jej měla ve tvaru hrušky. Pojmenoval ji Dáša. Nejdříve ji omráčil úderem pěstí do tlamy, aby sebou moc nemlela, protože divokého, nespoutaného sexu měl zatím dost a teď chtěl být pro změnu něžný.
Zvolna pronikal do ovčího lůna, vychutnával jeho žár a smrad, který se z ovce linul. Byl už docela rozjetý, když za sebou uslyšel hluboké zabečení a cosi se o něj zezadu otřelo. Bača se rychle ohlédl a uviděl urostlého berana s velkými zatočenými rohy, jak se na něj chystá naskočit. Zachytil zřejmě bečení ovce, podle pachu usoudil, že je nadržená a hubeného baču prostě přehlédl. Olin se pokusil z ovce vyjet, když vtom se beran vzepjal, předníma nohama objal bačovo brucho a svůj mohutný zvířecí pyj zarazil - hádejte kam? Olin vykřikl bolestí a ve snaze uniknout beranovi přirazil co nejtěsněji k Dáše. Ta také zděšeně zabečela a beran na to odpověděl dalším přírazem. Uniknout se nedalo, nicméně bačovi se tento sendvič přes počáteční nával zděšení začal kupodivu docela zamlouvat. Bolest, kterou prožíval, byla veliká, ale následná rozkoš snad ještě větší. Přizpůsobil se rytmu beranových přírazů a celá ta podivná parta začala vypadat jako podivný supící stroj, který nabírá na výkonu, zvyšuje obrátky a hrozí se co nevidět rozsypat.
Společně s beranem dosáhli orgasmu, dokonce většího, než byl ten minulý. Olin počkal, až beran zvadne a sleze z něj, pak opustil ovci a vyčerpaně se sesul do trávy.

Muze bejt :lol: ?
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 1. 2. 2006 19:45

kua, člověk tady pár dnů není a takhle se to zvrhne :D
to je podle skutečné události??? :lol:
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Calhoun 1. 2. 2006 19:49

keane píše:to je podle skutečné události??? :lol:-/quote]


Snad radeji ani nechci vedet :lol: .
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 1. 2. 2006 20:03

fake píše:Tak jestli máte něco neobvyklého... Nebo zvhrlého! :oops: /quote]

Něco neobvyklého, co třeba sex ve vlaku v kupé. To je normální co? Ale né, když je tam ještě někdo :) Dělal jsem to já se svojí přítelkyní, a v tom kupé ještě spal nějakej němec :lol: Je to dost neobvyklý? :shock:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod james11 1. 2. 2006 21:18

no jasně _peper rozepiš se! :D
Nikdy neříkej to nejde... :-)
james11
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 1. 2. 2006 23:06

Jak rozepiš se? To je asi tak všechno :) Co bys chtěl víc vědět? Začalo to nevině, běžný líbaní, doteky no a pak to začalo bejt čím dál víc žhavější! A pak přišlo takový to popichování, jestli se bude někdo stydět :) No já jsem si řek, tak co nemec leží zady k nám, tak jsem ho vyndal, a nevěřil jsem tomu že by bylo něco víc, ale moje jinak stydlivá přítelkyně, se toho statečně chopila :)

No a to by snad pro začátek stačilo :lol:
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků