Pánové - uhodili byste ženu?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod iwigirl 19. 11. 2005 14:42

od pondělí mám roztlučenou pusu a monokla, dostala jsem plnou parou pěstí(chlapec to pak také neměl lehké).
A tak se vás ptám- udělali byste to- ať už z jakéhokoliv důvodu? V opilosti, v zuřivosti, jen tak?
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hotspot 19. 11. 2005 14:48

Nikdy, je to důkaz slabosti. 8)
"It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt." - Mark Twain
hotspot
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 19. 11. 2005 14:53

Já bych si spíše vybral slovní bitku :mrgreen:.
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 19. 11. 2005 15:30

Neudelal, prijde mi to ubohe, mlatit zeny...parkrat sem uz nektere (sestre) malem natahl, ale neudelal sem to, sem si rekl, nebudu te prece mlatit a pokracovala slovni bitka :D
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod christian 19. 11. 2005 15:49

To ja jsem se taky musel krotit abych sestricce nenakopal.. Ale jeste jsem to nikdy neudelal a doufam, ze to neudelam...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 19. 11. 2005 15:50

takto, keby ta zena bola +- rovnako silna ako ja, opakovane by namna bezdovodne utocila, branil by som sa adekvatne. inak samozrejme nie.

edit:
zeny su rovnocenne muzom, takze sa mozu tlct rovnako ako chlapi :)
Naposledy upravil a dne 29. 6. 2006 16:28, celkově upraveno 1
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Byte 19. 11. 2005 16:41

zensky se nemlatej v zadnym pripade ani stavu, ale toho cloveka co by to udelal bych asi zatlouk do zeme.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adams 19. 11. 2005 16:49

Za normálních okolností bych neuhodil ani chlapa. Všem silákům, co by nikdy.. vše záleží jen na okolnostech.

Stačí, aby se trochu zvedla hladina adrenalinu a člověk začne uvažovat jinak, než při surfování na pauze.
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Davpe 19. 11. 2005 17:10

v sebeobraně urcite.za jinych okolnosti ne.
Davpe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kodl 19. 11. 2005 17:12

Nikdy jsem to neudelal, a doufam, ze to nikdy neudelam! Nechapu jak muze chlap prastit holku. teda jestli to neni cikanka co mi prave vytahuje z kapsy penezenku :x Ale jinak chlap kterej dokaze zenu uhodit potrebuje zatlouct do zeme!
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 19. 11. 2005 17:21

"Nechapu jak muze chlap prastit holku. teda jestli to neni cikanka co mi prave vytahuje z kapsy penezenku"

fakt dobra hlaska :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Zelik 19. 11. 2005 18:03

Kdyby bylo nejhůř tak jí třeba i zabiju :D ,ale samozřejmě kdybych si to s ní rozdával jeden na jednoho,myslim tim nějakou rvačku...prostě kdyby mě chtěla ona zabít :D
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod atomwafe 19. 11. 2005 18:27

asi jak uz tady bylo receno v sebeobrane, kdyz by mi hrozilo realny nebezpeci :)
1+1=2
atomwafe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Prochy 19. 11. 2005 18:39

Kdyz jde o zivot, bontom jde stranou a na radu prichazeji instinkty, zena, ne zena...
Zenu bych byl asi schopnej uhodit pouze v sebeobrane, normalne asi ne... I kdyz nahoda je blbec ;), priplete se do rany a je vypalovano..
Prochy
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Grammator 19. 11. 2005 18:50

Jediný koho mlátím je sestra... a kdybch náhodou nějakou slečnu flákl po hlavě, asi bych si to nikdy neodpustil a zatloukl bych se do země... :D
Na životě miluju hlavně tu rozmanitost... každý den mě nasere někdo jiný.
a šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Jak se vyhnout smrti? Nežít!
Inteligence je omezená, debilita ne...
Grammator
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků