Kde koupit malý kýbl?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod kýbl 15. 1. 2006 18:59

Mám zvláštní problém:

Chtěl bych si koupit nějaký malý kýbl jako takovýho maskota domů. Prostě měl by to být naprosto standardní kýbl (s uchem, plastový - jako mám např. v avataru), jenže akorát v menším měřítku, tak poloviční.

Sehnal jsem jen ty normální veliké, pak tak 3/4 velikosti, anebo ještě menší, ale ty už byly pro mrňata na hraní a taky to na barvách a vůbec provedení bylo znát :hm

Nevíte tedy, kde sehnat nějaký lahodný kýbl, tak poloviční velikosti než je standard? Já jsem dokonce i viděl že ho někdo má, ale za boha nemůžu zjistit, kde ho vzal. :oboze

Moc dík :wink:

P.S.: Myslím to vážně a magor nejsem :) Opravdu bych ho chtěl koupit.
Rád si nechám poradit, když vím míň ;-)
kýbl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 15. 1. 2006 19:02

kybl: myslim ze uspejes jen v hrackarstvi. zkus jich par projit a uvidis, ze na neco kapnes. jinak, o tvym dusevnim zdravi tady nikdo nepochybuje :mrgreen: :mrgreen:
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 15. 1. 2006 19:14

zamis:mrgreen: mazec no :)
ale ja bych sel do hrackarstvi :)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 15. 1. 2006 19:16

V malinkatým kýblíku (7-8 cm) se prodávaly svíčky proti komárům, větší kýblíky, ale plastové byly třeba s dvousložkovou voděvzdornou izolací, pak jsou ještě kýblíky od zavináčů nebo sejrů.

http://www.mlekarna-bystrice.cz/vyrobky ... p=pskbelik
Obrázek

prej 3 kg
Naposledy upravil adams dne 15. 1. 2006 19:22, celkově upraveno 1
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 15. 1. 2006 19:19

prakticke pouzitie maleho velkeho klasickeho kybla asi bude nulove, tak pochybujem ze sa to standarnde vyraba. najskor to hrackarstvo, alebo by som este skusil http://www.ebay.com :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod kýbl 15. 1. 2006 19:20

No já jsem právě v hračkářství byl (možná jsem špatně hledal), ale viděl jen takový křiklavě barevný kýbly, dost divného tvaru.
A navíc to bylo v sadě s lopatičkou a podobnými nesmysly, co bych s tím dělal? :(

Svíčky proti komárům? Co to je? A v jakém to je kýblu?
Ty od zavináčů jsem viděl, ale to má zase místo ucha jen kovovej drát :?
Rád si nechám poradit, když vím míň ;-)
kýbl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 15. 1. 2006 19:28

Ty svíčky, to byly takové majinkaté kovové kýblíčky, nic plastovýho. A uvnitř vosk s knotem.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 15. 1. 2006 19:31

Nebo treba v nejakym supermarketu kde prodavaj ty mandarinky "kolik si jich naberes", tak tam mivaji takovy malinkaty kyblik ;)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kýbl 15. 1. 2006 19:35

adams píše:Ty svíčky, to byly takové majinkaté kovové kýblíčky, nic plastovýho. A uvnitř vosk s knotem. /quote]

No, můj ideál je něco takového:
himg]http://www.kyblsoft.cz/obrazky/kybl.png[/img]

Pokud se to tomu alespoň trochu podobá, bude to super :)


quote="Jirk4"]Nebo treba v nejakym supermarketu kde prodavaj ty mandarinky "kolik si jich naberes", tak tam mivaji takovy malinkaty kyblik :wink:


To jsem ještě neviděl. Co je to za supermarket?
Rád si nechám poradit, když vím míň ;-)
kýbl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 15. 1. 2006 19:40

V Intersparu to meli na pomerance, to byli velky, ale kde meli ty maly, to nevim, zeptam se mamky.
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod kodl 15. 1. 2006 21:04

Já bych taky šel někam do Tesca. Nebo do OBI. Tam by taky mohli mít kýbl. A nebo poslední štace IKEA.
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků