Zranili jste se při sportu?

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Stormi 26. 11. 2005 18:12

Mno tak nějaký ty výroný..... naraženiny.... parkrat nataženej sval a teď mám problemy s kolenem asi budu muset na operaci :( a to je mi teprve 15!
Nokia 3310--SonyEricsson T300--Siemens CF62-- K750i--Nokia 6300 & Sony Ericsson M600i--?
No MONEY, no FUNNY...
Vtáťa

Koupím Motorolu RAZR V3 nabídky via SZ ;)
Stormi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radoch (novy) 26. 11. 2005 21:49

2Pix píše:na kole sem si ublizil snad jeste vic nez si muz dokaze ublizit... ono narazit si jajca je sice neprijemna bolest .. ale jeste neprijemnejsi je tuknout se do ty kosti co je nad (jak se jmenuje ?) a je jedno jestli ste chlap nebo zenska - bolest je to ultimatni a hlavne to strasne rado dostava modrinu :-D

ajaj, nabod jsem se na ztočený řidítko kousek nad .... au, i vzpominka po vic jak 10 letech boli (jeste tam mam obisk od "parohu"), krom toho ze jsem se sedrel o sutry, spad do kopriv, pak najel do beiciho kluciny a nakonec do mel najelo dite na kole ... uzasny den
radoch (novy)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod radoch (novy) 26. 11. 2005 21:53

plavani ... kdenic tunic extravlna a sup na skalisko, ani ploutve nezachranily
kolo ... dost nad 70km/h plavmo v lese pres riditka (asi)
fotbal ... pry vyron nartu - uzasna libustka, kdy povolily vsechny kustky s nadhernym krupnutim, ze se vsichni zastavili
hokej ... zasekly nuz protihrace v kosti, zakously protihrac do my hlavy (a byl o hlavu mensi!)
padani ... malem sem umrel strachy
lezeni ... to samy
holt jsem prisel na to, ze zas tak dobrej nejsem, ale furt me to bavi :)))
radoch (novy)
Návštěvník

Odeslat příspěvekod š.ť.á.p.i 27. 11. 2005 11:26

Ja jsem se jeste nikdy nastesti pri sportu nezranil.. jenom odreniny..
nokia 5110,3310,3510i,philips530,alcatel756, nokia n-gage,6230i,6630,6233,N73ME,6500slide,N78, 5530xm, 5800xm, C7, lumia 820, LG G Flex2, honor 9, huawei nova 5T
š.ť.á.p.i
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Polo21 6. 12. 2005 09:06

ja som mal vseliake mozne urazy, sice som nikdy nemal nic zlomene ale dost som si toho uzil a vytrpel; narazene prsty na rukach na nohach, zapestia, vytknute clenky, roztrhnute obocie, natiahnute slachy a svaly, odreniny z bicykla, a naposledy som si natrhol predny krizovy vaz v lavom kolene, kvoli tomuto zraneniu som uz musel absolvovat operaciu
Polo21
Čtenář

Odeslat příspěvekod Alejandro Peréz 6. 12. 2005 14:49

třeba teď o prázdninách, chtěl jsem si zkusit downhill na kole z ještědu dolů a pak jsem si na něj 1,5 měsíce nesed kvůli zlomenýmu zápěstí.. :(
Alejandro Peréz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SDR 6. 12. 2005 16:35

Mě se stala libová věc... asi před měsícem jsem chtěl nakopnout míč, ale protihráč se ho snažil ještě na poslední chvíli získat a tak sem nakop jeho nohu... šílená věc, ještě teď mě to bolí když někdy vystřelim. Nepřeju zažít.
SDR
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 6. 12. 2005 21:16

jj....to znam.Ještě když ten spoluhráč má kolíky...to je ale bolest!
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rada_losik 7. 12. 2005 09:24

Jo dobrý jednou jsem hrál vodní ragby a měl jsem otřes mozku a zlomený malíček.

Jinak neljepší zlomeninu jsem měl když jsem hrál schovku to jsem si nalomil malíček o lavučku :D
rada_losik
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spam_Perla3393 30. 1. 2006 16:59

IcemanCZ píše:Ja mel tu ruku zlomenou jednou jinak nic ale porad to cejtim kdyz treba taham pytel cementu nebo neco tezkeho tak je to proste citit.


Lol, okay i get it now.
spam_Perla3393
Čtenář

Odeslat příspěvekod Narcissus 30. 1. 2006 17:23

Malkovich píše:Jo ta štangle je výborná věc.Když se při šlapání na kole postavíte do šlapek a pak se Vám smekne noha...jojojoj to to bolí :lol:-/quote]

No jo, máte mít espédéčka... 8) :)

Zásadně nesportuju, jen jezdím na kole. A tomu nemůžu říkat sport, protože bych okamžitě přestal. Jel jsem v noci v úzké uličce na kole a v 30km/h se mi do cesty postavil patník. Byl jsem odvezen s otřesem mozku do nemocnice. A protože nesportuju, je to všechno, co se mi za celý život stalo.
Moje sestřenka hrála profesionálně basket, byla kdysi i v časopise, a dopadla tak, že rok a něco nosila jakési kovové strojky na kolenech.
Sportem ku zdraví - sedí.
Nemám rád angličtinu v podpisech. Nestyďte se za svůj jazyk...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andy 30. 1. 2006 18:28

Mne sa nikdy nič nestalo, to asi preto, že nie som športový typ. Jazdím dosť na bicykli, to je taký pseudošport, zopár krát som sa zdrbal, ale vždy to skončilo maximálne pri odretých kolenách.. :-)
Andy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 31. 1. 2006 21:10

Já si při pádu z kola zlomil ruku (asi před 10 lety) a předloni jsem si při fotbale zlomil prst :-/
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jirk4 2. 2. 2006 17:03

Zrovna dneska jeden spoluzak drsne uklouzl na lede kdyz pred nekym zdrhal, mel uplne prodreny rifl a koleno odreny hodne do masa. Fuj. Jinak já jsem jednou zničil přední kolo, ulomil vidlicu, a nic se mi nestalo (divný) - čelní náraz s jiným kolem :)
I reject your reality and substitute my own. - Adam Savage
Jirk4
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Dandy 2. 2. 2006 21:30

Loni pri fotbale sem si zlomil predni zub.
Nejzajimavejsi zraneni kamaradu byli asi: Zlomenina kotniku, nakopnuty ledviny nebo zastaveni se o sloup pri jizde na kole.
Čeho se na nás dopustí druzí, s tím už se nějak vyrovnáme. Horší je to s tím, čeho jsme se na sobě dopustili sami.
Francois de la Rochefoucauld
Dandy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků