Sázení

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 3. 1. 2006 15:27

Já sázím na Betandwin.com. Celkem pohodlne z domu :-)
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 3. 1. 2006 15:52

Já sem tam zajdu do Sazky nebo Tipsportu....ale teď jsem to hodně omezil...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 13. 6. 2006 19:01

Potřebuju poradit, kterou sázkovku vybrat
http://www.betandwin.com
http://www.betway.com
Může mi někdo říct, jestli to jsou spolehlivý firmy, přece jen když někam pošlu prachy, tak i ně nechci přijít
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod includes 13. 7. 2006 20:43

Poslední dobou sázím jen tak pro zábavu na eurotipu a prozatím jsem zhruba 130. z 10 000. lidí :), co vy? Sázíte ještě? Jak jste na tom? :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod x-sazky.com 1. 9. 2006 15:38

Revan píše:Potřebuju poradit, kterou sázkovku vybrat
http://www.betandwin.com
http://www.betway.com
Může mi někdo říct, jestli to jsou spolehlivý firmy, přece jen když někam pošlu prachy, tak i ně nechci přijítn/quote]

zdravím,
po netu už nějakej ten pátek sázím a pokud ti můžu doporučit, tak se těmhle sázkovkám vyhni - Betway je mezi sázkovkama taková "rychlokvaška" (objevila se asi před necelým rokem a už zase pomalu upadá). Po vzoru Bwinu a sportingbetu se snaží nalákat české zákazníky všudypřítomnou reklamou. A stále častěji se zu nich objevují problémy s vyplácením peněz

Bwin (dřív Betandwin - přejmenovali se protože jim v Německu hrozí velkej soud atd. prostě tam mají problémy - němečtí poitici dělají skoro to co naši, jenže je tam ten rozdíl Německo - ČR....ten oficiální důvod co udávají ke změně svýho názvu je k smíchu) je lehce podprůměrná sázkovka.
Vyplácení peněz jim většinou dost trvá, ale vyplácí je. bohužel mají podprůměrný kurzy pokud budeš trochu úspěšnej a vyhraješ tam větší obnos a vybereš ho (1000e a víc) tak ti začnou dávat limity na maximální sázku.
výhodou je snad nejširší nabídka na netu - můžeš vsázet třeba na 1.fotbalovou ligu v Ghaně apod.

Ze sázkovek, který jsou česky můžu doporučit rozhodně Unibet a 10bet a taky Betfair (ale pokud se sázením začínáš, tuhle si nech až napozděj - je to P2P sázkovka a je to složitější).
Být na tvém místě, šel bych do Unibetu, protože ke vkladu €20 dostaneš okamžitě ještě dalších €20 zadarmo a pokud se regneš přes link na mých stránkách, budeš mít ještě tričko zadarmo :wink:

A potom jako další bych doporučil ten Betfair (je to burza sázek - není to přímo sázkovka, ale sázíš proti ostatním lidem), kurzy jsou tam o trošku vyšší, ale musíš se v tom orientovat.
x-sazky.com
Čtenář

Odeslat příspěvekod Ally 10. 9. 2006 11:38

Uvažuji, že si vsadím ve Fortuně. Houby tomu rozumím, tak to naflákám a basta. Blbí prý mívají štěstí. Když jsem si kdysi vsadila poprvé šťastných 10, tak jsem hned vyhrála 500.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 10. 9. 2006 20:44

Zkus :wink: ... jen pár rad, pokud se podle nich řídíš, pokud opravdu chceš dávat nějaké tutovky, nedávej na někoho, kdo má kurz větší jak 1.50 :) ... a nedávej více jak 5 zápasů na tiket :) ... podle tohoto se řídí hodně lidí :) ...

btw: Nedavno jsem si koupil takovou malinkou knížtičku, která mapuje celou anglickou ligu za poslední cca 3 roky :) ... a celkem to vychází :wink: ...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 13. 9. 2006 21:19

Tak jsem vsadila, že Brno namlátí Olomouci (asi nejsem vlastenec, ale když Sigma vyhraje, tak ty vyhozené peníze oželím) a Teplice vyklepnou Spartu. Tak jsem zvědavá.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 13. 9. 2006 23:03

Jsi dala na Teplice? No, Teplicím to také posl. dobou nejde :( ... ale Slavia musí vyhrát, tak na tu bych dal já...
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 14. 9. 2006 04:15

Tak Sparta taky zrovna nezáří. Takže doufám, že se Teplice vybičují k pořádnému výkonu.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 14. 9. 2006 21:16

Muzete mi pomoct? Chci poslat money na Unibet, ale nejak se nevyznam v zahranicnich platbach, mam zadano

Banka: Creditanstalt
Majitel: Firstclear Ltd.
SWIFT / BIC: BKAUATWW
IBAN: AT711100001129594600
a to je vse
pouzivem CS (konkretne servis24) a jeste to po mne chce zemi prijemce a tu neznam a nikde ji nemuzu najit
dal mam zadat jeste nejaky ID, to je to cislo v zavorce pod mym jmenem hned po prihlaseni? A mam ho zadat do kolonky Osobni informace, bohuzel na prikazu mam pouze kolonku Ucel uhrady, je to to samy?
Dik za kazdou radu
Revan
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Bungo 17. 9. 2006 21:22

ally píše:Tak jsem vsadila, že Brno namlátí Olomouci (asi nejsem vlastenec, ale když Sigma vyhraje, tak ty vyhozené peníze oželím) a Teplice vyklepnou Spartu. Tak jsem zvědavá.z/quote]


Tak tiket muzes vyhodit - OLOMOUC - BRNO 1:0 (0:0) - Přišel Hartig a zařídil první vítězství

Ale jinak gratuluju k vyhre "Tveho" tymu ;-)
Excuse me, is this the Society for Asking Stupid Questions ?
Bungo
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod includes 17. 9. 2006 22:01

Jinak, podle mě by ally nevyšly zítra ani ty Teplice, uvidíme :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ally 4. 10. 2006 12:59

Už mi nevyšly tři tikety, kašlu na sázení. Z toho asi nezbohatnu.
~ Proti blbosti i bohové bojují marně. Jan Werich
~ Once upon a time ...
~ Pauza: *11.2.2006 - †10.11.2009
Ally
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Revan 4. 10. 2006 13:52

Ja zacal s ruletou, to je zlatej důl
Revan
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků