Pánové - uhodili byste ženu?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Fido+ 19. 11. 2005 19:04

V sebeobrane urcite jinak ne. Ovsem jak uz tu nekdo zminil, nahoda je blbec. Muzu se treba zrovna po necem otacet a nechtene ji prastim loktem. Rozhodne ale nepujde o umysl.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 19. 11. 2005 19:20

Ženu ne,ale není to tak dlouho co dcera dostala lepáka za drzost :hm
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 19. 11. 2005 19:24

2Malkovich: To jeste jde (vychova musi bejt).. Ale uz ne jako pestni souboj u iwi..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Master74 19. 11. 2005 20:05

adams napsal:
Stačí, aby se trochu zvedla hladina adrenalinu a člověk začne uvažovat jinak, než při surfování na pauze. /quote]

Souhlasím s kolegou Adamsem,já taky patřím mezi ty co by nikdy ženu neuhodily,ale když si představím jak přijdu domů a na posteli si to rozdává má ženská s nějakým typem,tak fakt nevím,jak bych se v tý situaci zachoval,nebo teda spíš nechci vědet,takovýhle věci se ale bohužel stáváj a sebeovládání jde v tu chvíli stranou...
Doufám že se mi to nikdy nestane ;)
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 19. 11. 2005 20:06

ženu bych neuhodil; ale u blbé intrikánské krávy, která by mi lhala do očí, podváděla a nevím co ještě si nejsem úplně jistej, jestli bych se ovládl
pak bych toho ale litoval určitě
2iwi: pověz nám, jak jsi k tomu přišla! (jsem zvědavej, sory)
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 19. 11. 2005 20:32

keane: tenhle thread nebyl zalozen proto, abych tu predvadela jizvy z bojiste, ale jako pruzkum... takze jestli te zajima, jak se bijou holky, napis mi SZ nebo na ICQ ;)
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 19. 11. 2005 20:57

Ale když nad tím tak přemýšlím,tak třeba ženská která se tahá s chlapama, chlastá,vysedává v hospodě místo toho,aby se starala o děti,tak by si asi nic jinýho nezasloužila,než ji preventívně 3x denně řezat ne :?: :mrgreen:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zelik 19. 11. 2005 20:59

Malkovich:To už neni ženská,ale děvk* :mrgreen:
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Malkovich 19. 11. 2005 21:03

Tak v tom případě řezat 6x denně. :mrgreen:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 11. 2005 23:01

s klidnym svedomim a bez mrknuti oka ... chcete rovnopravnost - dostanete ji v plnym podani ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Grammator 20. 11. 2005 00:33

V sebeobraně i zabít... Nebo kdybych viděl ženskou co týrá dítě či zvíre, tak ji taky vemu po hlavě motykou.
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Paul_Wayne 20. 11. 2005 01:34

Zenu nikdy (totiz do obliceje,leda tak ji zpacifikovat,v extremnim pripade podrazit nohy bo jak).Otazka zni-jak casto se iwi povazuje za zenu a kdy za hermafrodita :wink: ?
Pokud se mi chces pochlubit,ja si to taky rad poslechnu...
Lepší houby v hrsti jak auto na střeše...
Paul_Wayne
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 20. 11. 2005 03:24

2Pix píše:s klidnym svedomim a bez mrknuti oka ... chcete rovnopravnost - dostanete ji v plnym podani ...

Občas mne to taky napadá, i přes boj o rovnoprávnost vidím stále málo žen na vojně, u CNC strojů (vlastně i u klasiky), za pákami bagrů, u hasičů atd. :mrgreen:.

Nesesypejte se na mě hned, děkuji :wink:.
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 20. 11. 2005 05:45

Master74 píše:...takovýhle věci se ale bohužel stáváj a sebeovládání jde v tu chvíli stranou...t/quote]

preto sa to vola sebaovladanie, nie?

nie je taky dovod, aby som to spravil.
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod AndrewJ 20. 11. 2005 16:28

řekl bych, že ne... ale nemůžu, když jsme se s bývalou hádali, tak to byly občas drsné bitky... ale rovnocenné... ona uměla být pěkně ostrá, když byla naštvaná
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků