Na hranici chudoby žije v Česku osm procent rodin

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Malkovich 16. 1. 2006 10:08

1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 16. 1. 2006 10:33

Jenže v tom bude určitě započítaná i nejmenovaná menšina jenž má ještě vedlejší příjmy z krádeží, loupežných přepadení a podobných výdělečných činností které určitě v březnu neuvedou do daňového přiznání...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myndel 16. 1. 2006 14:50

Vždycky je někdo nad průměrem (a vysoko nad průměrem) a pod průměrem (hluboko pod průměrem)....
myndel
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Stibi 16. 1. 2006 15:13

Je to smutné...při takových věcech si vzpomenu jak jsem na tom vlastně celkem dobře....
Konec jihoamerickým telenovelám !!!
Stibi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 16. 1. 2006 16:19

by mne zajimalo jak je na tom USA .... a nemecko ... francie ... mam pocit ze nemecko se svou vecne stoupajici zadluzenosti se k nam brzo prida :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod HHUUUHH 17. 1. 2006 14:39

Ceska Republika je zeme s nejmensi chudobou v cele EU. Nejhur je na tom Slovensko (20%).
HHUUUHH

Odeslat příspěvekod Ally 5. 5. 2006 17:38

Na hranici chudoby žije "jen" 8% rodin, ale dalších 20% k tomu prý nemá daleko. A momentálně se zdražují energie, benzín a jestli od června stoupne cena pečiva až o 30% tak to bude pro ty chudší celkem rána.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lu.kas 5. 5. 2006 18:10

to je smutny, ale chce to rozlisit ty, ktery si za to muzou sami - ona mensina a nejen ta a ne cela;
a ty, ktery maj problemy ne svou vinou - napr. postizeni, komunisticka perzekuce, spatny partner... tem by se melo helpovat...
Podpis -> klik na 'www'
lu.kas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 5. 5. 2006 18:16

No ono ja nevim jakym zpusobem by se zjistovalo kdo za to muze..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pavel Mareš 5. 5. 2006 19:13

Já myslím,že takový pokrytci jako jsou Češi jinde nejsou.Máme se moc dobře a nevážíme si toho.
Pavel Mareš
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peshi 5. 5. 2006 22:38

2 Pavel Mares: Presna tak. Nejvic me vzdycky dojima, kdyz se zverejnuji podobne pruzkumy a statistiky a lidi v prispevcich brecej, jak oni se maji spatne, coz je trosku paradox, protoze kdo ma pristup na internet, at uz doma nebo v praci, se asi moc spatne mit nebude ..

Pro zajimavost:
1,2 miliardy lidí žijí za méně než 1 dolar na den (21.1 % obyvatel ve 2001), průměrný Američan za 90 dolarů
150 milionů dětí na světě trpí podvýživou
1,1 miliardy lidí nemá přístup k pitné vodě
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 6. 5. 2006 06:15

Zajímavá dedukce - kdo má internet v práci, tak se nemá špatně (ten net v práci je spíš zaměstnavatele než zaměstnance).
Samozřejmě, že třeba podle zemí v Africe nebo takové Indie či Bangladéši se máme úplně skvěle, ale tam je úplně jiný život. To jsou celkově velice zaostalé země a pyšnit se tím, že se máme lépe než oni není asi to nejlepší srovnání.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peshi 6. 5. 2006 08:36

Samozrejme, ze je zamestnavatele, ale jde spis o to, ze ten clovek ma docela slusnou praci a tudiz se nebude mit spatne (nevim, treba uz doba u nas pokrocila tak, ze ma pristup na internet v praci hornik, popelar, atd.)
Jinak ty udaje sem uvadel pro zajimavost. Jasne ze toho, kdo u nas zije na hranici chudoby, by neuspokojil fakt, ze globalne se ma vyborne. Aby to bylo objektivni, je treba srovnavat v ramci CR respektive EU.
Peshi
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Ally 6. 5. 2006 22:37

Já se spíš obávám toho, co přijde po zavedení Eura u nás.
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 7. 5. 2006 10:07

ally - zavedení eura prý bude jako měna v padesátých letech. Takže kdo máte životní, penzijní a další pojistky, větší prostředky v hotovosti, hypotéky a další půjčky, můžete být plni očekávání...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků