Jste hudebníci?

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 1. 2006 00:30

Děláte sami nějakou hudbu? Hrajete v kapele? Nebo sami? Zpíváte? Či jen komponujete?
Zjednodušeně řečeno - máte hudební střevo?


Tak kupř. já se pokouším o elektronickou hudbu - dá se tedy říct, že komponuju. Ty věci, který mi vznikaj', jsou zatím něco mezi vesmírným ambientem a kybernetickým drchlíkem.. No nevim, jak to teď nejlíp připodobnit. :)

A co vy?


\\ Doufám, že se tu někde nevyskytuje podobný thread. Snažil jsem se ve vyhledávači něco najít.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Stibi 27. 1. 2006 00:33

Obdivuju lidi kteří mají cit pro hudbu..bez hudby bych být nemohl, ale sám nejsem schopný svořit nic ...hudební hluch :)
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 27. 1. 2006 00:43

To musi docela zabrat hodne casu neco hudebne znejiciho vyprodukovat.. :-(
Ale sestra se o to pokousela a taky nic moc..

Jinak jak bys to mohl pripodobnit? Co treba mala ukazka v mp3 :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 1. 2006 00:48

2 Christian> Vydrž.. Chtěl bych dát prostor ostatním. Ale předpokládám, že na to dojde a dočkáš se. :wink:
Deleted user

Odeslat příspěvekod andels 27. 1. 2006 16:12

jo...pokud ste si vsimli MasterFil mi tady vetsinou udelal reklamu v threadu Co prave poslouchate :)...jo skladam neco od trancu pres techno az po Drum and bass...:) ovsem jen se sam ladim a zdokonaluju se...
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod djlooper 27. 1. 2006 16:25

Hudebník zrovna ne, ale zkoušel jsem na PC skládat (Modplug Tracker, Acid) ze zvuků a smyček asi všechny elektro styly :)
Jenom takové blbůstky pro sebe :)
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 27. 1. 2006 17:00

No tak po pravdě - já si taky jenom tak hraju.. :D Něco jako Drum'n Bass jsem taky zkoušel.. a podobný věci, Jen to neumim pojmenovat, páč ono to u mě nejni tak jednoznačjný.. A zatím používám výhradně prográmek Reason (nic jinýho neumim.. :wink:)
Tak že bychom přešli pomaloučku k těm Empétrojkám? 8)
Deleted user

Odeslat příspěvekod andels 27. 1. 2006 17:23

ja pouzivam Fruity Loops 5 :)...ostatni me chvali za silene dobre napady, ale casto mi vycitaji kvalitu zvuku, ale rikaji mi ze se postupne zlepsuju ;) no jo co chcete po 15-ti letem skladateli :mrgreen:
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Andy 27. 1. 2006 21:01

Ak sa to ráta, tak ako 7-10-ročný som spieval v zbore :-)
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Plexisklo 27. 1. 2006 21:48

ja som... som cierny raper...

a rapujem od rana do vecera, som IN a mam aj styl... Znackovy styl stoji vela sil, znackove rymy si zasluzia prijmi... Hehe... :D

Ale ne, ja nejsom taky blazon jak si myslite...
Opel Vectra Caravan 1,8l 2005 a Honda Accord ´95
Plexisklo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 27. 1. 2006 22:31

Ne nejsem hudebnik a ani se na to nechystam..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 29. 1. 2006 14:49

Hraju sice 9 let na klavir, ale zadny hudebnik nejsem. Jinak jsem samozrejme zkousel na komplu delat takovou tu elektronickou hudbu (HipHop eJay apod.), ale o tom bych radsi ani nemluvil :)
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 29. 1. 2006 14:56

Jjo.. taková spousta skrytých talentů.. a jak jsou všickni přitom skromní.. :D
Deleted user

Odeslat příspěvekod zamis 29. 1. 2006 15:05

hraju lidem na nervy, jinak nic :( . jsem absolutni hudebni antitalent. ani zpivat neumim. pamatuju si, ze kdyz jsme na zakladce meli hudebku a zpivali jsme, ja jsem musel mlcet, abych to ostatnim nekazil :(
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod botepidemic 29. 1. 2006 15:21

heh ja jsem na kytaru zkousel zacit hrat asi 5x (tata hraje, tak to byl asi nejlepsi nastroj), ale vzdycky mi to vydrzelo tak tyden :)
botepidemic
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků