věkový rozdíl ve vztahu

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Master74 31. 10. 2005 22:19

Dobře,ale 15 je hrozne malo,nerekl bych 18 a vic,no dobre,ale 15 fakt ne
Směj se, svět se bude smát s tebou.Plač a budeš plakat sám.
Laugh and the world Laughs with you.Weep and you weep alone.
Useora, onsesangi neowa hamkke useul keosida.Ureora, neo honja ul keosida.
Master74
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod keane 31. 10. 2005 23:17

15 A 31?????? to jsem opravdu nečekal, co se tady všechno nedovím:-) V 18 tě nechala, protože jsi už byl moc starej?:-)
Melancholickým se člověk stává, když o životě přemýšlí – cynickým, když vidí, jak se s ním většina lidí vypořádává.
keane
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Honzat 1. 11. 2005 06:04

Ne já ji nechal, protože jsem zjistil, že "pí*hala" s jiným, tak to mě opravdu naštvalo, kdyby to řekla, možná bych byl naštvanej, ale že se to dozvím později od někoho jiného, to mě štve daleko více. A je s ním těhotná :? , ale už jsem to přežil 8) , dost dlouho jsem ji neviděl..
Má partnera cca o 3 roky mladšího než je její věk :pozor2 , takže pedofilie asi ne :wink: .
X100? E700? problémy s firmware, jiný softwareový problém? V tom případě mi napište PM
Honzat
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 1. 11. 2005 11:06

Honzat píše:Asi na mě budete koukat jako na vola :hm , když jsem se v 15 zamiloval do 31 letý ženský co??? A že jsem s ní chodil téměř 3 roky :!:-/quote]
Hele já určitě ne :) Mám to trošku podobný, jsme spolu rok a půl 8)
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 1. 11. 2005 11:09

2Pix píše:jak na to kouka okoli ? ... zalezi na tom na koho se narazi .. bud na puritansky idjoty nebo na pohodovy lidi co vi ze se zije jenom jednou ;-) ...
Vypadá to že máš taky nějaký zkušenosti co??? Mluvíš hodně rozumně, okolí neokolí je to s ní super a když mi někdo řekne že jsem debil, že s ní chodím,tak mi to nevadí, říkám si že závidí :lol:
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 1. 11. 2005 11:46

zavidi.. jen to maskujou opovrzenim :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 11. 2005 12:11

Já jsem se starší ženskou zažil jen jednorázovou akci... A už nikdy více... z takové nenasytné samice bych se asi zbláznil... ne, výrazně starší ženskou už nikdy...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _peper 1. 11. 2005 13:28

Asi už do toho znova taky nepůjdu :) Ale s tou nenasytnou sanicí máš trochu pravdu, možná trochu víc ;) A to je právě super ne??? :D Nemusíš se doprošovat. Navíc ohledně sexu si nemůžu vůbec stěžovat, to je bezchybný!!!
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 1. 11. 2005 13:37

true true .. sex je spickovej....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod AndrewJ 1. 11. 2005 13:37

Nevím.. na mě to bylo už moc...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tom-cz 1. 11. 2005 13:41

Teď jsem s jednou babou, je o 10 let starší, párkrát jsme spolu byli, je to moc pěkný, rozumíme si. Ale bydlíme 100km od sebe, tak jsem zvědavej kam se to bude ubírat. Nejen vzhledem k vzdálenosti ale i k tomu věkovýmu rozdílu (a k tomu že je vdaná :twisted: )
tom-cz
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 1. 11. 2005 13:42

tom-cz .. ke spatnymu konci pokud do toho das city .... k dobrymu pokud pujde jen o odreagovani :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod tom-cz 1. 11. 2005 13:48

hlavně záleží na ní. s manželem jí to moc neklape ale na rozvod to zatím nevypadá :?
tom-cz
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 1. 11. 2005 13:49

hehe ... never ji ani slovo ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod tom-cz 1. 11. 2005 13:52

s tím že jí to doma neklape vím z více zdrojů. stejně asi bude nejlepší aby to zůstalo tak jak je:jenom se odreagovat.
tom-cz
Čtenář
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků