Harry Potter a Ohnivý pohár

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Který díl se vám líbil nejvíc?
1. Harry Potter a Kámen mudrců (2001) 11 %  19%  [ 11 ]
2. Harry Potter a Tajemná komnata (2002) 6 %  10%  [ 6 ]
3. Harry Potter a Vězeň z Azkabanu (2004) 13 %  22%  [ 13 ]
4. Harry Potter a Ohnivý pohár (2005) 25 %  43%  [ 25 ]
5. Harry Potter a Fénixův řád (2007) 2 %  3%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 57

Odeslat příspěvekod andels 11. 12. 2005 06:58

...jj na 4 se chystam...3 mi tak trochu pripadala o nicem..2 byla super oproti 1 ale na 4 to nema :mrgreen: Libi se vam Hermiona? :)
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 11. 12. 2005 11:07

V tý 4ce je tam nějakej bál a tam Hermiona vypadá skvěle....
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod andels 11. 12. 2005 11:10

a ja mam to stesti..ze sme se uplne stejne narodili...v ten samy den, vten samy rok, v ten samy mesic ale jestli hodinu to nevim ale ja se narodil o pulnoci a pet minut :mrgreen:
andels
Nadšenec

Odeslat příspěvekod includes 11. 12. 2005 11:24

To bude osud !!!
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 12. 12. 2005 19:27

Hmm ... vypada jako vzdycky, az na to ze je starsi. K filmu, nerekl bych ze stoji za prd, ale v prve rade reknu ze trojak byla lepsi, reknu proc byla 4 horsi. Jednak 4. kniha ma cca 600 stránek, a to co tam je se nedá vtěsnat do 180 minut. Film se mi líbil, ale zajímalo by mě jak na tom byli ti, co knihu necetly, no tak je asi tak vse :))
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 13. 12. 2005 16:37

Jirk4: Nechápu tě... je jasný že je hodně děje vypuštěno, sedmihodinový film by leckoho odradil... možná je to na tebe moc temný :))
Protože scény na Mistrovství byly opravdu hodně syrový a docela i hororový a přesně to co jsem od pořádného Potterovského filmu chtěl, po nablýskaný pohádce v prvních dvou dílech už ani nevzdechnu... Celkově je film syrovější než předešlé díly, v třetím ještě byla atmosféra pořád taková kouzelná (neříkám že pohádková) ale tady už jde do tuhýho... 4. díl můžu jen chválit
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 13. 12. 2005 20:32

Ja se na nej chystam...
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 13. 12. 2005 23:39

Inak som sa docital, ze 4ka mala byt dvojdielna (nieco ako matrix 2 a 3, ze mali byt mesiac - dva po sebe v kine), ale ze sa setrilo nakladmi nakoniec..
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Samuel Gordon 14. 12. 2005 14:15

Konecne na neho o vikendu asi pojedu do kina, tak potom zhodnotim...
MacBook 13" Late 2008 :: Core 2 Duo 2GHz :: 4GB 1067MHz DDR3 :: nVidia GeForce 9400M 256MB :: Intel 320 120GB SSD :: WD Black 320GB HDD :: Mac OS X 10.7 Lion
Samuel Gordon
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 14. 12. 2005 16:56

hot_spot píše:Jirk4: Nechápu tě... je jasný že je hodně děje vypuštěno, sedmihodinový film by leckoho odradil... možná je to na tebe moc temný :))
Protože scény na Mistrovství byly opravdu hodně syrový a docela i hororový a přesně to co jsem od pořádného Potterovského filmu chtěl, po nablýskaný pohádce v prvních dvou dílech už ani nevzdechnu... Celkově je film syrovější než předešlé díly, v třetím ještě byla atmosféra pořád taková kouzelná (neříkám že pohádková) ale tady už jde do tuhýho... 4. díl můžu jen chválit
Naposledy upravil Jirk4 dne 14. 12. 2005 16:57, celkově upraveno 1
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 12. 2005 16:56

Zkonkrétni... co se ti na tom třetím víc líbilo?
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 14. 12. 2005 18:15

Celkově, zpracování, prostě kniha byl kratší a ten film je takový .. lepší... U čtyřky je všechno hned, dá se to pochopit kvůli délce knihy, prtsě jako celek, na nějaký konkrétní věci si moc nevzpomenu.
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod hotspot 14. 12. 2005 19:22

Tak to jsem tě fakt nepochopil...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ConPower 18. 12. 2005 19:23

Včera jsem na tom byl v kinestaru a naprosto supéér!! Mnohem lepší než trojka :wink: . Některé scény byly fakt úžasné, bylo to takové, jakby do posledního detailu.. Móc se mi líbilo, jak byl ten stadion na tom MS ve famfrpálu, ty triky před tím a vůbec, celá aréna, ten skřítek od Irů nebo Viktor Krum :mrgreen: . Hodně mě zaujaly takové, jak bych to nazval, ty "tance hostů" - holky z Krásnohůlek a typci z Kruvalu :) . (BTW celkem sranda byla, jak Hagrid balil Madame Maxime :D .) Hodně se mi líbilo provedení prvního úkolu (ten s tím drakem), možná to bylo až příliš zdlouhavé, ale napínavé do posledního konce. Druhý úkol byl taky pěkný, tam mě zaujaly ty "vodní tribuny" (já vím, prkotina, ale mi se to líbilo). Byly tam fakt zajímavé triky, pod tou vodou. Tomu sice předcházela jedna věc, která je v knížce trochu jinak (žaberník obstaral Dobby, ne Neville), ale v poho. Poslední úkol byl trochu temný a říkal jsem si, že je trochu škoda, že naukázali, jak tam Harry bojuje aspoň s nějakou potvorou (třeba bubákem alias mozkomorem). Potom ke konci, jak se Voldemort vrátil to bylo hodně zajímavé. Nebudu vám nic nalhávat, ale jak tam zabil toho Cedrika, tak jsem se rozbrečel.. Fakt to bylo dobře udělané. Hermiona byla na plesu celkem fakt kočena, ale Elisha to prostě pořád není :) .

Abych to zhodnotil, film se mi líbil naprosto, všem, kteří váhají, doporučuju. Jděte radši do nějakého lepšího kina, protože tím se zážitek ještě prohloubí.

Ohnivý pohár nejlepší, Tajemná Komnata a Vězeň z Azkabanu asi na stejné úrovni a Kámen Mudrců poslední. Líbily se mi ale všechny.
ConPower
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Vortex 19. 12. 2005 11:24

1. a 2. díl byly takový dětský a jak tu čumim na tu diskuzi, tak se divim že sem vám to nelíbilo :-P trojka a čtyřka se mi líbily obě, ale u čtyřky mě našttvalo zkrácení famfrpálovýho zápasu, to fakt byla sviňárna..... SNB RuleZZ
Moře bez vln nevychová zkušené námořníky.
Vortex
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků