Pozdni prichod a vymluva

Podmínky pro práci, vztahy se zaměstnavateli, platy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod unknown 28. 9. 2005 21:12

ja mam dve vymluvy:
1) ujel mi eskalator
2) indiani vytrhali koleje (teda pokud jezdis vlakem, tramvaji nebo treba metrem a sef/ucitel to vi) :wink:
7,46 kg/hp
unknown
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 28. 9. 2005 21:16

staci rict, ze bylo takove teplo, ze molekuly v asfaltu se znacne rozkmitaly, cimz se asfalt prodlouzil a tedy i cesta:)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 28. 9. 2005 21:20

"No ved poznas to, ked na to dostane baba rano chut.." :lol:
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod p0etrik 29. 9. 2005 20:42

Nekdy neni rict pravdu to nejlepsi, protoze to muze znit pekne blbe. Kdyz jsem chodil na vejsku, povedly se mi dve takove.

1) Ja: Omlouvam se, ale sly me popredu hodinky.
On: Kdyz vam sly popredu, tak byste mel prijit snad driv a ne pozdeji.
Ja: Z pokoje jsem odesel podle presnych hodin v pocitaci. Vylezl jsem z baraku, podival jsem se na hodinky a zjistil jsem, ze uz je pozde na to, abych stihl autobus. Proto jsem se vratil. Tohle se opakovalo jeste jednou, nez jsem prisel na to, ze mi to jde blbe.

2) Myslel jsem, ze laborator zacina v 15:40, ale zacinala uz v 15:20. Dorazil jsem zhruba v 15:30.

Ja: Omlouvam se, spletl jsem to, myslel jsem ze je to az na 15:40.
On: To je ale zajimave, tak proc jste teda prisel v 15:30, kdyz jste si myslel, ze to zacina az ve 40?
Ja: Protoze jsem nechtel prijit pozde, tak jsem sel radsi driv abych mel rezervu.

A pak rikejte pravdu. :D
p0etrik
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 1. 10. 2005 20:47

Vymluvy nepouzivam
Proste reknu pricinu je fakt ze jsem vetsinou vsude vcas
vymluvy pouzivam obcas kdyz se me nekam nechce.... :-)
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 12. 10. 2005 16:10

no ja kdyz jsem prisel pozde do vyucovani, tak jsem se omlouval tim, ze jsem musel jit jeste koupit skolnikovi rum.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 13. 10. 2005 12:29

Když přijdu pozdě tak si posunu pracovní dobu podle pravidla o kolik minut přijdu později o tolik minut odcházím dříve.
Ale většinou nezaspávám, spíš zapomínám odejít z práce domů.
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 13. 10. 2005 12:35

Tak u me zalezi na jaky predmet prijdu pozde.. Vetsinou to skousnou a nicmi nereknou...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sicco001 25. 11. 2005 11:23

Opravdu se někdy pravda nedá říct. Na škole me taky nezbaštili (a byla to pravda), že v autobuse chcípnul pes. Řidiči někdo řekl že je v autobuse mrtvej pes. Řidič se šel podívat. Majitel psa nikde, tak volal cysílačkou co má dělat a nakonec ho vynesl na trávník vedle silnice a jel dál. Zpoždění 15-20min.
Tohle zkuste někde říct a budete za blba. To je lepší říct že jsem zaspal.
Sicco001

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 11. 2005 13:41

mam hodne vymluv - podle aktualniho pocasi, podle aktualniho rozpolozeni mejch nervu a podle kdo me odchtne se slovama "tak co to bude tentokrat" :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Anonymni 25. 11. 2005 13:49

celkem se mi dari pouzivat strevni problemy, rict ze jako vecere jatra na rostu s hranolkama a tatarkou nebyl moc dobry napad :) ;)
Anonymni

Odeslat příspěvekod Honzat 25. 11. 2005 19:37

Když přijdu pozdě do školy, vždycky zabere kolona případně kontrola od nepříčetného policisty. Ale raději to moc nedělám, přece jen to je už nápadný :)
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 11. 2005 20:22

mnooo potom co sem si namontoval na cumak tri pary pridavnejch dalek ... tak sem zvedavej co na to rekne prvni policajt :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Wir-jin 1. 12. 2005 23:21

U nás ve škole (když jsem byl ještě student) jsme měli jednoho učitele a ten byl z Lanžhota (vesnička neboli stát ve státě - jížní moravané jistě znají) a k němu přišlo do hodiny pozdě asi 6 lidí s brutální výmluvou: Pane učiteli omluvte nás ale vlak pichl kolo a tak jsme pomáhali nasazovat rezervu...učitel: (naprosto vážně) dobrá sedněte si...a normálně pokračovala výuka...
One of Djs Affair project
Siemens C35i->ME45->M55->S75->SE W880i->HTC HD2->HTC 8S->Lumia 925
HTC HD2 (Leo) Segal - Těžko ho zabít
Wir-jin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 2. 12. 2005 00:42

Ten učitel má asi smysl pro humor,co??? :)
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků