Vojna a zážitky z ní

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Mývalice 11. 10. 2005 14:30

Asi vás překvapí, že zrovna já jsem založila toto téma. :mrgreen: Ne. Nebojte se. Na vojně jsem nebyla. :lol: To mě jenom yarik inspiroval svou zmínkou, že se díky vojně ocitl u našich sousedů - soudruhů v SSSR.

Tak jaká byla vaše vojna?

P.S.: :hm Jsem zvědavá, vzhledem k věkové struktuře tohoto fora, kolika se dočkám odpovědí. Takže .. pište i příběhy, které znáte z doslechu.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 11. 10. 2005 15:17

no ja na vojne nebyl, ale znamy mel pekny zazitek, no spise dilema na vojne,
jako kazdy musel skrabat brambory, ale bylo to rozdelene, tj. vedeli ktere brambory prijdou gumam(velitelum) a ktere obycejnym vojakum, no a ho napadlo, zeby prinesl odnekud ***** a zamichal to do tech brambor pro vedouci, jenze nakonec to neudelal, protoze nabyl dojmu, ze by tak klesl na uroven tech, kterym by ty hovna do toho jidla zamichal
:)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 11. 10. 2005 15:19

ja mel vojnu od malicka doma ... dedek byl az do duchodu lampas .. a otec k tomu tezce inklinoval ...

a po tom co sem slysel vypraveni fury lidi ... tak bych do toho blazince nikdy nesel ... radsi bych si provrtal nohu ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod christian 11. 10. 2005 15:20

A me uz tam nevzali...
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod djlooper 11. 10. 2005 15:35

Docela pohodový rok 1995/96, decentní mazárna...a jinak chlastání, diskotéky, sranda...a přibral jsem pár kilo. :D
///|||||\\\
8(¨°/.°¨)8 .......... < iRiver T60 4GB + Sennheiser PX 100 >
(---------) .......... < Samsung S7350 Ultra S >
......................... < Samsung LCD LE40A756 + 2.1 HT-X720T + PlayStation 2 >
djlooper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Byte 11. 10. 2005 15:49

Ja byl jenom u odvodu, kde sem byl jako jeden z mala uznan jako zdravej, jenze sem mel este rok pred maturitou, takze uz se na me nedostalo, bez ohledu ze stejne chodim na vysokou.
Byte
Návštěvník

Odeslat příspěvekod yarik 11. 10. 2005 16:52

No já mám z vojny tolik zážitků,hlavně osobních,že by to zabralo hodně času o tom psát.Myvalice nic proti tobě,ale nejlíp se o vojně kecá s chlapama u píva Obrázek je to věčné téma.
AMD 64 Toledo X2 4200+@6000+ MSI K8N Neo Platinum,4x1GB,
ATI Sapphire Radeon HD 2600 XT Ultimate,SEAGATE 1x80;3x750GB SATA II;
1x Sony NEC Optiarc-DVD-RW.CHILL-520W.Monitor ASUS VW222S.Win7 64bit.
yarik
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 11. 10. 2005 17:14

Tak aspoň pár historek sem napiš. :wink:
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Narcissus 11. 10. 2005 18:53

Moje vojna byla docela nuda. Byl jsem na odloučence v lese, 10km od mesta. Žádné gumy, jen pohoda. Mělo to výhodu - žádné rozcvičky, cvičení apod., ale i nevýhody - nebyly pařby, holky, nic. Jen jsme si občas nechali dotáhnout od OZ nějaké to pivo. Protože jsme si vařili sami, rozhodl jsem se jíst zdravě: denně jsem si dopřával hranolky s dvěma smažáky. Třičtvrtě roku v kuse :D. Domů jsem se vrátil o deset kg těžší, ale do měsíce to bylo pryč. Jinak nic extrovního...
Narcissus
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaroslav Linhart 11. 10. 2005 20:27

:eh Taky se divím,že to je námět z dívčí dílny.Je to nekonečné
téma a nejen mezi chlapama.Vrátilo mě to mnoho let zpět a ne
vždy člověk rád vzpomíná na všechno,jenže to v té bedně někde
leží a občas to vyplave.Nechci se vytahovat,ale za ty dva roky po
tzv.normalizaci toho člověk prožil,že by to dalo snad na román.Jo
byly i románky,hrdinka jednoho z těch románků to se mnou
vydržela dodnes .
Jaroslav Linhart
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Abox 12. 10. 2005 05:44

Na zazitky z vojny je forum prilis male.
Snad jenom, ze pri pobytu v base jsme si s bacharem delali kurzy programovani ze skriptu (tehdy jeste na PMD) :-))
Abox
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaroslav Linhart 12. 10. 2005 19:51

Dva roky natvrdo,to dnes dostane málo pachatelů,ale nás se nikdo
neptal,dnes mají muklové v báních lepší podmínky,než jsme měli na
rotě, o spaní na "bydlech" ani nemluvě.A práva ? Držet hubu a krok.
Taxem se vybrečel,ale upřímně řečeno,těch dvou let nelituji,dá to
člověku pořádnou lekci do celého dalšího života,teda pokud tu vojnu přežije.Mnoho kluků se domů nevrátilo,ať nešťastnou náhodou,nebo vlastní rukou.Psychika je složitá věc,no ale ještě se
k tématu rád vrátím,je chytlavé.
Jaroslav Linhart
Návštěvník

Odeslat příspěvekod 2Pix 12. 10. 2005 20:36

heh .. ja videl jak kousek od dedovy chaty si to nekdy kolem 97 nechal zakladak "projit hlavou jako Kurt Cobain" :-D ...

btw : deda ma chajdu kousek od kasina na severu prazske periferie ;-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Malkovich 13. 10. 2005 20:29

Jóóó,tam byly k vidění věci.To jsem se nestačili divit.Ale zase mám na co vzpomínat.Na druhou stranu mi vojna dost dala.Když nic jiného tak kamarády , smysl pro pořádek a zodpovědnost.No a vzala dva roky života.
1.CPU AMD Athlon 64 3700+ ,Gigabyte GA-K8N Ultra-9,Gigabyte GF9600GT
Case Gigabyte AURORA ,Seagate 80+500GB ,LCD monitor LG L245WP-BN, 24" 1920x1200 full HDMI,Creative SOUND BLASTER AUDIGY 2 ZS,Logitech Z-2300 2.1 200W RMS, THX, DVD±R LG GSA
Malkovich
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaroslav Linhart 14. 10. 2005 20:50

No možná,že dva roky jsme nemohli dělat,co jsme chtěli,ale na druhé straně jsme zase nemohli nadělat nějaké krávoviny.Mně to
na tý vojně naučilo rozlišovat podstatné od nepodstatného a to je
moc dobrá věc.Když vidím nad jakými maličkostmi se lidi mohou
rozčilovat až k smrti.Otázka je ,co je pro koho pojem maličkost,ale
dva roky života ve cvičném prostoru Doupov,to je lekce na zbytek
života.
Jaroslav Linhart
Návštěvník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků