Paranormální jevy

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Tukatkat 12. 6. 2005 10:48

Už jste někdy někdo viděl něco nenormálního, o čem si myslíte že to možná byla jenom Vaše fantazie a nikdo Vám nevěří :?: :?:
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 12. 6. 2005 10:51

ja som videl ufo (to hovorim uplne vazne), ale nikto mi samozrejmne neveri.
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tukatkat 12. 6. 2005 11:02

To je zajímavý. A blikalo?
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 12. 6. 2005 11:04

neblikalo nic. nepoviem viac, mohli by ma vdaka tomu identifikovat :)

poviem iba tolko, ze presne to iste som videl o niekolko rokov(5-7) na discovery channel.
Naposledy upravil a dne 15. 10. 2005 19:50, celkově upraveno 1
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod S-Tony 12. 6. 2005 12:29

Já jsem taky viděl UFO.
Alé tím nemyslím létající talíř, ale UFO (neidentifikovatelný letájící objekt) :wink:
Letělo to, svítílo a nevím co to bylo. Vypadalo to jak letící doutník.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 12. 6. 2005 15:10

Hmm. Ja nevidel zatim nikdy nic. :(
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 12. 6. 2005 16:44

No řekl bych, že se občas na fóru objevují
paranormální otázky a odpovědi... :D
Jinak, když procházím večer kolem rozsvícené
pouliční lampy, tak občas zhasne...už se mi to
stalo několikrát... :( Je to paranormalita? :D
Moje babička taky viděla UFO...
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fido+ 12. 6. 2005 16:59

To se mi stava bezne. Ovsem aby v tom bylo neco paranormalniho tak by musela zhasnout uplne kazda kolem ktere projdes a to se urcite nestava.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 12. 6. 2005 17:29

Já viděl jednou když jsem šel v noci na záchod a pak do kuchyně napít se, kouknu z vokna a venku byl takovej fialovej mrak, byla tma ale díky nákym lampám sem ten fialovej mrak viděl. Asi za týden jsem si na to zpomněl a řikám to kámošov, bydlí asi 500 metrů ode mě. Začla jsem jenom s tim mrakem a datum a zruba hodinu řek zcela přesně. Asi o pul roku pozdějc jsem viděl nějakej dokument, kde o tom ěnco řikali, ale za boha nevim co...:-)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mbing 13. 6. 2005 19:40

To nejspíš bude rožhavování výbojky veřejného osvětlení se špatným barevným podáním. :-)
Naposledy upravil mbing dne 21. 7. 2005 13:07, celkově upraveno 1
Nemám problémy s alkoholem, mám problémy bez něj.
mbing
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Heady 20. 7. 2005 18:26

ja zazivam jeden paranormalny jav dost casto a uz ma to fakt hneva. stava sa to v mojej izbe, cize tu pri kompe. hlavne ked sa ucim.
tak citam si knihu, je uuplne ticho, pol metra napravo odo mna je stena, na ktorej pri pripevnena policka s knihami a casopismi a zrazu tam volaco suchoce. hned ako sa obzriem, tak to prestane. stane sa to aj viackrat za sebou, ked cumim na to miesto, tak vtedy to je ticho. ked som chytil nervy, tak som zatvoril vsetky okna, a dvere (aby nebol prievan), vsetko co sa mohlo samo hybat som dal prec, ale ono to pokracovalo, tak som potom dal vsetky casaky prec, ale aj tak...doteraz neviem, ze co to je :(
Keby aspon 1 z 1 000 slnk malo planetu, keby aspon 1 z 1 000 planet ma zivot a keby aspon 1 z 1 000 zivotov bol zivot inteligentny, tak su vo vesmire miliony inteligentnych zivotov !!!
Heady
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ozzycek 24. 7. 2005 19:46

Heady píše:ja zazivam jeden paranormalny jav dost casto a uz ma to fakt hneva. stava sa to v mojej izbe, cize tu pri kompe. hlavne ked sa ucim.
tak citam si knihu, je uuplne ticho, pol metra napravo odo mna je stena, na ktorej pri pripevnena policka s knihami a casopismi a zrazu tam volaco suchoce. hned ako sa obzriem, tak to prestane. stane sa to aj viackrat za sebou, ked cumim na to miesto, tak vtedy to je ticho. ked som chytil nervy, tak som zatvoril vsetky okna, a dvere (aby nebol prievan), vsetko co sa mohlo samo hybat som dal prec, ale ono to pokracovalo, tak som potom dal vsetky casaky prec, ale aj tak...doteraz neviem, ze co to je :(


To je červotoč, u mně se chová úplně stejně. Jen nechápu, jak může vědět, že na něj koukám :nenapadne
Ozzycek
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malkovich 15. 10. 2005 21:08

Scullyová a Mulder by měli radost,že :?: :lol:
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaroslav Linhart 15. 10. 2005 21:15

:shock: Já jednou omylem zapnul bednu a byl tam přenos ze
senátu,co tam je ufonů :potichu
Jaroslav Linhart
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 15. 10. 2005 23:32

co pletete UFOuny a paranormalni jevy dohromady ? :-D ...

btw : az uvidite ze proti Vam jde clovek a kdyz se otocite tak uz tam neni ... tak to si uzijete ....
a nebo kdyz zjistite ze koukate samy na sebe ... nepreju vam ten zazitek...
ale nejvic mne dodelalo kdyz sem u dedka na chate koukal na nocni oblohu a tam bylo najednou neco co tam nepatrilo .. pac se to pohybovalo "sem tam" .. a pak to zmizlo ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků