Ste spokojní s vasou skolou?

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Loptoš 12. 10. 2005 18:22

ja teda nie, chodim na Obchodnu Akademiu, ale poviem taky bordel je teda málokde, a ze vraj výberová skola nemáme nic pocinajuc od stoliciek v triedach, cez knihy, niektoré knihy máme dvojica alebo trojica, a sme na dve skupiny, kto si ju má zobrat aby sa mohol ucit?, taktiez nemame absolutne ziadne nacinie na telesnu, nic! len pat blbych fit lopt :(
ako je to u vás???
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 12. 10. 2005 18:23

U nas je skola v pohode, vybaveni, skoro vse ;) jen toho uceni je pekelne moc :-(
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Loptoš 12. 10. 2005 18:26

jj ucenie niekedy to byva narocne :-(
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 12. 10. 2005 18:27

Chodím na gympl... Jsem spokojený... hodně...

chodil jsem i na 4 jiné střední školy... ale BV gympl jasně vede
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mickaelb 12. 10. 2005 18:28

No to ja taky na gympl...snad si zvyknu na to uceni...jak rika jeden ucitel u nas: To pude.....a kdyz ne..tak druhy rok znovu a potom urcite ;)
mickaelb
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Loptoš 12. 10. 2005 18:39

:mrgreen: to s tym rokom je dobre :mrgreen: ja vam prajem vela studijnych uspechov :lol:
1. Do problematiky vnikas spravne vtedy, ked jej zvonka - zvnutra porozumies skor, akoby si zacal so studiom.
2. Tvoje pokusy musia byt zopakovatelne, aby sa zakazdym rovnakym sposobom nepodarili.
3. Never v zazraky, opieraj sa o ne !
Loptoš
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 10. 2005 18:44

Ano jsem :)
malo uceni, pohoda :D
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zamis 12. 10. 2005 18:51

no, moc spokojenej nejsem. oni tam tomu vubec nerozumi. vsichni ti profesori jsou jen teoretici a o praxi nemaji ani poneti. takze on me tam na prednasce dve hodiny cpe nejaky normy, ale pritom netusi jak to je ve skutecnosti. proste strata casu.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 12. 10. 2005 19:21

Nejsem... Uplně něco jinýho než sem čekal... reklamu tomu udělali skvělou, ale trochu milnou. Hodně jsem se přehmátl - zatím největší chyba v mém životě. SPŠ sdělovcí techniky Panská 3
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 12. 10. 2005 20:09

zamis ale tohle je zivot :)
pulka lidi nema na svem miste co delat, a vubec tomu nerozumi o tohle uz jsem se prestal starat..
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod decried 12. 10. 2005 20:10

Skola v pohode, profesori NIE. Zamozrejme najdu sa aj vynimky :mrgreen:
Make it idiot proof and someone will make a better idiot.
decried
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 12. 10. 2005 20:27

Já si na školu obecně nemůžu stěžovat. Vybavení, hlavně co se týče informatiky apod., je na dobrý úrovni. Samozřejmě mě to ve škole někdy s**e, ale to jsou jen chvilkový stavy způsobený převážně přemírou učiva či náladou některého z učitelů...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jony 12. 10. 2005 22:47

Tak my teda knihy vubec nedostavame, vsechny si musime koupit za vlastni penize.Takze tim padem ma skola vice penez na ostatni veci, treba nove hriste, tri pocitacove ucebny atd....
A spokojenost, no tak je to docela narocne, ale jinak v poho. :)
Jony
Sherlock Nožička 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cache 13. 10. 2005 09:21

Co sa tyka urovne vyucby, tak som bol so svojou fakultou az na vynimky spokojny.
Co sa tyka kultury studovania, tak katastrofa (stare nefunkcne compy, wc ako v poslednej krcme, nemoznost sa stravovat v skole - bud predrazeny bufet alebo jedalen na intrakoch, ...)
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 13. 10. 2005 12:09

No da se to prezit.. I kdyz...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků