České komedie

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod JendaLinda 24. 6. 2005 11:20

adams píše:A kde máte Pelíšky?k/quote]

Jj, Pelíšky jsou super :mrgreen:
JendaLinda
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Agent 29. 6. 2005 19:12

Dobré byly komedie s L. Sobotou nebo s jinými v té době nebo *****šigutntag, ale ty poslední (kromě Snowboarďáků) nestojí za nic. Všiměte si, že se všude neustále šeptá a je tam úplně mizerná hudba, což rapidně snižuje hodnotu filmů. A také jsou strašně procítěné a dramatické (a nudné) scény.
Ale na druhou stranu české seriály jdou nahoru. Začalo to Pojišťovnou štěstí, Redakcí nebo On je žena. Ne že bych zrovna tohle sledoval, ale čistě z kvalitativního hlediska.
Motorola T180, Siemens C35i, A35, A50, Nokia 3330, 6300, N73, E52, Sony Ericsson T630, K700i, Samsung Z300
Agent
Čtenář

Odeslat příspěvekod adams 29. 6. 2005 19:28

No, tak u seriálů mám přesně opačný pocit. Ale fakt je, že třeba letitým "Novákům" se v tomto ohledu máloco vyrovná.

A zrovna seriál On je žena je tak pitomý, že si toho i herci všimli.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fran_klin (novy) 30. 6. 2005 16:02

Já úplně žeru filmy, na kterých se podílel pan Svěrák...Kulový blesk, Jára Cimrman ležcí spící...snad jen Akumulátor 1 byl trochu úlet
fran_klin (novy)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 20. 7. 2005 10:21

Pelíšky jsou best..........
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anik 29. 10. 2005 13:41

A co takhle Roman pro zeny? ten se mi mooc libi a samozrejme Pelisky
Samsung Galaxy S23
Anik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hondaq 29. 10. 2005 13:48

moje nejoblíbenější je poněkud starší komedie U pokladny stál ... mužu na to koukat pořád dokola a furt se směju :) ty hlášky nemaj chybu...
Válka je mír. Svoboda je otroctví. Nevědomost je síla...
Hondaq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 19. 11. 2005 17:46

Mně se líběj kompletně taknějak český komedie... ale best mi připadaj české pohádkové seriály: arabela, křeček v kleci apod.
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prochy 19. 11. 2005 18:46

Hondaq píše:moje nejoblíbenější je poněkud starší komedie U pokladny stál ... mužu na to koukat pořád dokola a furt se směju :) ty hlášky nemaj chybu...n/quote]

S Burianem je hodne moc dobrych filmu, byl to vytecny komik... V nedavne dobe jsem o5 videl v televizi "To neznate Hadimrsku" a rezal jsem se skoro celej film :mrgreen:
Prochy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 19. 11. 2005 23:45

Když se chci bavit, tak mám radši divadlo... (hrdý budžes, cimrmani, sluha dvou pánů, s pidlou v zádech)
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rada_losik 25. 11. 2005 21:44

České komedie mají dobré fóry ale bohužel v 1,5 nebo 2 hodinách je toho málo :cry:

Třebas pěkný scénky jsou jak Dušek zazvoní a bouche mu byt a sousedi, nebo kolemdoucí na něj koukají a on na ne zařve že si zapomněl klíče :D

A takových krátkých scének je strašně málo. Třebas jsem si myslel že bude dobrý film Pánská jízda ale to byla taková NUDA že nevím jak to mohli natočit!!!

Ale co už cvičením možná dostanou scénaristé a režiséři k dokonalím komediím kde nebude čekat půl filmu na dobrou scénu :wink:
Přesně jak pravilo staré proroctví :D
rada_losik
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 25. 11. 2005 21:49

Já si je osobně dělím na tři typy:

1) Skvosty typu Pelíšky, Pupendo, Horem pádem
2) Masová zábava, př. Kameňák a Slunce seno
3) Absolutně nejhorší pakárny které vznikly úplně zbytečně - Byl jednou jeden polda, Jak ukrást Dagmaru - omfg
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 11. 2005 21:56

Pupendo bylo hodne slaby oproti Peliskum ... cesi narozdil od nekterejch US reziseru neumi tocit pokracovani, aby z toho nevypadla totalni blbost :-)

Horem Padem sem dokoukal .. a nejak mi usla pointa toho filmu ... tak sem to videl asi trikrat a nenasel sem v tom zadnou hlubsi myslenku .. pripadalo mi to jako soucast nejaky telenovely :-D ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod hotspot 25. 11. 2005 21:58

Pupendo bylo takový umírněnější a ne tak tragický jako Pelíšky... není to pokračování ;) a nevím proč je to podle tebe totální blbost, viděl jsi to vůbec?

Mimochodem Horem pádem jsem neviděl zas já :oops: jenom jsem soudil podle hodnocení a Českých Lvů...
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 25. 11. 2005 22:09

oboje mam na DVD a nekolikrat sem to videl ... pokracovani ve smyslu "tak to zase zkusime na stejny tema" ... (napr "velmi nebezpecne znamosti 1-3" - US pseudotrilogie)

tak nesud neco co si nevidel ! :-D

jak si prisel na to ze sem pupendo nevidel ? :-D ... prave protoze mne zajimalo co z toho pani udelaj, tak sem to shlidnul - ten film postradal neco jako "myslenku" - to "probijeni se komunismem" se jim trosku nezdarilo, nenasly ten spravnej stred mezi recesi, komedii, realitou a emocema, samozrejme nechci hanit herecky vykony - ty byly uzasny (hlavne Duskovy excesy, jak narazi na kamaradstvi s Bedou a na to ze je vlastne ve strane), spis ten scenar stal za zlamanou gresly a to sebelepsi herecka kombinace nespravi :-) ...

Pelisky byla prvotina, tam zazarila podle mne absolutni spicka divadelni a herecky sceny. Vetsina mladsich to ohodnotila jako silenou komedii, ale mne to spis prislo "vtipnou formou popsana smutna kapitola nasich zivotu", prirovnal bych to k porevolucnim hitum jako byla Obecna skola a muzikaly "Sakali leta" a "Kour" ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků