Věříte na osud?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES0 10. 10. 2005 16:21

myslím tím, zda věříte, že někteří lidé ať se na nějakou situaci zachovají jakkoli(ovšem ne úplně doslova), tak se děj bude(dříve nebo později) nakonec odvíjet tím "předurčeným" směrem :hm
a když se podívá zpětně člověk na své činy, tak se nemůže zbavit dojmu, že i když to bylo neúmyslně, tak jeho reakce na tehdejší podnět nakonec vedla tím nejlepším možným způsobem k tomu osudovému směru 8)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mývalice 10. 10. 2005 16:52

Já se na osud dívám docela jinak. Není předem dán. Vzniká až v průběhu života.
Selhaly-li všechny pokusy, je načase si přečíst návod.
Mývalice
Legenda fóra Pauza
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod k-o-l-m-i 10. 10. 2005 16:54

Určitě! Všechny věci, co v životě uděláme jsou jedinečné, takže i kdybychom se do situace chtěli vrátit a udělat to jinak, bude spousta okolností, které se stanou jinak. Nikdy nevíš, jak by se to odvíjelo, kdyby jsi udělal něco jinak než jsi chtěl. Prostě to nezjistíš. Takže život se nám teda pěkně "lajnuje" :-)
Život je plný nejasností...
k-o-l-m-i
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod atomwafe 10. 10. 2005 20:52

Ja verim na karmu(takze svym zpusobem i na osud)
1+1=2
atomwafe
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ES0 10. 10. 2005 21:13

nemyslel jsem to obecne na vsechny lidi, ja myslim, ze predurcenou roli maji jen nekteri a at delaji co delaji nevyhnou se tomu, napr. W.Churchil, ted presne nevim konkretnosti, ale jednou jsem cetl zajimavou debatu, kde mimo jine byla rec o tom, ze tento clovek ve sve dobe delal jen spatna rozhodnuti, ale at udelal co udelal nakonec vse vyznelo tak dobre jak to jen slo:-)
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 10. 10. 2005 21:38

ESO ... v osud verim .. ale verim taky v presne to co "Eso Rimmer" ztelesnoval ;-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Peter_cz 13. 10. 2005 20:07

Vse je odvisle od nasich rozhodnuti. Nicmene verim tomu, ze nas i nas zivot a nase rozhodnuti ovlivnuje to cemu verime. :)
Jan 3:16
Peter_cz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod elit 14. 10. 2005 13:14

Osud neexistuje. Jak si to udelame, tak to mame.
elit
Poslední varování

Odeslat příspěvekod SCobra 14. 10. 2005 13:58

Že by někdo měl nalajnovaný život už od narození, tomu nevěřím ani náhodou. Podle mě si svoji budoucnost tvoříme vlastními rozhodnutími.
Špatné rozhodnutí v danou chvíli nemusí být špatným rozhodnutím pro budoucnost. Jen je potřeba trochu přemýšlet nad tím, co děláme. Já nevěřím ani na štěstí a smůlu. Prostě to všechno je dáno našimi činy a činy našeho okolí.
Ale na všechny jednou dojde. Jediné, co je v životě dané (zatím) je totiž smrt. Jak někdo kdysi napsal: "Ať chudý nebo bohatý, všichni v jedné hospodě se nakonec sejdem."
Od konce 90. let jsem kromě aktuální generace konzolí hrál skoro na všem, na co si vzpomenete, ale teď už hraju v podstatě jen na PC nebo s dětmi na N. Switch.
SCobra
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 14. 10. 2005 15:08

Osud vznika prubezne,a zavisi dost na cloveku jak si to zaridi..
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod christian 14. 10. 2005 16:42

Jo jak si to zaridime, takovy to mame..
die('Hacking attempt');

Kdo se chce zapojit do alpha testu nové verze aplikace SuperFórum pro Android, napište mi soukromou zprávu.
christian
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaroslav Linhart 14. 10. 2005 19:22

Určité formě osudu neuteče nikdo,v podstatě máme opravdu kus
osudu už při narození.Je to genetická výbava a ty všelijaké dědické
záležitosti.No a jinak to je tak,že zítřek si určujeme dnes,nebo jsme
o zítřku rozhodli už včera,prostě každý svého štěstí strůjce,pokud
se nesrazí s blbcem. :oboze
Jaroslav Linhart
Návštěvník

Odeslat příspěvekod mousie 23. 10. 2005 22:13

pro mě nejjedlejší náhled na tuto otázku jsem zatím četla v knize Třetí oko od dr. Lobsanga Rampy - doporučuju
komu jsem ji, sakra, já osel půjčíla? nevadí, už ji mám v originále v kompu i s jeho ostatními - jen ten čas na čtení kdyby byl :-(
mousie

Odeslat příspěvekod Rubi 24. 10. 2005 08:39

Osud se odvážných bojí, drtí zbabělce. :-)
Rubi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 24. 10. 2005 09:18

Zpověď alkoholika

ÓÓÓ Sude můj, věřím že mi poskytneš to co marně v životě hledám.
ÓÓÓ Sude můj, věřím že mi nabídneš to sladké zapomnění.
ÓÓÓ Sude můj, neváhéj a nalej mi čirého vína sklenici.
ÓÓÓ Sude můj, ty jsi celý můj život. Můj osud!
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků