Singles

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod christian 17. 1. 2006 23:42

2kodl: Tak tehotenstvi se bat urcite nemusi... :-)
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ivo M. 18. 1. 2006 14:58

//Ivo M.: promazan OT
T-Mobile CZ
Ivo M.
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 18. 1. 2006 16:12

To máte za to. Máte řešit téma a ne mě a zkoušky atd.. Dobře vám tak. :D
Deleted user

Odeslat příspěvekod kodl 18. 1. 2006 17:20

Majkl vP.: Tak ja zalozim nove tema s nazvem: Kde je poklavni ustroji Majkla vP. :mrgreen:
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 1. 2006 15:46

2 Kodl> Zkus to.. A ještě použij podotázku: Kdo si ho bez dovolení půjčil? :D
Zlehčil jsi to do takový míry, že nás zas promažou nebo zamknou.. a ještě už nám sem nikdo nenapíše. :)
BTW - udělal jsem zkoušku a mám prázdniny. 8)
Deleted user

Odeslat příspěvekod kodl 19. 1. 2006 17:50

Majl vP.:Tak jen rychle než mě zase smažou. Gratuluju ke zkoušce. Já ji dnes pro změnu neudělal. Ani už nevím po kolikáte to bylo. Mám ten předmět napsaný potřetí.
Naposledy upravil kodl dne 20. 1. 2006 11:07, celkově upraveno 1
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 1. 2006 18:07

2 Kodl> Seš dobrej, vychlastanej borec. :D

Asi založim nový téma na fóru. Tady budem valit, dokud nás nezamknou.. 8)
Deleted user

Odeslat příspěvekod TheThing 19. 1. 2006 20:24

no tak vyjadrim sa k teme...
som extremne nespolocensky,paranoidny a s poruchou osobnosti, tym padom single aj proti svojej voli :|
The answer to the ultimate question of life, the universe, and everything is...42...
TheThing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 1. 2006 20:48

To zní zajímavě. Mohl bys to i rozvést.. Mimoto i tvůj podpis je dost výmluvný. Tady máš aspoň výhodu, že se můžeš vymluvit a nikomu přitom nemusíš koukat do očí.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Calhoun 19. 1. 2006 22:19

TheThing píše:no tak vyjadrim sa k teme...
som extremne nespolocensky,paranoidny a s poruchou osobnosti, tym padom single aj proti svojej voli :|


Neber si to tak. Ja jsem taky extremne nespolecenskej, poruchu osobnosti mam taky (sociopat) ale kdyz se clovek chova rozumne a stanovi si realny cile tak i to partnersky souziti jde realizovat na uspokojivy urovni :) (ona je takovejch lidi totiz spousta :wink: ).

BTW: Jinak k "single" fungovani taky tak nejak smeruju. Par deletrvajicich vztahu bylo, byly fajn a bylo tam hodne hezkyho ale jsem povahou proste vlk samotar. Cim jsem starsi (za par mesicu 30) tim vic je to znat. Ted uz nejaky cas funguju vicemene single a jsem spokojenej. Zadny zavazky, zadny omezeni, delam si co se mi zachce a kdy se mi zachce a jak se mi zachce, jsem svobodnej a odpovednej jenom sam za sebe.... svym zpusobem to hodne ulehcuje zivot a kdyz se divam na nektera "stastna" souziti kolem sebe tak jsem vlastne rad ze jsem rad. Mam obe oci, ruce a nohy, jsem zdravej, mam kolem sebe fajn lidi a fajn veci a muzu delat to co me bavi... treba se nekdy casem objevi zenska pro kterou mi bude stat za to tenhle zpusob fungovani zmenit... a treba taky ne :) .
Calhoun
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 19. 1. 2006 22:29

Ja mám na to taký názor, že podľa mňa si nikto nemôže byť istý, že sa mu nestane, že sa mu niekto zapáči.. Proste môže si 30 rokov myslieť že chce alebo bude žiť sám a potom nájde nejakú životnú lásku a zistí, že celé "myslenie si" bolo zbytočné. A takisto to môže fungovať opačne, aj keď menej pravdepodobne... Podľa mňa je celá "singles veda" kravina..
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheThing 19. 1. 2006 22:54

Majkl vP. píše:To zní zajímavě. Mohl bys to i rozvést.. Mimoto i tvůj podpis je dost výmluvný. Tady máš aspoň výhodu, že se můžeš vymluvit a nikomu přitom nemusíš koukat do očí.
The answer to the ultimate question of life, the universe, and everything is...42...
TheThing
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 1. 2006 23:25

TheThing píše: btw podpis je z knihy Stoparov sprievodca galaxiou... konkretnejsie hlaska maniodepresivneho robota Marvina

Znám bohužel jen česky, tak mi to netrklo..

Ale trošku na to možná mám podobný pohled jako Andy.. Umí se to sice hezky vědecky pojmenovat, ale celý je to vlastně jen o tom, že jsme každej jinej. Samotářství nebo neschopnost navazovat pevnější vztahy zkrátka není žádná nemoc.
To, že člověk nakonec potká tu pravou osobu, se nedá vyloučit, ale není to ani nutnost. Přesto však tvrdím, že pokud si k tomu člověk nedopomůže aspoň trochu sám, má prostě smůlu (nebo naopak štěstí.) :wink:

Je mimojiné stejně fascinující, kolik takových singles se tu už sešlo, a přitom má každý ke svému stavu jiný důvody.
Deleted user

Odeslat příspěvekod Matik 11. 8. 2007 10:16

Podle sociologických výzkumů přibývají lidi se stylem singles. Takoví lidé bydlí delší dobu u rodičů, protože jim tam nic nechybí. Já si myslím, že člověk bez partnera třeba i ve 30 letech se nemusí za nic stydět. Já jsem spíš samotář, ale vztahům se nebráním, ale zase neberu vše, co mi přijde za příležitost.
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.
Matik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 14. 8. 2007 14:55

Matiku, ty jsi hlavně vytahovač starejch témat
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků