Máte doma ducha?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Deleted user 24. 1. 2006 19:57

Žiju v obyčejném bytě. Dům byl postaven roku 1985, tudíž jde o stavbu poměrně novou. Ale přesto jsme tu před několika lety objevili ducha. Je hodný, nikomu neubližuje, prostě si chodí sem a tam. Ve dne ho není vidět, pouze za tmy z osvětlené místnosti je vidět, jak tady rázuje.

Máte podobnou zkušenost? Viděli jste ducha? Nebo ho také jako já máte za spolubydlícího? Co si myslíte o strašidýlkách?
Deleted user

Odeslat příspěvekod Jirk4 24. 1. 2006 20:05

Jo, jeden je v satniku v mym pokoji, a sezral jednoho sourozence, a zbylo po nem jen obleceni, ale policajti zadnou unikovou chodbu nenasli :mrgreen:

Snad nemáme :)
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 24. 1. 2006 20:08

My máme duchů plnej barák... fajnově se s nima kecá. Jeden dokonce dělá do mobilů.
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 24. 1. 2006 20:41

jojo. Spolubydlici mel k veceri nejakej hrach a ted pousti jednoho ducha za druhym. Snad zacnu vetrat.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stibi 24. 1. 2006 20:48

Duchy nevedem ....:-(
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Wracker 24. 1. 2006 20:55

ted mi tady jeden prolit.....a hrozně *****ěl.....tu hrachovku sem fakt jist neměl... :hm
Wracker
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 24. 1. 2006 21:25

ještě ne...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 24. 1. 2006 21:26

Jo máme, nejvíc když se dívam na horory.
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 24. 1. 2006 22:57

Neco asi doma budeme mit, protoze nas dum je starej aspon 50 let a obcas se stava, ze se furt premistujou veci.. tzn. ze vecer neco dam na stul a druhy den to tam neni a je to nekde uplne jinde.. :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 24. 1. 2006 23:19

Celkem jsem očekával, že to budete všickni brát hlavně po té stránce materiální. V dnešní době to snad ani jinak nejde. 8)
Ale pokud se vrátím ke svému duchovi, tak nejde jen o matérii. Teď už prostě vim, že i když jsem sám doma, tak tam ten duch furt se mnou je.
Pro mnohé možná vypadám jako cvok hodný lékařské péče, ale jsem zkrátka přesvědčen, že nějaký takový nadpřirozeno (tedy to co neumíme pochopit) existuje.
Třeba je to nějakej ufoun nebo něco.. já mu řikám duch, poněvadž jak jinak nazývat takový to čistě bílý, průsvitný..
Deleted user

Odeslat příspěvekod kapryba 25. 1. 2006 06:53

ještě jsem ho nepostřehl-budu hledat
Nepokoušej se utopit smutek v rumu, umí plavat.
kapryba
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 25. 1. 2006 09:01

jejej! kdyby jenom ducha! ja mam doma i kouzelnou opici. vzdycky vecer kdyz se vracim z hospody, ta potvora se me drzi jak prilepena, dokonce i do postele jde se mnou a rano, kdyz se vzbudim, opice je pryc. pritom je vsude zamceny. mozna jestli ju neunesl ten duch?!
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 25. 1. 2006 11:31

Ja mam doma moderni duchy. Sidlej v televizi a jsu videt vzdycky kdyz ji zapnu.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 25. 1. 2006 14:20

Duchy doma zadny nemam ale verim na ne... :nenapadne
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 25. 1. 2006 16:59

No - to bych si ani netroufnul na ně nevěřit. Kdybych si to troufnul, co kdyby mi něco ten náš udělal?
Nemyslím fyzicky, toho by nebyl schopen - ale moh' by na mě třeba uvalit chmury. A to je mnohem nebezpečnější

A k těm duchům v televizi - ty jsou taky dobrý. Nejkomičtější na tom je, že si lidi naivně myslej', že ti duchové jsou způsobení jen nedokonalostí obrazovky.. To jednoho pobaví.. :D
Deleted user

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků