Červený trpaslík

Česká televize, TV Nova, kabelovky a ostatní

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod adams 11. 1. 2006 20:41

Tak jsem úspěšně prošvihl první díl. By mě šlak trefil. :cry: Stihli jste to? Díváte se?
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 11. 1. 2006 20:51

Nestihl jsem to, jelikož se nedívám.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 11. 1. 2006 20:53

Co je to za otázku? Jasně že se dívám :) průběžně to sleduju na mobilu před spaním :)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod big.alda (novy) 11. 1. 2006 21:05

Nestihl, ale jako novoroční předsevzetí jsem si řekl, že si to budu nahrávat. I s Monty Pythonama. Ale že ho plním "svědomitě" :mrgreen:.
Ale přemýšlím o tom, jestli nenahrávat jeno MP, protože trpoše už mám a když už jednou seriál vidím, můžu se na něj dívat tak až za dva roky... Jinak z toho nic nemám, protože si to pamatuju.
To boldly go where no man has gone before.
big.alda (novy)
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 11. 1. 2006 21:17

Já to chtěl taky nahrávat místo těch otřesných stodvacetimegových mpegů co mám (DVD ripy s přibastleným českým dabingem jsem v době kdy byly na nějakém FTP díky dvougigovému limitu na měsíc ignoroval a teď už se nad nimi zavřela voda a je po nich veta).
Taky se na DC válejí nějaké VHS ripy, kvalita mizerná :(.
Už jen můžu věřit, že se našla dobrá ovce, co tomu rozumí a má digitální satelit a tvrdě na tom maká, aby se to dřív nebo později vyskytlo.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 11. 1. 2006 21:30

mám originál DVD...přepálený:-))) to je ale kvalita, radost podívat:-)
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vandal_007 12. 1. 2006 00:14

Čo je to ten Červený Trpaslík ???
Vandal_007
Čtenář

Odeslat příspěvekod adams 12. 1. 2006 00:19

-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 12. 1. 2006 01:02

Adams, snad nas tu nenavadis k warezu, ale samozrejme pokud mas zajem muzu te pozvat na projekci original DVD prvnich 4 serii, co u nas vysly :-) ... Samozrejme ze za tech podminek ze prijdes sam a budeme se na to koukat jen mi dva a tim neporusim zakon o verejne projekci, tudiz nemusim platit poplatky OSA.

To co sem napsal si preber jak potrebujes, chapes ;-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod zamis 12. 1. 2006 01:10

cervenyho trpaslika znam na zpamet, takze se ted uz nedivam. mam to nahrany na 2 dvd v celkem slusne kvalite. a navic, to ted davaj v blbou dobu :(
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 12. 1. 2006 02:45

Kdepak, já brečím, že stahovat to někde pokoutně nemá význam a je lepší si to legálně nahrát ;). Jen ten první díl jaksi.. utekl.. a na digitálním satelitu je ten zdroj obrazu poněkud lepší. Až to bude na DVD s českým dabingem v půjčovně, tak se legálně zařídim. Ale toho se asi nedožiju.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 12. 1. 2006 14:57

to je uz nelegalni ;-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod gekoncik 12. 1. 2006 15:05

Jasně sleduju to :) Ještě jsem to nikdy neviděl celý jen některý utžky, a ty se mi líbíly.

Na první díl jsem se díval celkem fajn :)

Který z akterů se vám nejvíce líbí?
Ne-ne-ne
gekoncik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 12. 1. 2006 16:51

2Pix> od kdy? Ale jinak, v principu nevidím rozdíl v tom, jestli si něco, co třikrát odvysílají za poplatky za veřejnoprávní TV opatřím nahráním, nebo když to nahrávání prošvihnu, jinak.

Nejvíc se mi líbí Kochanská II :mrgreen:, ale nejlepší je Kryton.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 12. 1. 2006 17:18

Ted ho nesleduju,nemam čas,nejde video;o)...ale někdo mi sliboval,že mi to pučí na dvd,ale už nevim kdo to byl :D
Zelik
Nadšenec

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků